Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. swietny pomysl !!!:) edukacje przyszlego pokolenia i uswiadamianie trzeba zaczynac jak najwczesniej ...moze dzieki temu wyrosna z nich bardziej odpowiedzialni ludzie niz ich rodzice
  2. a moze zacznijmy zbierac deklaracje na hotelik ? trzeba jej jakos wyciagac
  3. jest juz jakis konkretny hotelik na horyzoncie ? jesli tak ,to jakie sumy sa potrzebne konkretnie ?
  4. tez mysle ,ze najlepiej DT by oswoic ja do zycia z czlowiekiem ...hoteliki to lepsza forma schronisk gdzie wlasciwie psy maja kontakt tylko ze soba...takiej suni trzeba indywidualnej uwagi czlowieka i duzego nakladu pracy
  5. pomoge wam w jej wyciagnieciu ,ale potrzebuje jakis plan od was
  6. [quote name='beka']Kochana ja mieszkam w Konstancinie i nie zamierzam biegać po warszawie i rozklejać ogłoszeń. A co do dzwonienia zrobiłam ogłoszenia na gumtree, stronach palucha i zaginionych psach. Myslę że jak komus zależy bedzie szukał..[/QUOTE] ludzie na FB tez chca pomoc -potrzebne sa namiary na kogos kto wie wiecej na jego temat
  7. co u chlopaka? jak pierwsze godziny?
  8. [quote name='Tola']Na razie nie ma zadnego; liczę, ze moze ktos je wypatrzy... Zbliza sie moja kolejka u Murki, ale tam jest jeszcze jedno malenstwo, które wyraznie sobie nie radzi...[/QUOTE] ktora to malizna?
  9. dziekuje za zaproszenie to hotel dla malego ma kosztowac 440zl ? + karma ?
  10. a moze jak chodzi na dlugie spacery po miescie ,to dobrze by bylo mu zawiazac chusteczke na szyji z napisem -szukam domu -bedzie swoim wlasnym ogloszeniem
  11. podniose chociaz ...jaki macie na nia plan ? jakie pomysly? ona na dogo sie nie wyadoptuje ....
  12. czy macie na nie jakies pomysly ? jaki jest plan ?
  13. podniose chociaz staruszka
  14. to w Niemczech jest az tyle domow czekajacych z otwartymi ramionami na psy z polskich schronisk ?????? interesujace.....az boje sie myslec co sie stanie z tymi zwierzakami :( ....czy ktos moze polozyc kres tym masowym wywozom w nieznane ???
  15. :):):):):)
  16. dziewczyny zagladnijcie na FB ludzie zaczynaja zadawac pytania a ja nic konkretnego nie wiem [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/[/URL]
  17. a moze lepiej go nie szukac;) skoro nie upilnowal takiego skarbu
  18. tez tak mysle :) mieszkanie w domu z czlowiekiem zawsze w pierwszym rzedzie ...do budy szkoda psa
  19. ...moze ogolne naswietlenie problemu starych psow na dozywociu w schronach. pozniej mozna zrobic pojedynczo ogloszenia ...albo moze zrobcie strone tego schronu na FB z opisem poszczegolnych pieskow ...sama nie wiem ,tak tylko glosno mysle
  20. to nie on ,to ludzie go takim zrobili :(
×
×
  • Create New...