Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. . wyslalm 50zl dla Patysi ,sorry ,ze tylko tyle :oops:
  2. [quote name='funia']Anitko po srodku lezy Henio nie Fabian:razz: Oni z daleka faktycznie sa podobni . Mój maz robi zdjęcia .Moje w nie wielkiej ilości sa na dogo .Brak telentu ale sie uczę :eviltong:[/QUOTE] pochwal TZ koniecznie :) fajne fotki mu wychodza :)
  3. Lizunia pokazuj sie z CZK [INDENT][B]Elżbieta S[/B]. (bibliotekarka z Krakowa) znowu szuka psa do "adopcji". Teraz przedstawia się jako [B]Hela Kopiczko[/B]. Bardzo proszę o czujność, w miarę mozliwości informowanie znajomych opiekujących sie starszymi, małymi suczkami (jej typ), kogo się da. Tym razem miała być 12 letnia (też) Żabka z dt Dzierżoniowa... [/INDENT]
  4. robilam kilka tu wpisow i wcale ich nie ma ....:( ???? Mam nadzieje ,ze ten wpis zostanie ...
  5. ile potrzeba na ten hotelik ?
  6. Izuniu trzymaj sie kochana !!!! trzymam mocno za was kciuki !!!! musi byc dobrze !!!!!
  7. mi ta fotka z krokodylem tez sie strasznie podoba i wszystkim ja tu pokazuje . Funiu robisz kariere miedzynarodowa jako fotograf ;)
  8. i dobranocka ...a Tayunia nie zalapala sie na ta super sesje fotograficzna ???
  9. Majeczka pieknie zawsze pozuje do zdjec :) a i psiaki uwielbiaja jej towarzystwo :)
  10. piekne zdjecia Funiu [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020154.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]
  11. tak juz czs :) :)
  12. [quote name='majqa']Od Sylwii, aż nudne, wiem, że standard. Jest boooska!!! :-)[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol:
  13. niesamowite !!!! wczoraj wlasnie zstanawialam sie co u Tosienki ,a tu takie fajne wiadomosci :)
  14. podnosimy ...jak poszla kapiel?
  15. na tym zdjeciu jest Hunterek ze swoimi dziewczynami tak ? ta ostania to Tayunia ?
  16. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::shake:
×
×
  • Create New...