Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a co z ta pania co dzwonila ?
  2. wydaje mi sie ,ze w ruchu to raczej nie ma...wlasciwie to muzzy powinien miec jakies jej zdjecia z zostatniej wizyty/ na str 21 jest kilka zdjec Tayuni [URL="http://img651.imageshack.us/i/035pi.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4599/035pi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img820.imageshack.us/i/p1013044.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5420/p1013044.jpg[/IMG][/URL]
  3. wasze wpisy o tych karmach bardzo pomagaja i innym psiakom :) - Ramzes Anitki tez ma podobne problemy jak Hunter i mam nadzieje ,ze to co napisalyscie tez pomoze dziewczynomw dobraniu czegos dla niego
  4. ile ta cala diagnostyka bedzie kosztowac ???
  5. podnosimy... wrzucilam zdjecia na FB -zgladajcie prosze
  6. podnosimy na dobranoc
  7. dziendoberek Zuziu
  8. kiedy te badania Funiu ? umknela mi to info we wszystkich wpisach . probiotyki bardzo dobra sprawa :)
  9. dziekuje Soni ,ze zagladasz :)
  10. Patyczek ,ale wlsciwie to juz raczej Pyza ;) na pierwsz
  11. wiecie co ??? mam propozycje !!!! jesli ktos ,od tego momentu ,ma zmiar pisac cos co nie dotyczy bezposredniej pomocy Hunterowii ,to niech wezmie sobie na wstrzymanie i moze zacznie pisac gdzie indziej !!! PISZEMY TYLKO O SPOSOBACH W JAKICH MOZEMY POMOC PSU !!!! Kazdy bedzie mile widziany jesli bedzie chcial wniesc konkretna pomoc ! sytuacja jest wystarczajaco trudna ! WYSTARCZY !!!!! PLLLEEEAAASSSEEEE!!!!!! z gory serdecznie dziekuje za okazanie dojrzalosci ,a przez to odrobiny zdrowego rozsadku w przyszlosci :) dziewczyny dziekuje za czas jaki poswiecacie by znalesc odpowiednia karme dla malego:loveu: musimy dac jakos rade !!!! Evel dziekuje za ta probke karmy dla Hunterka !!!!:loveu: zobaczymy jakie beda wyniki..moze to wlasnie bedzie TO. wyadoptowanie Hunterka jest duzyme wyzwaniem,wiec kazdy kto lubi wyzwania jest serdecznie zapraszany!!! musi sie udac !!!!
  12. czy jest juz jakies miejsce dla Rudaska ???
  13. i znowu dobranoc ....szkoda,ze musi sie cos zlego dziac by ludzie zagladali na watki....
  14. [quote name='MaDi']Mój plan na dziś z racji tego,że psów jest cała masa i nie mam ich gdzie zabrać jest taki aby wyadoptować ich jak najwięcej i pomóc tym które potrzebują najbardziej opieki. Liczę choć wiem jak o to trudno,że dzięki zdjęciom uda nam się znaleźć BDT chociaż dla kilku psiaków( lub kotów mieszkają tam 3 podrostki z mamą). Gazety ruszyły już temat zobaczymy jak podejdzie do tego telewizja.[/QUOTE] super ! mysle ,ze wydarzenie na FB z jakims dramatycznym (co wcale nie odbiega od tego co tam jest) opisem tez by pomoglo. czy ktos moze napisac cos takiego ??? wlasnie wstawilam na FB watek tak jak jest...ale wydarzenie jest bardzo potrzebne !!!! [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_146526025402558&ap=1[/URL] [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_136574843065488&ap=1[/URL] [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_168371103215067&ap=1[/URL] [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/home.php?sk=group_146726378710186&ap=1[/URL] zagladajcie ,podnoscie ,robcie wpisy prosze
  15. no ,u cioci Irenki Lokerek jak w bajce mial :) i kaczuszki ,i poduski -zyc nie umierac ! a on wyglada tak, jakby od szczeniaczka nic wiecej w zyciu nie robil tylko wylegiwal sie w bialej poscieli :)
  16. no u ciebie pewnie juz nocka zapada Niuncia
  17. Zuzalina co u ciebie ?
  18. masz juz jakis plan dzialania ???
  19. matka "wyrodna "sierotki bedne zostawila ;)
  20. tragedia normalnie :( Olu wyslalm 100zl ,wiem ,ze to malo ,ale ....sama wiesz
×
×
  • Create New...