Jump to content
Dogomania

sziba

Members
  • Posts

    288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sziba

  1. Kinior płeć: pies wiek: 3 lata 7 miesięcy rasa: owczarek niemiecki miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: nie odrobaczenie: nie opis: Kinor jest młodym psiakiem w typie owczarka. Bardzo chętnie podbiega do człowieka i się przymila. Jest świetnym psem, bardzo lubi zabawy z innymi psami. Pokochaj go! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma]603-653-128 [/FONT]603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma]661-222-200 [/FONT]661-222-200 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  2. Gucia płeć: suka wiek: 3 lata 1 miesiąc rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Gucia to przekochana sunieczka. W schronisku przebywa od grudnia 2009r. Sunia jako szczenię została zaadoptowana ze schroniska dla bezdomnych zwierzĄt w poznaniu. Dwa lata mieszkała w Śremie- dom z ogrodem, następnie niestety trafiła do nas. Osoby, które chcą poznać przeszłość suni proszę o kontakt tel. Nie pozwól by kolejną zimę musiała spędzić w schroniskowym kojcu. kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200 Aster płeć: pies wiek: 2 lata 2 miesiące rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Aster to piesek w typie owczarka niemieckiego. Bez problemu dogaduje się z koleżanką z kojca. Nie przejawia agresji, na widok człowieka wywraca się brzuchem do góry i czeka na czułości. Poadruj mu dom! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200 Brat płeć: pies wiek: 1 rok 2 miesiące rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Piękny, mały-przed kolano pies o wyglądzie owczarka. Super pogodny. Przyjechał z kónika razem z siorką. Łasy na czułości, delikatny, nauczony chodzenia na smyczy. Pokochaj go! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200 Tara-tarka płeć: suka wiek: 4 lata 7 miesięcy rasa: owczarek niemiecki miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Bardzo łagodna uwielbiająca pieszczoty sunia. Nie przejawia agresji w stosunku do innych psów. Stosunku do kotów nie znamy. Do adopcji po sterylizacji. kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200 Nero płeć: pies wiek: 3 lata 7 miesięcy rasa: owczarek niemiecki miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Przywieziony z kościana bardzo wystraszony. Zastygał w bezruchu. Obawiał się psów nawet małych. Ciężko było go zaprowadzić do kojca. Bardzo wychudzony. Aktualnie w kojcu czuje się bezpiecznie. Biega. Merda ogonem. Podchodzi do siatki i nastawia szyję i boczek do pieszczot. Wypełniły mu się "boczki" . Nadal troszkę boi się zapinania smyczy. Potrafi pięknie wykonać siad. Największe zaskoczenie na spacerze. Idzie na luźnej smyczy przy prawym kolanie cały spacer. Ktoś musiał poświęcić dużo czasu na jego "ułożenie". Postaramy się "odkryć" co jeszcze potrafi i przekonać po tym co przeszedł że może mieszkać w cudownym domu. Do adopcji po kastracji. Nero wrócił z adopcji. Przeskakuje przez wysokie ogrodzenie i zwiedza okolicę. Konieczny stały nadzór i spacery na smyczy. kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200
  3. sziba

