Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. strasznie sie ciesze MaDi :)!!!!!!!!!!!!!!1
  2. najwazniejsze ,ze chlopak robi drobne postepy ,a Ty choc chwileczke mozesz odsapnac
  3. to sunia ma trafic teraz do schronu????
  4. [quote name='funia']Wydaje mi sie ,ze rzuca mu się nowy kłaczek na nosie ....Tak jakby kępka na łysej wyspie urosła ,smiesznie wyglada .ALe moze mu to z czasem zarosnie . Zostawia jedzenie ,dzieli sobie na raty .Nie je nerwowo w pośpiechu .Zostawia aby pózniej dokończyc .Zmniejszył sie w widoczny sposób dziki napad głodu . Futro ładniejsze .No i kluchon się robi .Naprawde .Aż miło popatrzeć .Po za tym stara się dominować psy i je prowokuje .Znowu pokazuje swój charakterek . Uważam ,ze gdyby Huntera chciał jakiś fajny mysliwy z powołania i z szacunkiem do zwierzat to on byłby w swoim żywiole .[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Bach rescue remedy nie jest oglupiaczem -pieknie wycisza i pozwala uzyskac balans w stresowych sytuacjach :)
  6. krople Bacha sa super i nie tylko dla ludzi ,ale zwierzaki tez ratuje Majqus ,po takich czarach na Lokerku to on bedzie jak baranek ;)
  7. ciekawa jestm jak wypadly te wyniki Hunterka ??? przybral na wadze ,a to jest juz bardzo dobra wiadomosc -teraz jeszcze ta jego siersc zostala....
  8. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: to bardzo mile ,ze pomysleli o takich wyprawkach :)
  9. pracowita dziewczynka ;)
  10. ciesze sie ,ze sa az takie poprawy :) jakie teraz beda badania ?
  11. dostalam zaproszenie od Mariat :) dziekuje:) niestety pomyslow jakos mi brak :(
  12. czy te psy maja chociaz szanse na jednodniowa diagnostyke ????????? trzeba je zaczac leczyc Perełka: [URL="http://img849.imageshack.us/i/perelka1.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8027/perelka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img822.imageshack.us/i/perelka.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8919/perelka.jpg[/IMG][/URL] Sunia-szkielet: [URL="http://img843.imageshack.us/i/szkieletr.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9213/szkieletr.jpg[/IMG][/URL] Sunia z nużeńcem (chyba? może z czymś jeszcze ...) [URL="http://img836.imageshack.us/i/nueniec.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8444/nueniec.jpg[/IMG][/URL] Roześmiany, pogodny, kudłaty psiak, któremu ciśnienie rozsadza gałki oczne ! :placz: [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2315/img2457resize.jpg[/IMG][/QUOTE]
  13. ciesze sie ,ze w koncu Ramzio dostal swoja szanse :) teraz bedzie tylko lepiej !!! zawsze czytam pocichu jego watek ...ten pies juz tyle przeszedl ...a te robale okropnosc brrr moze i do Hunterka sie szczescie usmiechnie i znajdzie swojego czlowieka ,ale takiego juz na stale ...
  14. i znowu tylko ty i ja Pesteczko ....
  15. dziendoberek Dosienko
  16. co u Pesteczki ?
×
×
  • Create New...