IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
nie wiem ... wszedzie taka cisza w adopcjach .....:(
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
IVV replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
wszedzie taka cisza z adopcjami.....:( -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
nie tylko ja tak mysle :) popatrz na swoje psiaki i w ich oczy ;) kazde spojrzenie to potwierdza :) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
chociaz podniose ... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
no co chlopie ??? przebadamy cie jeszcze raz i moze dobrzy ludzie zrobia jakies wplaty na twoje leczenie i karme na Fundacje Anity :) trzymam kciuki by szczescie w koncu sie do ciebie usmiechnelo Hunterku ! dziekuje za oferowana pomoc dla tego pechowca :) -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
jestes wyjatkowa osoba Izuniu :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayunia przeszla tak wielka metamorfoze :) -
moze wiosna przyniesie ci tak kochajacy domek jaki ma Tosienka
-
wspaniale ,ze Rex trafil na tak cudownych ludzi :) !!!!!!
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
przykro mi ,ze nie moge otwarcie sie wypowiedziec w mojej kwestji tak jak robia to inni...i jest to przyjete jako ....sama nie wiem co ( ludzie z ktorzy mnie znaja wiedza ,ze prawie nigdy tego nie robie) Dla mnie jest proste -JEST PIES i trzeba go leczyc i wyadoptowac!!!! bez obrazania i zaczac RAZEM wspolpracowac . Ja dalej bede sie wywiazywac ze swojego zobowiazania tak jak robilam to do tej pory. Mysle ,ze Piranha ma racje -powinny byc rozliczenia na poczatku watku . Mam nadzieje,ze przez ludzkie przepychanki juz wiecej ta chora psina nie bedzie musiala tracic. Dziekuje wszystkim ,ktorzy do tej pory starali sie aktywnie uczestniczyc i pomagac w tak trudnej sytuacji :) Prosze(juz nie pierwszy raz) zorganizujmy sie ,wspolnie mozna wiele !!!!!!!! -
i znowu dobranoc malenka....
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a ja znowu dobranoc .... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
Mialam nic nie pisac bo mierza mnie te wszystkie przepychanki,ale skoro jest tak wiele pewnikow jesli chodzi o moja osobe -wiec prosze SPROSTOWANIA PIRANHA pisze - "...IVV zdecydowała się, ze będzie pomagac zamojskim bidom poprzez wykupienie na stałe miejsc w hoteliku u funi. Jako, że jest daleko poprosiła Tole o pomoc w wybieraniu psiaków na te własnie miejsca. IVV miała finansowac pobyt psiakow w hoteliku a jeszcze wtedy istniejący zamojski Emir miał brać na siebie koszty odrobaczeń, szczepień, kastracj--------i([U]koszt pokrylam ja i Ewa[FONT=Georgia])[/FONT][/U][FONT=Georgia],[/FONT] ewentualnego leczenia - i brał póki istniał. Nikt nie przewidział jednak, ze zamojski Emir przestanie istnieć a Hunter okaże sie psem przewlekle chorym, wymagającym duzych nakładów finansowych. Przez pewien czas leczenie ---[U](koszty badan pokrylam ja)... [/U]i karme ([U]???-chyba Funia zaplacila ???) [/U] pokrywano z prywatnych pieniędzy (zadra i Tola), ale niestety już nie wyrabiają finansowo.------[U]moje to tez prywatne pieniadze i nikt jakos sie nad tym nie zstanawia i nie pyta czy ja wyrabiam finansowo (????)[/U] funia prosi o zwrot pieniedzy, IVV jest szkoda psa, Tola sie wogóle nie odzywa, zadra jak sie odzywa to jest objeżdzana jakby conajmniej ona miała pokrywac wszystkie koszty z własnej kieszeni----- ( [U]ale ja moge[/U](?) i [U]zostalam postawiona w takiej sytuacji na pw przez Zadre[/U] -[U]twoj pies i rob co chcesz -ja mialam Emirowi ulatwiac aktywnosc i odciazac z oplat hotelikowania i na tym moja rola sie konczyla -taki byl uklad . nie zproponowano mi niczego tzn jakis form wspolpracy i jakiegos rozwiazania na obecna chwile tylko--ze to teraz moja odpowiedzialnosc (?????) [/U] Proponowałam, że się nim zajme (w sensie będe do niego jeździć, zabierać go do miasta, uczyć podstaw zachowania sie w miescie, mieszkaniu, wiadomo indywidualne zajęcie sie tylko tym psem, masa fot, szczegółowe info o nim)- nie, bo funia mnie nie toleruje (decyzja IVV ([U]????? nigdy nie podejmowalam takiej decyzji ,wiec nie wiem skad to stwierdzenie i pewnosc ????? )[/U] bo zgode zadry i Toli miałam) Proponowałam, ze zrobimy razem z ladySwallow mu sesje zdjęciową w ładnym plenerze (w parku) - nie , bo funia nas nie toleruje (decyzja IVV--( ponownie [U]to samo (????)[/U] bo zadra i Tola były "za"). PIRANHA pisze....Pytam kto jest za psa odpowiedzialny=decyzyjny? [U] ----ja do tej pory myslalam ,ze Emir lub nowa fundacja ,ktora juz powstala [/U] Bo przysięgam ze ja do tej pory myślałam, że IVV z funią -- [U](?????)[/U], [U]tylko dlatego ,ze nie zostawilysmy psa i podtrzymywalysmy watek ?????[/U] AMEN[/QUOTE] -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
IVV replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Aniu dziekuje za zaproszenie . Jestem strasznie przyblokowana finansowo ,moze w kwietniu bede mogla cos troszeczke dorzucic,ale tylko jednorazowo .sorry -
mizianki na dobranoc
-
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
miziania na dobranoc -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dobranoc Tayuniu -
dobranoc Pesteczko
-
na dobranoc malenkie
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anita daje bardzo obiecujaca forme pomocy :) mam nadzieje ,ze zostanie ona doceniona i wykorzystana ,i ze w koncu ktos sie w sprawie Huntera z nia skontaktuje...ja nie moge placic w nieskonczonosc . -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
Anitko dzieki ,ze zajrzalas :):):) ja jestem z Twoja propozycja ok !!! moze ktos inny jeszcze sie wypowie w tej sprawie...padlo tu wiele propozycji pomocy ,ale jest 0 odpowiedzi na nie ...zupelnie tego nie rozumiem :( ja tego stad tzn z Kanady, nie moge pozalatwiac -moja rola miala polegac na utrzymaniu psa w hoteliku ,a reszta mialy sie zajac osoby na miejscu ! czy ten pies ma wrocic do schronu ??? lub zostac uspiony??? -
podnosimy Lizunie :)