Jump to content
Dogomania

sziba

Members
  • Posts

    288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sziba

  1. [quote name='Naklejka']Piękna jest:loveu: no może z tybetana coś ma- grube łapska, fajną klatę i umaszczenie:loveu:[/QUOTE] :) pierwsze co sobie pomyślałam że może miec coś z tybetana zdjęcia nie oddają jej całego uroku sunia czeka na kochający dom w którym zostanie do końca !! z poprzedniego wróciła dlatego że przeskakiwała przez ogrodzenie i robiła sobie wycieczki cwaniara mała ;p i dlatego że panci "pożarła" firanki...
  2. Podnosze wątek...
  3. [CENTER]Psiaczek mający w sobie wiele z wyżła. Bardzo towarzyski. Przytula się. Uwielbia pieszczoty. Ładnie chodzi na smyczy. Bardzo żywiołowy nadaje się dla osoby aktywnej . Nie przepada za innymi psami dogaduje się z sunią z którą przebywa w kojcu. Kontakt :[SIZE=2][COLOR=#333333][B] 602 751 299 [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] [URL="http://img524.imageshack.us/i/l11j.jpg/"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4204/l11j.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  4. [CENTER]Onuś trafił do schroniska z miejscowości kórnik. Duży, przekochany misiek. Bardzo tęskni za człowiekiem. Gdy przebywa w kojcu popiskuje i domaga się wypuszczenia. Na wybiegu przytula się do pracowników i wolontariuszy. Bardzo cieszy się na spacery. Na spacerach nie ciągnie. Nawet na widok innego psa na którego pomrukuje. Siada grzecznie i waruje. Super sympatyczny wielkopies. Podaruj mu dom. Do adopcji po kastracji. [SIZE=2][COLOR=#333333]Kontakt:[B]602 751 299 [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/l10rx.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7640/l10rx.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  5. [CENTER]Alfa Bardzo wesoła i radosna suczka. Wychodzi na spacery ze wszystkimi psami. Ze wszystkimi " szaleje". Czy to jamnik czy owczarek. Wszystkie psiaki tolerują jej " wariacje" i bardzo chętnie ją gonią i uciekają. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Pierwsza wita pracowników i wolontariuszy w schronisku. Akceptuje każdego odwiedzającego. Gdy nie poświęci się jej uwagi zaczepia i przymila się. Mimo żywiołowości bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest wielkości beagla. Przygarnij gajowego wesołka a nie będziesz się nudził ani na spacerach ani w domu. kontakt: [SIZE=2][COLOR=#333333][B]Kontakt [/B][B]602 751 299 [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] [CENTER][COLOR=#333333][URL="http://img718.imageshack.us/i/60059665.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7521/60059665.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER]
  6. [CENTER]Trafił do schroniska zaniedbany z ropiejącymi oczkami. Aktualnie po zabiegu korekcji powiek. Oczy nadal trochę ropieją. Psiak wesoły. Chętnie biega z innymi psami. W stosunku do obcych nieco nieufny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Do adopcji po kastracji. [COLOR=#333333][SIZE=2][B]Kontakt 602 751 299 [/B][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/COLOR][COLOR=#333333][/CENTER] [CENTER][/COLOR][URL="http://img228.imageshack.us/i/71323956.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9279/71323956.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  7. [CENTER]Przywieziony z kościana bardzo wystraszony. Zastygał w bezruchu. Obawiał się psów nawet małych. Ciężko było go zaprowadzić do kojca. Bardzo wychudzony. . Biega. Merda ogonem. Podchodzi do siatki i nastawia szyję i boczek do pieszczot. Wypełniły mu się "boczki" . Potrafi pięknie wykonać siad. Największe zaskoczenie na spacerze. Idzie na luźnej smyczy przy prawym kolanie cały spacer przychodzi na zawołanie Ktoś musiał poświęcić dużo czasu na jego "ułożenie". Postaramy się "odkryć" co jeszcze potrafi i przekonać po tym co przeszedł że może mieszkać w cudownym domu. Nero wrócił z adopcji. Przeskakuje przez wysokie ogrodzenie i zwiedza okolicę. Konieczny stały nadzór . Nero aktualnie nie boi się już psów szaleje na spacerkach z "naszą" młodą suczką Alfą .Jest pięknym kochanym psem podaruj mu dom!Kontakt pod numer [COLOR=#333333][SIZE=2][B]602 751 299 [/B][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/CENTER] [CENTER][URL="http://img843.imageshack.us/i/43923944.