    Biko szuka domu

    [B]Biko[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] jamnik [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Biko to psiaczek w typie jamnika o dobrym charakterze, nei jest zadziorny jak typowy pan jamnik:) bardzo lubi być głaskany, nie gryzie i nie atakuje innych psów. Bardzo lubi wychodzić na spacery z innymi psami [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img576.imageshack.us/i/59482hg.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6204/59482hg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/59482.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1800/59482.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B]Broszka[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 3 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] posokowiec bawarski [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Bardzo drobna i niewielka sunia w typie rasy. Dość nerwowa i lękliwa. Gdy się przekona do opiekuna nieśmiało przytula się i nastawia łepek do głaskania. O dalsze pieszczoty doprasza się niedużą łapką. Akceptuje znane osoby. Na obcych szczeka. Ładnie chodzi na smyczy. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img210.imageshack.us/i/58962poo.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8076/58962poo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/58962lop.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2508/58962lop.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/58962lpoo.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2332/58962lpoo.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]Spajki[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Spajki, samiec pełen energii. Piękny, zadbany. Bardzo tęskni. Pies znaleziony w miejscowości manieczki. Dogaduje się ze zwierzętami. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img689.imageshack.us/i/62307ouuy.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3074/62307ouuy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/62307mk.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1449/62307mk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/62307.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7984/62307.jpg[/IMG][/URL]
  6. [B]Wera[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 5 lat 4 miesiące [B]rasa:[/B] wyżeł niemiecki krótkowłosy [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Spokojna , zrównoważona, bardzo łagodna. Szuka kontaktu z człowiekiem wręcz zapatrzona w niego. Boi się podniesionego głosu. Zgadza się z innymi psiakami. Ładnie chodzi na smyczy. Do adopcji po sterylizacji. Nie przepada za malutkimi dziećmi. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img707.imageshack.us/i/54123ll.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8506/54123ll.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/54123poo.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1900/54123poo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/54123po.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1843/54123po.jpg[/IMG][/URL]
  7. [B]Brązi[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Psiaczek mający w sobie wiele z wyżła. Bardzo towarzyski. Przytula się. Uwielbia pieszczoty. Ładnie chodzi na smyczy. Nie toleruje innych psiaków. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img375.imageshack.us/i/59965.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6716/59965.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/91730766.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2240/91730766.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/59965ppp.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5696/59965ppp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [B]Szpikula[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 9 lat 6 miesięcy [B]rasa:[/B] owczarek szkocki [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] tak [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Szpikula jest cudowną sunią w typie Owczarka szkockiego Collie. Niestety, nie ma jednego oczka, nie wiemy w jaki sposób je straciła. Sunia rozkochała sobie, z wzajemnością zresztą jedną z naszych wolontariuszek, której nie opuszcza na krok, potrafi nawet przeskoczyć za nią przez płot, byleby tylko być blisko.. To cudowna sunia, uwielbia przebywać z człowiekiem, którego tak jej brakuje... Podaruj jej dom! [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img375.imageshack.us/i/31094bb.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5750/31094bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/31094op.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4546/31094op.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/31094.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/8029/31094.jpg[/IMG][/URL]
  9. [B]Dobek[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 6 lat [B]rasa:[/B] doberman [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Piesek w typie rasy doberman. Przywieziony z kościana. Spokojny. Bardzo lgnie do kontaktu z człowiekiem będąc w kojcu. Wypuszczony z kojca nieco lękliwy. Nie przejawia agresji. Nie toleruje innych psów. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img840.imageshack.us/i/40359.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8153/40359.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/40359.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8153/40359.jpg[/IMG][/URL]
  10. [B]Bessi[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 8 lat 4 miesiące [B]rasa:[/B] akita inu [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Pan w szpitalu. Liczymy że może z niego wróci. Pies jednego właściciela. Bardzo zdecydowany i terytorialny. Nie załatwia się w kojcu. Pracownik z którym się zaprzyjaźniła musi zabierać ją na spacer poza schronisko . Na razie akceptuje tylko jedną osobę. Pies tylko dla znawcy rasy. Do adopcji po sterylizacji. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img190.imageshack.us/i/55056oooooo.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3280/55056oooooo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/55056.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8057/55056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img545.imageshack.us/i/55056.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8057/55056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/55056bbb.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/2342/55056bbb.jpg[/IMG][/URL]
