Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. chyba tak, PMS zbiorczy:evil_lol: sorry HUnter !!! co u ciebie chudzielcu?
  2. [quote name='agada']Nie doszłam do końca wątku, do tego momentu...., ale doczyta To co napisała Piranha podpisuję dwoma rękami, przynajmniej obiektywne i ze znajomością"zamojskich" zasad schroniskowych i tp. Pierwszy raz słyszę, by za psa odpowiedzialna była osoba wybierająca go ze schronu! Aż boje się pomyśleć co zrobiłabym z tymi, które sama wybrałam!!!!! Przecież były Emir zamojski miał i ma zakaz brania ze schronu czegokolwiek! Dobrze, muszą się naszukać, by znaleźć kogoś... Nic to, dodam jeszcze, ze dług po Abbi, ale winnych hotelu był spłacany przez kilka miesięcy, w większości przeze mnie i zaczynaliśmy od ponad 270 zł, a wybierała ją ze schronu sonia71. Inna zamojska sucz Kawa też siedziała ponad rok w hotelu, podziwiam cierpliwośc i determinację sponsorki...Jestem na wątku dwu psów, duzych zaznaczę, których hotel to koszt 500zł/mies. siedzą już ok. roku, bez prawie stałych deklaracji, obecnie dług wynosi 1000zł. za luty i marzec. Nikt tam się nie kłóci, robimy bazarki, każdy kto może rzuci parę groszy i to dosłownie, nikt nie szuka odpowiedzialnych, winnych itp. Wszyscy wiemy, ze sytuacja jest beznadziejna w adopcjach i w całej tej bezdomności kocio-psiej.... Tu staram się nie komentować nic, bo zaraz dostanę z bicza! Ale jednak wyrażę swoje zdanie skoro taki beznadziejny i chory to pies, bez szans na adopcję to uśpić, przeciez w krajach bardziej cywilizowanych niż nasz pod względem zwierzęcym, takie rzeczy to norma! Teraz to się zacznie!!! A do Ciebie delfy2000, zanim coś chlapniesz to pomyśl! Tym bardziej, jeżeli to dotyczy oceny innych. Pojęcia nie masz o tym co robi zadra i jej mąż. I mimo tego, że to ich własna działalność i z tego żyją, podobnie jak np. hotelik dla psów, to przypuszczam, ze marzeniem Twoim byłoby robić to co oni! Sama korzystam z ich bezinteresownej pomocy i często w pomoc tę jesteśmy zaangażowani tylko MY. IVV podziwiam to co robisz dla psów, ale wzięłaś chyba za dużo na siebie.... Takie ewentualności, że pies się zasiedzi, albo okaże sie chory trzeba brać pod uwagę niestety... Muszę przyznać, ze wątek stał się pełen jadu i nieprzyjemności... Każdy kto tu wejdzie i zacznie czytać zniechęci sie na dzień dobry, a nikomu to nie zaszkodzi bardziej niż psu, choc nie wiem, czy jego dobro ktos jeszcze bierze pod uwagę? Zaznaczam na końcu, że weszłam, powiedziałam co powiedziałam, (może bardziej obiektywnie niż strony walczące) i nie zamierzam wdawać sie w dyskusje, chcecie to proszę spuśćcie mnie w kanalizacji, macie prawo! Nic do utrzymania psa nie wniosłam przecież, a sie wymądrzam. Ups, podnosiłam Piranhowy bazar. Jeżeli kogokolwiek obraziłam lub poczuł się może osobiście urażony, to przepraszam, albowiem nie taki był zamysł tej wypowiedzi i nikogo nie przyszłam zwymyślać!! ot tak nie mogłam się powstrzymać....[/QUOTE] pozwolisz ,ze nie skomentuje Zuniu dziekuje za chec pomocy :) !!!!!! tak masz racje, z karma wszystko sie wyjasni po badaniach a my tylko tak w dobrych intencjach tutaj piszemy co by bylo najlepsze dla psiaka ;)
  3. i dziendoberek :) cicho u ciebie ....
  4. Dosiula ,Dosiula gdzie ten jedyny domek dla ciebie ?
  5. dziendoberek calej rodzince w komlecie :)
  6. zdjcie super :) LOkerek jaki slodziaczek ;)grzeczny ,rozkoszny ,cute nastepnym razem na zmeczenie polecam wypicie 1000mg vit C -stawia na nogi blyskawicznie i przechodzi uczucie sennosci .
  7. z jednej strony to ,moze lepiej ,ze mnie nie ma w Pl bo juz bym miala pewnie ze 100psiakow
  8. dziekuje E_S ,ze zrobilas te zakupy dla Hunterka:) masz racje ,ze yogurt w przesylce moze byc troszeczke ryzykownyczy:evil_lol:,ale Funia chyba moze kupic go w Zamosciu przy zakupach dla rosziny. a sa jakies testy na alergie u psow ?
  9. czekamy ,czekamy :)
  10. MaDi ,ja nie wiele moge w tej chwili ,ale choc troche podesle na karme. tak jak zwykle mam przeslac ? zrobcie koniecznie wydarzeniena FB
  11. ja mam jedno wolne miejsce u Funi i moge odstapic....a moze udaloby sie je dwie tam umiescic ???? wtedy cena odrobine mniejsza . nie wiem jak jeszcze pomoc .....
  12. zagladajcie na je wydarzenie na FB !!!!! [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=112234042184695[/URL]
  13. ciekawe czy Tayunia miala dzis szanse opalania sie na sloneczku?
  14. ...lub podawannie suszonej watroby na niedobor vit 12 lub surowej ,ale ze sprawdzonego zrodla . tu mozna taka zakupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia dla zwierzat. watroba podawana jest kadego dnia w dosyc malej ilosci...no jak dla Hunterka to mysle ,ze kawaleczek wielkosci kciuka wystarczy...wieksza ilosc moze dac rozwolnienie. mysle ,ze pomysl z yogurtem i reszta vitamin jest bardzo dobry ,zaszkodzic nie zsazkodzi ,a moze chlopakowi poprawi troche wyglad .wiec przeznaczcie czesc tych pieniedzy ode mnie na tego typu zakupy prosze. czytalam ,ze najczestrza przyczyna alergii sa wlasnie wypelniacze typu kukurydza ,zboza itp. moze on ma na cos uczulenie jak Bugumil ? kaczka tez jest podawana dla psow z uczuleniami poczekamy na wyniki
  15. [quote name='E-S']No, ekhm, jeśli znalazłby się ktoś, kto ją skłoni do biegania a nie wylegiwania się gdzie się da, to nie ewoluowałaby w kierunku gatunku fok ! Ale o ile ją znam - to lepszy fotel, łóżko, kolanka, ławeczka a na formy aktywności patrzy ze szczerym i niekłamanym zdumieniem :D[/QUOTE] to prwie tak jak ja z tymi formami aktywnosci:evil_lol:
  16. trzymam kciuki !!! dobranoc Pesteczko
  17. to czekamy na zdjecia
  18. dawaj ;) ,ale chyba Hunter ma pierszenstwo niestety ;)
  19. ???? tylko dwa dni Rudy dostal na znalezienie innego miejsca ???? przykre ! niestety nie jestem w stanie pomoc finansowo. jestem strasznie zadeklarowana :(
×
×
  • Create New...