[B][COLOR="red"]STAŁE DEKLARACJE:[/COLOR][/B]
go-ja - 15 zł
BartekB - 50 zł
[B]Razem: 65 zł[/B]
JEDNORAZOWE:
?
Kto jeszcze pomoże?
Dziewczyny aktualizujcie proszę info o deklaracjach, żebyśmy cały czas wiedzieli na czym stoimy :) I na początku wątku też.
Nie mogę się doczekać aż Fafik opuści schron, będzie ostrzyżony i pachnący... :) :) :)
Ido - jaki plan na najbliższy czas?
Widzę, że nie ma nadal deklaracji. [B]To start: go-ja, stała 15 zł[/B]
Rozumiem Cię :) Nie dawno też miałam kicię na tymczasie przez 5 dni, w sumie miała zostać... ma już domek, ale pozostawila po sobie pustkę, że myślimy teraz o małej dla siebie...
Sara to wspaniała psina :) :) :) Promujemy ją na facebooku i prosimy o wsparcie finansowe. Wszystkie e pieski odebrane temu kolesiowi są piękne.... tylko trzeba je doprowadzić do porządku. Sarunio - teraz będzie Ci tylko lepiej :)