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7870/43923944.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  8. [CENTER]Bardzo spokojna, łagodna. Akceptuje inne psy. Lubi ludzi. Uwielbia głaskanie. Na smyczy chodzi bardzo grzecznie. Grzecznie sama wchodzi do kojca. Nie zwraca uwagi na inne zwierzaki. Na zimę przytyła. Zagoiła się rana na szyi. Ma piękne puchate futro. Na spacerach z radością kula się po śniegu. Kontakt pod numer [COLOR=#333333][SIZE=2][B]602 751 299 [/B][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR] [URL="http://img713.imageshack.us/i/54477103.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4379/54477103.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  9. [CENTER]Z wyglądu ma coś z tybetana młoda sunia około roku po sterylce oddana człowiekowi, na dodatek przepiękna! Sami zobaczcie. Jest uległa i nie przejawia agresji do ludzi i psów Cieszy się na widok człowieka i ciągle całuje ,na smyczy chodzi bardzo ładnie.Jest bardzo skoczna chyba żadne ogrodzenie jej nie zatrzyma musiałoby byc solidne na zdjęciach ogonek ma położony jednak w ruchu dumnie nosi do góry prezentuje się pięknie. Podaruj jej dom! Kontakt pod numer [COLOR=#333333][B]602 751 299 [/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR][/CENTER] [CENTER][URL="http://img59.imageshack.us/i/73909826.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5868/73909826.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/75915291.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8674/75915291.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img694.imageshack.us/i/modyfikacjeprogramupica.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4271/modyfikacjeprogramupica.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  10. Dorotka jest kochaną sunią lubi "dawać buziaki" przyjaźnie nastawiona do ludzi i psów na smyczy nie ciągnie jednak jest bardzo skoczna chyba żadne ogrodzenie jej nie zatrzyma musiałoby byc solidne :) na zdjęciach ogonek ma położony jednak w ruchu dumnie nosi do góry prezentuje się pięknie .Przebywa w schronisku w Gaju woj WLKP ma około 2 lata [URL="http://img843.imageshack.us/i/38540762.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7127/38540762.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img715.imageshack.us/i/32458707.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6730/32458707.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img600.imageshack.us/i/modyfikacjeprogramupica.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4271/modyfikacjeprogramupica.jpg[/IMG][/URL]
  11. Z wyglądu ma coś z tybetana to sunia o charakterze goldena, oddana człowiekowi, na dodatek przepiękna! Sami zobaczcie. Jest uległa i nie przejawia agresji. Cieszy się na widok człowieka i ciągle całuje. Podaruj jej dom! Do adopcji po sterylizacji Kontakt pod numer 602 751 299 (Kajetan) [URL="http://img21.imageshack.us/i/59481.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6822/59481.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img526.imageshack.us/i/59481aa.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/169/59481aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img651.imageshack.us/i/59481rr.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6378/59481rr.jpg[/IMG][/URL]
  12. Byłabym wdzięczna
  13. [B]Gajek[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata [B]rasa:[/B] bokser [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] tak [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Gajek. Znaleziony przy drodze, potrącony przez samochód. Zaniedbany, chudy, bez obroży. Trafił do kliniki weterynaryjnej w Śremie gdzie nadal przebywa. Obrażenia- rana nad prawym oczkiem i otarcia pyszczka. Rtg- złamanie centralne panewki lewego stawu biodrowego z niewielkim przemieszczeniem. Będzie miał wykonany zabieg dekapitacji główki kości udowej i kastrację. Wiek- po zachowaniu, pyszku ok 3 lat. Zęby jednak bardzo starte/ nie przystające do ogólnego wyglądu/ bardzo łagodny, przyjacielski, nieco wystraszony- ale bez paniki. Pierwsze dni w klinice nie potrafił się poruszać po podłogach, kafelkach, bał się wychodzić na spacery i z nich wracać. Przed lecznicą kładł się na parkingu. Musiał być wynoszony na rękach. Dzisiaj jednak "zaliczył" dwa spacerki. Spokojne, z dodatkową mobilizacją ale samodzielne. Stara się nie ruszyć od opiekuna na krok. Mimo pęknięcia miednicy porusza się sprawnie. Nieznacznie utyka. Bardzo chudziutki, sierść matowa, zaniedbana ale pysio uśmiechnięty cały czas szukający kontaktu. Uwielbia przytulać się do człowieka. Nie interesują go inne psy w lecznicy i kot rezydent. Pozytywnie zachowuje się w stosunku do dzieci/ córka pani dr. /. Nie protestuje przed obrożą i smyczą ale za człowiekiem chodzi grzecznie raczej bojąc się utracić kontakt niż wynika to z umiejętności chodzenia na smyczy. Wygląda na to że to pies podwórkowy albo kojcowy który opuścił swą posesję ale ze wszystkimi pozytywnymi zachowaniami i minkami kochanego, przyjacielskiego boksia. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]603-653-128 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma][B]661-222-200 [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]661-222-200 [URL="http://img716.imageshack.us/i/63752.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/452/63752.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/63752looo.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5610/63752looo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/ssshb.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4954/ssshb.jpg[/IMG][/URL]
  14. [CENTER][B]Haszczak 3 lata [/B] Haszczak jest bardzo pogodnym młody ok3 lata kochanym psem na smyczy chodzi bardzo ładnie ma dużo energii którą najchętnie spożytkowałby biegając po lesie jeszcze nie próbowaliśmy spuszczać go ze smyczy po prostu nie wiadomo czy wróciłby ale ogólnie jest grzeczny na początku powarkiwał na inne psy aktualnie chodzi na spacerki z różnymi psami i nie przejawia wobec nich agresji bardzo cieszy się na widok ludzi przytula się nadstawia ten swój kochany pyszczek do głaskania . Pies jest po sterylce jest o połowe mniejszy od rasowego Husky. Przygarnij cudaka na pewno pokocha Cię całym swoim serduszkiem !! Kontakt : 602 751 299 [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://img194.imageshack.us/i/31272205.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6730/31272205.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://img151.imageshack.us/i/63702.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6551/63702.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/63702s.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5844/63702s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img818.imageshack.us/i/63702nn.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1220/63702nn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img340.imageshack.us/i/63702nn.jpg/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1220/63702nn.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  15. [CENTER][B]Haszczak 3 lata [/B] Haszczek, kochany, smutny, zrezygnowany piesek. Z ustęsknieniem czeka na "swojego człowieka". Bardzo grzeczny. Ładnie chodzi na smyczy. / jest o połowę mniejszy od rasowego haszczaka/. Dnia 15 stycznia 2010r doktor z jednej z poznańskich klinik wet przeprowadzi darmowy zabieg kastracji dla naszego psiaka. Panie doktorze ogromnie dziękuję w imieniu naszej fundacji. Bardzo ciągnie do ludzi lubi być głaskany przytulany uwielbia spacery .Podaruj mu dom !! Kontakt : [SIZE=2][COLOR=#333333][B]602 751 299 [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/84342785.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3565/84342785.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img339.imageshack.us/i/63702.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6551/63702.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img8.imageshack.us/i/63702nn.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1220/63702nn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img163.imageshack.us/i/63702nn.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1220/63702nn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img151.imageshack.us/i/63702.jpg/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6551/63702.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  16. [quote name='kropka77']A mnie link się nie wczytuje.[/QUOTE] Raz się wczytuje raz nie trzeba próbowac a na pewno będzie działać
  17. [URL]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/URL]
  18. Sasni ogłosiłaś psa na molosach ?
  19. [quote name='NESTOR.NOTABILIS'][CENTER]Dlatego wstawiam zdjęcia ślicznych kociaków Sphynksa, które dostałam z zagranicy od znajomych hodowców i w których zakochałam się bez pamięci : [URL=http://img41.imageshack.us/i/sphynkxblue.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2814/sphynkxblue.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/sphynkxbluetortieandwhi.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5287/sphynkxbluetortieandwhi.jpg[/IMG][/URL] Nie no koty rządzą piękne są
  20. Jest piękna po kim jest ta sunia? piękny kolorek ma jeżeli zdecydowałabym sięna bullmastiffa to właśnie o takiej maści
  21. [URL="http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/61575.jpg"][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/61575.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/61575.jpg"][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/50/61575.jpg[/IMG][/URL][URL="http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/61575.jpg"][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/50/61575.jpg[/IMG][/URL][URL="http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/61575.jpg"][IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/50/61575.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://gaj.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG][IMG]http://gaj.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG] [B]Ali[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 4 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] owczarek szkocki [B]miasto:[/B] Gaj [B]sterylizacja:[/B] tak [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] ali to psiak troszkę w typie owczarka szkockiego collie. Ali jest przyjacielski i energiczny. Ali to przesympatyczny, przyjacielski i łagodny psiak, z innymi psami dobrze się dogaduje, jest grzeczny i towarzyski. Polecamy do adopcji. Psiak jest wykastrowany i gotowy do adopcji. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 603-653-128 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 603-653-128 Schronisko w Gaju [SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma] [B] 661-222-200 [/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE] 661-222-200
  22. Fiona płeć: suka wiek: 2 lata 6 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Fiona to szalona sunia, mieszaniec owczarka. Na początku, kiedy do nas przyjechała zupełnie nie potrafiła chodzić na smyczy, bała się obcych ludzi, psów.. W tej chwili natomiast Fionka radzi sobie całkiem dobrze. Coraz ładniej porusza się na smyczy, a spacerki to dla niej sama przyjemność. Uwielbia mizianie:) Wymaga wiele ruchu. Podaruj jej dom! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200 Saba płeć: suka wiek: 4 lata 8 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Saba jest suczką w typie Owczarka. Do schroniska przyjechała z Kościana. Jest bardzo żywiołowa, uwielbia spacerki i pragnie by ktoś pokochał ją na dobre i na złe... Czy Sabunia ma szanse na dom? Poniżej (pod danymi kontaktowymi) znajduje się link do galerii zdjęć suni kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) 603-653-128 603-653-128 Schronisko w Gaju 661-222-200 661-222-200 Kieł płeć: pies wiek: 7 lat 10 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Kieł jest psem w typie owczarka. Jest nieufny w stosunku do obcych, idealny kandydat na stróża, na pewno nie wpuściłby obcego na "swoją" posesję. Energiczny, uwielbiający bieganie i budzący respekt. Przygarnij go! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) 603-653-128 603-653-128 Schronisko w Gaju 661-222-200 661-222-200 Kadzek płeć: pies wiek: 7 lat 7 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Kadzek jest to pies średniej wielkości, który z wyglądu przypomina Owczarka Niemieckiego. Toleruje obecność innych psów, nie wykazuje agresji, dopóki inny psiak mu się nie postawi. Ten śliczny psiak nie wymaga wiele, jednak wspaniały człowiek, który podrapie za uszkiem, przytuli, zabierze na długi spacerek, aby dać mu szansę się wybiegać to podstawa. Nie każ mu czekać, nie pozwól, by takie cudo marnowało się w schronisku! Po prostu weź Kadzka do domu! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) 603-653-128 603-653-128 Schronisko w Gaju 661-222-200 661-222-200
  23. Monar płeć: pies wiek: 3 lata 5 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Monar jest super towarzyskim psiakiem w typie owczarka, uwielbia się przytulać, rozdawać buziaki. Jest piękny! Nowego właściciela czeka nauczenie psiaka chodzenia na smyczy, gdyż jeszcze się jej boi, ale wierzymy, ze nauczy się! To pojętny psiak! Podaruj mu dom! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200
  24. Astra płeć: suka wiek: 4 lata 2 miesiące rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Astra to przemiła suczka w typie owczarka niemieckiego, z tą tylko różnicą, że ma szorstki włos. Ładnie potrafi chodzić na smyczy, chętnie podbiega do człowieka, nie ma w niej cienia agresji. Uwielbia się przymilać i. Już tak długo czeka na dom! To na prawdę piękny i kochany psiak. Zasługuje na drugą szansę! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200
  25. Nora płeć: suka wiek: 5 lat rasa: mieszaniec miasto: Gaj sterylizacja: tak szczepienia: tak odrobaczenie: tak opis: Norka to sunia w typie owczarka. Nie przepada za innymi psami i kurami:)(powód oddania suni). W stosunku do człowieka jest pogodnie nastawiona. Czeka na wymarzony dom, najlepiej z ogrodem. Pokochajcie ja! kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju 63-100 Śrem Schronisko czynne jest całą dobę. Adopcje w godz 10-19 Paula(kierowniczka) [FONT=Tahoma] 603-653-128 [/FONT] 603-653-128 Schronisko w Gaju [FONT=Tahoma] 661-222-200 [/FONT] 661-222-200
×
×
  • Create New...