Jump to content
Dogomania

kado

Members
  • Posts

    6487
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by kado

  1. Gdyby nie moje oszolomy dwa sama bym się biła:)
  2. Jak dobrze,że jest Pani Boksikowa, wszystkie strachy już nie takie straszne. Mia cara trafiłaś do raju,ciesz się życiem na jakie zasługujesz:) Tola, pewnie płaczesz znów ze szczęścia co?;)
  3. Jaka ona jest piękna...malutki cukiereczek również cudny. Oj,domki będą się bić o nią:)
  4. Właśnie zaglądam czy jest jakieś info z drogi,a tu taka niespodzianka:) Boksik jak spogląda na nową sister,cudne zdjęcie. A jak droga ? Obyło się bez niespodzianek?
  5. Na początek chciałam Wam napisać,że tak "spełniona" nie wróciłam jeszcze chyba z żadnej wizyty PA. Naprawdę. Na taki dom warto było czekać, pełen miłości,oddania i serca dla zwierząt. Takie moje wymarzone "złote klamki" ;) Uleńko,prawdziwa szczęściara z Ciebie,że trafisz w tak cudne miejsce. Ula będzie miała do dyspozycji piękny ogród,pełen zieleni,solidne ogrodzenie ( którego nawet ja-blondynka nie mogłam otworzyć;)),cudownych,wrażliwych swoich ludzi no i Panią Boksikową, sunię cudnej urody,wyluzowaną,szczęśliwą,inicjującą zabawę i lubiącą smyranie po pleckach. Wiem na pewno,że przy P.Boksikowej szybko się otworzy i zaufa. Ma idealny wzorzec do naśladowania. Futerka mają swobodny dostęp do domu,nawet przy zamkniętych drzwiach - okienko w skrzydle drzwi. W miseczkach woda,legowisko na werandzie, w pokoju,że o "tajemnej komnacie" dającej ukojenie w czasie burzy nie wspomnę:) Blisko łąki,las - idealne miejsce do spacerowania,cisza,spokój,sielsko-anielsko. Państwo są przygotowani na być może trudne początki,ale przerobili to z Boksikiem,więc nie taki diabeł straszny...Dadzą radę,o to jestem spokojna. Pani Agnieszko,bardzo Pani dziękuję za miłą rozmowę.Za to,że kolejne skrzywdzone przez człowieka zwierzątko dzięki Wam ma szansę na spokój i miłość, na swój własny DOM. Dziękuję Pani również za zalogowanie się na dog.,My tu wszyscy bardzo zawsze czekamy na informacje i zdjęcia szczęściarzy,do których uśmiechnął się los,bo schronisko to miejsce,do którego nigdy żadne zwierzę nie powinno trafić. Idąc zawsze na wizytę PA chcę,żeby to był dom taki,jaki mają nasz Kado i Tosia. Gdzie pieski są członkami rodziny,a nie tylko dodatkiem do niej. Gdzie będą kochane,szanowane,rozpieszczane i gdzie godnie dożyją chwili,zanim pobiegną za TM. W tym przypadku jestem pewna na 100% , a nawet na 200%,że taki właśnie DOM ma Boksik i do takiego domu trafi Uleńka.
  6. Miejsce,gdzie mieszka Pani,to na szczęście nie centrum miasta.Fajne tereny spacerowe,kamionka. Jeżeli o to chodzi,to jestem spokojna. Mój mąż już się śmieje,że "współczuje" Pani" WPA ( bo jeżeli każde psiątko,ma mieć ma tak, jak nasz Kado i Tosiulka,to będzie "trudna misja") Ale tak ma mieć każde i basta:) ( powiedziała Tosia,która ucięła sobie drzemkę przed snem na kolankach u Pana swego ukochanego i Kaduś czatujący na balonie na "potencjalną ofiarę na oszczekanie":)
  7. Jestem. Muszę przez weekend zapoznać się z historią Mimisi:) Jestem wybredna i wymagająca na WPA,nie ma zlituj się;););)
  8. Nie wiem co napisać jestem w takim szoku:( Biegaj maluszku beztrosko po zielonych łąkach. ..
  9. Zapisuję,będę zaglądać. Jak coś się wyklaruje na pewno wspomogę groszem.
  10. Wesołych Świąt życzą Maliniaczki:)
  11. Ja też:) Havanka, może po świętach na bazarku zrzucimy kilogramy...Myślę,że każda z nas chętnie zrzuci parę kilo....a już wszystkie razem jak zrzucimy ponad 800 kg,to będzie wyczyn na skalę dogo...hihihihi ;)
  12. Moje piękne słoneczko,już tylko samych szczęśliwych dni Ci życzę takich jak tu,na kolankach:)
  13. Ło matko mi córko!!! A to już tak zostanie czy coś działają z tym cudem?
  14. Powiedzcie mi, czy dogo wariuje czy mi się coś z kontem zrobiło,bo nie przewija mi stron,nie umiem przejść na ostatnią stronę. Macie jakieś pomysły,co to może być? Jakby co,to piszcie na PW,bo nie wiem,czy będę umiała odczytać na wątku...Plis!!!!!
×
×
  • Create New...