Jump to content
Dogomania

kado

Members
  • Posts

    6487
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by kado

  1. Sorki,że tak post pod postem,ale.... Zuziu,kto zadecydował,że Roki wyjeżdża???? O której ma być dzisiaj odebrany???? Ja muszę się zastanowić czy chcę przenieść swoją deklarację i przyczynić się do takiego szoku dla niego, skoro tu gdzie jest jest mu dobrze i jest kochany???
  2. I czy jeżeli jest to płatne miejsce,to my deklarowicze nie mamy nic do powiedzenia??? No chyba że znalazł się sponsor...
  3. Ale jaki jest sens przenosic psa,jeżeli nie jest to DS??? Kto o tym zdecydował??? To jest płatne miejsce???
  4. Cudowne wieści,ale ja z natury bywam nieufna. Chciałabym wiedzieć więcej o nowym domku naszego pupila. I dopóki nie będziemy mieć pewności,że wszystko jest ok, bardzo Was kochani proszę o nieprzenoszenie deklaracji, bo na dogo takich sytuacji było już nie mało,a może się później okazać,że nie ma kasy na powrót.
  5. Wesołych Świąt Wielkanocnych:)
  6. Będzie dobrze:) Ja tam wierzę,że niedługo zobaczę Rokusia na swojej kanapie :)
  7. Aż boję się pytać...ale zaciskam z całych sił!!!!!!!
  8. Basieńko przytulamy do serduszka...
  9. Ja niestety nie mam takiej pościeli,ale Alficzkowa mama kiedyś szyła chyba taką pościel dla lali:)
  10. To dobrze,że nic się ze starego roku nie ciągnie. Trzeba myśleć nad nowym bazarkiem.
  11. A stary rok zapłacony już jest czy jeszcze coś "wisi"?
  12. Od nas też Lolisiu Walentynka leci: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  13. Pituj kochana,pituj.Na okularki Ci się złożymy:)
  14. Z zakończonego bazarku "Karolka dla Lolka" http://www.dogomania.com/forum/topic/145196-karolka-dla-lolka-dla-sbm-ubranka-dla-dziewczynki-122-140-do-1022015-2000/ przelełam kwotę 351,50 zł. Basieńko przelew jutro będzie na Waszym koncie, a Ty kochana w wolnej chwili potwierdź wpływ na wątku bazarku. Pieniążki wykorzystajcie wg własnego uznania:)
  15. Od nas oczywiście też 1% już poleciał do SBM:)
  16. Ależ to jest cudo....selera normalnie do zeżarcia!!!!
  17. Loluś to najlepsza opiekunka na świecie:) Ale pieluszka zawsze ciągnie do pieluszki:)
  18. Karolka dla Lolka-dla SBM -ubranka dla dziewczynki 122-140 do 1.02.2015 20:00 http://www.dogomania.com/forum/topic/145196-karolka-dla-lolka-dla-sbm-ubranka-dla-dziewczynki-122-140-do-1022015-2000/page-2 Zapraszam:)
  19. Zapraszam na bazarek dla SBM : ubrania dla dziewczynki-rozm. 128-140: http://www.dogomania.com/forum/topic/145196-karolka-dla-lolka-dla-sbm-ubranka-dla-dziewczynki-122-140-do-1022015-2000/
  20. Zapraszam na bazarek dla SBM : ubrania dla dziewczynki-rozm. 128-140: http://www.dogomania.com/forum/topic/145196-karolka-dla-lolka-dla-sbm-ubranka-dla-dziewczynki-122-140-do-1022015-2000/
  21. Super. Wielkie dzięki Nika:) Ja też miałam kiedyś nr tel. do jukutka,ale popsuła mi się karta i już go nie odzyskałam.
  22. Cudownie,że malutka już w swoim domku:)
  23. Powstaje bazarek dla SBM: ciuszki dla dziewczynki w rozm. 128-140. ( zapisuję,zeby w razie 'w' go odnaleźć);) http://www.dogomania.com/forum/topic/145196-karolka-dla-lolka-dla-sbm-ubranka-dla-dziewczynki-122-140-do-1022015-2000/
  24. No właśnie te zdjęcia...żeby ich jeszcze przerabiać nie trzeba było;) Ale co tam,damy radę.
  25. Moja za styczeń tez już poleciała..chyba 13.01.:)
×
×
  • Create New...