  11. [B]Kluska[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 3 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Średniej wielkości/ do kolan/ sunia. Błąkała się pod dolskiem około 6 miesięcy. Okresowo dokarmiana. Przywieziona do schroniska z sześcioma szczeniaczkami. Bardzo wesoła, łagodna, lubiąca pieszczoty. Psiaczek domowy. Do adopcji po odkarmieniu maluchów i po sterylizacji. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200 [URL=http://img269.imageshack.us/i/58887.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6016/58887.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/58887lll.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4181/58887lll.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img121.imageshack.us/i/58887m.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5940/58887m.jpg[/IMG][/URL]
  12. [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B][B]Chelsa[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 1 rok 1 miesiąc [B]rasa:[/B] amstaf [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Przywiązana do płotu z powodu wyjazdu do pracy właściciela. Z książeczką zdrowia w woreczku. Z podziękowaniem za opiekę nad nią. Czy jeszcze coś nas może zdziwić. ? Nie. Sunia śliczna, wesoła, zadbana. Szukamy dla niej domu. Do adopcji po sterylizacji. 29. 11. 2010r sunia nie radzi sobie ze spadkiem temp na dworze. Pilnie szukamy dla niej dt. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) 603-653-128 603-653-128 Schronisko w Gaju 661-222-200 661-222-200 [URL=http://img816.imageshack.us/i/60697.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2779/60697.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/60697.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2779/60697.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/mmmow.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3374/mmmow.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
  13. [B]Siwek[/B] [URL="http://img340.imageshack.us/i/62310.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9500/62310.jpg[/IMG][/URL] Może uda mi się zrobić więcej zdjęć pod koniec tygodnia i dowiedzieć się czegoś więcej
  14. Buziak i Kiska szukają domu [B]Buziak[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata [B]rasa:[/B] owczarek szkocki [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Buziak- śliczny psiak w typie owczarka szkockiego collie. Bardzo zaniedbany. Oddany do schroniska z powodu choroby właściciela. Nieufny w stosunku do obcych {nie reaguje agresją}. Podaruj mu odrobinę szczęścia. Do adopcji po kastracji. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]603-653-128 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]661-222-200 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]661-222-200 [URL="http://img221.imageshack.us/i/62300.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/316/62300.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img408.imageshack.us/i/62300kk.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9352/62300kk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/62300nn.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5161/62300nn.jpg[/IMG][/URL] [B]Kiska[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 3 lata [B]rasa:[/B] owczarek szkocki [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Kiska- przekochana sunia w typie owczarka szkockiego collie. Pieknie chodzi na smyczy, spokojnie przy nodze. Oddana do schroniska z powodu choroby właściciela. Wychowana z kumplem z kojca- buziakiem. Do adopcji po sterylizacji. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]603-653-128 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]661-222-200 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]661-222-200 [URL="http://img695.imageshack.us/i/62298.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8127/62298.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/62298bb.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5786/62298bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img690.imageshack.us/i/62298m.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2716/62298m.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='What May NN']na życzenie - zdjęcie sprzed kilku sekund - Poison i jego miś :-) [URL="http://img269.imageshack.us/i/dscn1923r.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9320/dscn1923r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Jakiego ma szmaciaka fajnego :lol:i ta mina :loveu: a takie zdjęcie gdzie widac całego Poisona jego sylwetke:cool3: Ile on już ma? czy to jest miotowy brat Iwana i Kiry dobrze mówie;p ?
  16. What May , Kropka może wrzuciłybyście?? zdjęcia waszych psów dawno ich widac nie było :)
  17. W schronisku przebywa śliczny bernardyn ( Woj Wlkp) [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] bernardyn [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Benek to wielki kudłaty misio bernardyn. Jest ufny, pozytywnie nastawiony w stosunku do każdej osoby, nawet do obcyh. Nie spisze się w roli stróża, raczej jako "maskotka" domowa. Jest łągodny w stosunku do dzieci [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]603-653-128 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]661-222-200 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]661-222-200 [URL]http://gaj.schronisko.net/adopcja-id-59483.html[/URL] [URL=http://img149.imageshack.us/i/59483.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3992/59483.jpg[/IMG][/URL] <script src='http://img697.imageshack.us/shareable/?i=59483mmm.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[URL=http://img697.imageshack.us/i/59483mmm.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6065/59483mmm.jpg[/IMG][/URL]</noscript> [URL=http://img821.imageshack.us/i/klley.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4585/klley.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='mumin_26']Elo ;), zapraszam do klikania: [url]http://szerlok.pl/nakarm_psa/[/url] [/QUOTE] "Karmie " pieski już od 2 dni schronisko jest bardzo blisko mojego miasta i niedługo jade do nich z "prezentami"
  19. Scotty jest imponujący ,ruda megi chyba masz niezłą gromade w domu wrzucaj zdjęcia i się nimi pochwal zapewne nie tylko ja chce zobaczyć co tam chowasz w domu...
  20. Długowłose bullmastiffyjak to możliwe? [URL]http://www.bullmastiff.com/mutual/breedhistory.htm[/URL] czy u nas pojawił sie kiedyś taki miot? wyglądają zabawnie;p
  21. Podałby ktoś linki do Angielskich hodowli ?
  22. Nestor nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tym co napisałaś .
  23. Jakieś długie kufy mają te szczeniaki ale podobają mi się tak fajne szczylki
  24. What May usuń,zniszcz, ten piękny portret Twojego psa dlatego że ma na nim zwykłą i do tego jeszcze brudną obrożę tuż to skandal.... Portret jest cudny zaglądnełam na stronke tych państwa niesamowite zdjęcia,portrety
  25. Dziękuję za odpowiedź, posiadasz może jakieś zdjęcia tego drugiego psa? zdjęcia mam z tej stronki [URL]http://mastineum.pl/newmastineum/indexa.htm[/URL]
×
×
  • Create New...