[quote name='funia']Wydaje mi sie ,ze rzuca mu się nowy kłaczek na nosie ....Tak jakby kępka na łysej wyspie urosła ,smiesznie wyglada .ALe moze mu to z czasem zarosnie .
Zostawia jedzenie ,dzieli sobie na raty .Nie je nerwowo w pośpiechu .Zostawia aby pózniej dokończyc .Zmniejszył sie w widoczny sposób dziki napad głodu .
Futro ładniejsze .No i kluchon się robi .Naprawde .Aż miło popatrzeć .Po za tym stara się dominować psy i je prowokuje .Znowu pokazuje swój charakterek .
Uważam ,ze gdyby Huntera chciał jakiś fajny mysliwy z powołania i z szacunkiem do zwierzat to on byłby w swoim żywiole .[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: