-
Posts
288 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sziba
-
"Podnosze" biedaczka
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabrysia1']Dama jest bardzo spokojnym, przytulaśnym psiakiem Znam Ją osobiście. Absolutnie nie jest agresyjna w stosunku do innych piesków. Dama zachowuje się jak na Dame przystało. Dzieli kojec z Mobikiem.[/QUOTE] Witam Panią!:) -
[quote name='Alexandra29']Sziba bez nerwów, nikt się nie czepia. Każdy chce pomóc jak tylko moze:-) To się ceni! Wstawiłaś go do Shar-pei więc samo mówi za siebie. Pysio psiak jest podobny do Sharpka. Coś ma z niego:-) W ogłoszeniach można śmiało napisać że mix Shar-pei...... Sziba do ogłoszeń koniecznie są potrzebne informacje o które prosimy bo raczej nikt nie chce nie sprawdzonego psa. Jak szybko pójdzie tak szybko wróci.. Pysio ogłoszenia można zrobić, jesli masz czas to proszę. Sprawdzić psa można w między czasie... Dałabyś informacje narazie te co są. Sziba i proszę nie złość się. Pysio się nie Czepia:-)[/QUOTE] W schronisku będę dopiero jutro lub w piątek. Może się nie czepia ale ja odniosłam takie wrażenie tylko:)oczywiście że każdą chęć pomocy się ceni postaram się wszystkiego dokładnie dowiedzieć
-
[quote name='rekus']Pysiek nie widzail sharpeia :):) to ewidentnie shar-pei, co najmniej w 3/4. w typie pierwotnym , w kolorze sobolowym uznawanym wspolczesnie na wystawach. zaklad ze ma niebieski jezyk![/QUOTE] Na pewno z szarpka coś ma :) a zawsze znajdzie się ktoś kto się będzie bez powodu czepiał ale co tam uwagi na to nie zwracać i tyle. A jaki ma język to nie wiem:)
-
[quote name='Pysioo'][COLOR=black]Wstawiłaś go do „Shar-peie w potrzebie”, więc odniosłam się do tego i poradziłam, by nie ogłaszać go jako SP (bo może szybciej wrócić z adopcji niż Ci się wydaje – jeśli adoptujący nastawią się na psa w typie rasy). A to czy skorzystasz z mojej rady zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. :) [/COLOR][/QUOTE] A on może nie jest w typie rasy?? Dziękuję za dobre rady ale wydaje mi się że takie czepianie się nie ma sensu jeżeli ktoś zgłosi się po psa zostanie o wszystkim dobrze poinformowany na pewno nie zostanie okłamany.
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Dama bardzo zmieniła się podczas pobytu w Gaju[/QUOTE] Dama to prowdziwa Dama jest kochana :) -
Zdjęcia postaram się dodac pod koniec tygodnia na pewno i więcej informacji
-
[quote name='Pysioo'][COLOR=black]Potrzeba trochę więcej informacji – nt jego charakteru. Jeśli możesz zdobyć jeszcze jakieś info (czy akceptuje dzieci, koty, czy posiada szczepienia, itp.) oraz lepsze zdjęcia – to pomogę w ogłoszeniach.[/COLOR] [COLOR=black]Szczerze - to ja SP w nim nie widzę i lepiej nie pisać, że on jest sharpikiem, bo ludzie się wkurzą, że to jakieś naciąganie.[/COLOR][/QUOTE] Szarpek tak ma na imię... i na pewno ma coś z Shar peia i nikogo nie naciągam nigdzie nie jest napisane że jest to Shar Pei Nie wiem jak reaguje na koty i na dzieci.
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']A kojec z kim dzieli?[/QUOTE] Chyba z tym psem czarnym (Mobik) co widać go na zdjęciu obok Damy ale nie jestem pewna czy z nim czy z jakimś innym... -
[quote name='malva']hej to jakis mix głęboki szarpka ale sliczny jest[/QUOTE] Mix nie mix trzeba mu poszukac kochający dom!!
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Super jest widzieć Damę w takiej kondycji :) Jesteś pewna, że ona akceptuje inne psy??[/QUOTE] Tak na wybiegu biega razem z innymi psami na spacerkach spokojna nie zwraca uwagi na inne psy -
Jeżeli ktoś może to proszę o "podnoszenie" wątku czasem sama nie jestem w stanie dość często przypominać byłabym bardzo wdzięczna!!
-
[B]Znęcali się nad psem - zobacz, co mówili w sądzie![/B] [URL="http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Znecali-sie-nad-psem-zobacz-co-mowili-w-sadzie,wid,13049444,wiadomosc.html?ticaid=5b9ff"][COLOR=#22229c]http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...l?ticaid=5b9ff[/COLOR][/URL]
-
[CENTER][B][U]Gajek [/U][/B][/CENTER] [CENTER]Znaleziony przy drodze, potrącony przez samochód. Zaniedbany, chudy, bez obroży. Trafił do kliniki weterynaryjnej w Śremie gdzie nadal przebywa. Obrażenia- rana nad prawym oczkiem i otarcia pyszczka. Rtg- złamanie centralne panewki lewego stawu biodrowego z niewielkim przemieszczeniem. Będzie miał wykonany zabieg dekapitacji główki kości udowej i kastrację. Wiek- po zachowaniu, pyszku ok 3 lat. Zęby jednak bardzo starte/ nie przystające do ogólnego wyglądu/[/CENTER] [CENTER]bardzo łagodny, przyjacielski, nieco wystraszony- ale bez paniki. Pierwsze dni w klinice nie potrafił się poruszać po podłogach, kafelkach, bał się wychodzić na spacery i z nich wracać. Przed lecznicą kładł się na parkingu. Musiał być wynoszony na rękach. Dzisiaj jednak "zaliczył" dwa spacerki. Spokojne, z dodatkową mobilizacją ale samodzielne. Stara się nie ruszyć od opiekuna na krok. Mimo pęknięcia miednicy porusza się sprawnie. Nieznacznie utyka. Bardzo chudziutki, sierść matowa, zaniedbana ale pysio uśmiechnięty cały czas szukający kontaktu. Uwielbia przytulać się do człowieka. Nie interesują go inne psy w lecznicy i kot rezydent. Pozytywnie zachowuje się w stosunku do dzieci/ córka pani dr. /. Nie protestuje przed obrożą i smyczą ale za człowiekiem chodzi grzecznie raczej bojąc się utracić kontakt niż wynika to z umiejętności chodzenia na smyczy. Wygląda na to że to pies podwórkowy albo kojcowy który opuścił swą posesję ale ze wszystkimi pozytywnymi zachowaniami i minkami kochanego, przyjacielskiego boksia. Kontakt: 602 751 299 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://img718.imageshack.us/i/l13y.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2927/l13y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/l12i.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2482/l12i.jpg[/IMG][/URL] Gajek z dnia na dzień wygląda lepiej jest grzeczny usłuchany ładnie chodzi na smyczy juz nawet próbuje troszke biegać w stosunku do psów nie przejawia agresji.[/CENTER]
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][U]Perełka suczka ok 2 lata[/U][/B] Malutka, przeurocza sunia. Bardzo się cieszy na głaskanie i kontakt z człowiekiem. Bardzo grzeczna na spacerach daje się wziąć na ręce . Ślicznie chodzi na smyczy 602 751 299 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://img691.imageshack.us/i/l14wp.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8250/l14wp.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][U][B]Czarusia suczka ok 3 lata[/B][/U] znaleziona przy drodze. Chętnie wskoczyła do samochodu. Brudna, skołtuniona, głodna i bardzo chuda. Bardzo grzeczna. Grzecznie znosi jazdę samochodem. Rozdaje buziaki. Uwielbia przytulanie. Ładnie chodzi na smyczy.602 751 299 [FONT=Courier New][email protected][/FONT] [URL="http://img440.imageshack.us/i/l15b.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8919/l15b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Szukajcie gdzie tylko możecie
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Ok jeżeli się pojawi na pewno dam znać ! -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) -
Super...!!!!!!!
-
[CENTER]Maniek . Ok 3-4 lata.. Trafił do schroniska zaniedbany z ropiejącymi oczkami. Aktualnie po zabiegu korekcji powiek. Oczy nadal trochę ropieją. Psiak wesoły. Chętnie biega z innymi psami. W stosunku do obcych nieco nieufny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Do adopcji po kastracji. Kontakt : [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B] 602 751 299 602 751 299 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://img827.imageshack.us/i/sss14.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4170/sss14.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] Byłam dzisiaj u Mańka psiak jest kochany grzeczny,usłuchany na smyczy chodzi bardzo ładnie także puszczony luzem przyjdzie na zawołanie może nie natychmiast ale przyleci i cieszy sie tym swoim małym ogonkiem z psami dogaduje się bez problemu biega luzem z innymi bawi się chłopak musi mieć zakraplane oczka pilnie szukamy domu stałego dla niego ;( Pies jest odrobaczony,po szczepieniach.) [INDENT] [CENTER][COLOR=black]Ogłoszenia dla Szarpka:(Maniek)[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.kupsprzedaj.pl/[/COLOR][/URL][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][URL="http://chorzow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/19242.html"][COLOR=#4444ff]http://chorzow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/19242.html[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.ojej.pl/848502/Pozna%C5%84-mix-Shar-Pei-szuka-kochaj%C4%85cego-domu.html[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/528674-mix_shar_pei_szuka_kochajacego_domu.html"][COLOR=#4444ff]http://poznan.pajeczyna.pl/Spoleczno...cego_domu.html[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.pineska.pl/[/COLOR][/URL] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][URL="http://portal.animalia.pl/"][COLOR=#4444ff]http://portal.animalia.pl/[/COLOR][/URL][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/19388/mix-shar-pei-szuka-kochajacego-domu/"][COLOR=#4444ff]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...hajacego-domu/[/COLOR][/URL] [URL="http://www.oddamzadarmo.eu/"][COLOR=#4444ff]http://www.oddamzadarmo.eu/[/COLOR][/URL] [CENTER][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/mix-Shar-Pei-szuka-kochajacego-domu.html,172782"][COLOR=#4444ff]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/m...mu.html,172782[/COLOR][/URL] [URL="http://www.poznaniak.com.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.poznaniak.com.pl/[/COLOR][/URL] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR] [URL="http://www.toruniak.pl/torun_ogloszenie/7855/mix_shar_pei_szuka_kochajacego_domu/143"][COLOR=#4444ff]http://www.toruniak.pl/torun_oglosze...acego_domu/143[/COLOR][/URL] [URL="http://www.wroclawiak.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.wroclawiak.pl/[/COLOR][/URL] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR] [URL="http://www.bydgoszczak.pl/30905_mix_shar_pei_szuka_kochajacego_domu.html"][COLOR=#4444ff]http://www.bydgoszczak.pl/30905_mix_...cego_domu.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.warsza.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.warsza.pl/[/COLOR][/URL] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR] [COLOR=black][URL="http://www.krakusik.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.krakusik.pl/[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR] [COLOR=black][URL="http://www.opolak.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.opolak.pl/[/COLOR][/URL][/COLOR] [COLOR=black]- czeka na aktywację[/COLOR] [URL="http://www.lubliniak.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,16683/catid,56/Itemid,0/"][COLOR=#4444ff]http://www.lubliniak.pl/component/op...d,56/Itemid,0/[/COLOR][/URL] [URL="http://petsy.pl/"][COLOR=#4444ff]http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/34_Wielorasowe/12514_mix_Shar_Pei_szuka_kochaj_cego_domu.html[/COLOR][/URL] [URL="http://poznan.olx.pl/mix-shar-pei-szuka-kochajacego-domu-iid-160372035"][COLOR=#4444ff]http://poznan.olx.pl/mix-shar-pei-sz...-iid-160372035[/COLOR][/URL] [URL="http://szczecin.olx.pl/mix-shar-pei-...-iid-160372142"][COLOR=#4444ff]http://szczecin.olx.pl/mix-shar-pei-...-iid-160372142[/COLOR][/URL] [/CENTER] [/CENTER] [INDENT]Kolejne [COLOR=black]ogłoszenia:[/COLOR] [/INDENT][INDENT][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-228726.html"][COLOR=#4444ff]http://www.rozglos.net/ogloszenie-228726.html[/COLOR][/URL] [CENTER][URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=99079"][COLOR=#4444ff]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=99079[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://szerlok.pl/"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/[/COLOR][/URL] - czeka na aktywację[/CENTER] [CENTER][URL="http://katowice.szerlok.pl/oferta/mi...mu-ID4HiO.html"][COLOR=#4444ff]http://katowice.szerlok.pl/oferta/mi...mu-ID4HiO.html[/COLOR][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25964,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosd2llbGtvcG9sc2tpZSwsLHAwLmh0bWw=.html"][COLOR=#4444ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...wLmh0bWw=.html[/COLOR][/URL]#[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#4444ff]http://www.adopcje.org/[/COLOR][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#4444ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER].[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-231-0/zwierzeta/psy/shar-pei.html"][COLOR=#4444ff]http://www.tusprzedaj.pl/temp_cat-23.../shar-pei.html[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/19438/mix-shar-pei-szuka-domku/"][COLOR=#4444ff]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...i-szuka-domku/[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Mix_Shar-pei_Szuka_Domu,288432"][COLOR=#4444ff]http://owi.pl/ogloszenie/Mix_Shar-pei_Szuka_Domu,288432[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Mix_Shar-pei_Szuka_Domu,288428"][COLOR=#4444ff]http://owi.pl/ogloszenie/Mix_Shar-pei_Szuka_Domu,288428[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/43794/Mix-Shar-pei-Szuka-Domu/"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/437...ei-Szuka-Domu/[/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/43796/Mix-Shar-pei-Szuka-Domku/"][COLOR=#4444ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/437...i-Szuka-Domku/[/COLOR][/URL] [URL="http://epoznan.pl/index.php?section=ogloszenia&subsection=list&id=43"][COLOR=#4444ff]http://epoznan.pl/index.php?section=...ion=list&id=43[/COLOR][/URL] [/CENTER] [/INDENT][/INDENT]
-
[CENTER]Szarpek. Ok 3-4 lata.. Trafił do schroniska zaniedbany z ropiejącymi oczkami. Aktualnie po zabiegu korekcji powiek. Oczy nadal trochę ropieją. Psiak wesoły. Chętnie biega z innymi psami. W stosunku do obcych nieco nieufny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Do adopcji po kastracji. [URL="http://img703.imageshack.us/i/29841663.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5770/29841663.jpg[/IMG][/URL] Kontakt : [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B] 602 751 299 602 751 299 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL] Byłam dzisiaj u Szarpka psiak jest kochany grzeczny,usłuchany na smyczy chodzi bardzo ładnie także puszczony luzem przyjdzie na zawołanie może nie natychmiast ale przyleci i cieszy sie tym swoim małym ogonkiem z psami dogaduje się bez problemu biega luzem z innymi bawi się chłopak musi mieć zakraplane oczka pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego dla niego ;( w warunkach schroniskowych oczka nie są w stanie wygoic się szybko.[/CENTER]
-
Błagam pomóżcie biedakowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
-
[CENTER]Szarpek. Ok 3-4 lata.. Trafił do schroniska zaniedbany z ropiejącymi oczkami. Aktualnie po zabiegu korekcji powiek. Oczy nadal trochę ropieją. Psiak wesoły. Chętnie biega z innymi psami. W stosunku do obcych nieco nieufny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Do adopcji po kastracji.[/CENTER] [CENTER]Kontakt : 602 751 299 [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://img535.imageshack.us/i/94585204.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8158/94585204.jpg[/IMG][/URL] Byłam dzisiaj u Szarpka psiak jest kochany grzeczny,usłuchany na smyczy chodzi bardzo ładnie także puszczony luzem przyjdzie na zawołanie może nie natychmiast ale przyleci i cieszy sie tym swoim małym ogonkiem z psami dogaduje się bez problemu biega luzem z innymi bawi się chłopak musi mieć zakraplane oczka pilnie szukamy domu tymczasowego dla niego żeby szybciej wrócił do zdrowia ;( w warunkach schroniskowych oczka nie są w stanie wygoic się szybko[/CENTER]
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
sziba replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red]Dorotka kochana perełka już w nowym domku oby ten okazał się już tym na zawsze !![/COLOR] -
Dorotka kochana perełka już w nowym domku oby ten okazał się już tym na zawsze !!