Kochane stworzonko, takie dobre oczyska ma:):)
Gabuniu, jak sąsiedzi nie nagabują Cię (odpukać w niemalowane puk puk) to może tylko krótko po wyjściu wyje. Oby
Eluś oczywiście, że schudła, na szczęście nie jest strasznym żarłokiem i na suche się nie rzuca.
Więc udaje sie trochę zejść z wagi.
Masz rację, prawie brzuchem po ziemi szorowała:):)
Niestety nikt o Misię nie dzwoni
Na konto Aiszuni poleciało 470 zł z bazarku
http://www.dogomania.com/forum/topic/146837-koniec-rozliczamy-nowe-buty-i-nie-tylko-dla-aiszuni-do-14052015-godz-2200/
Gabuniu,, potwierdź proszę na bazarkowym wątku jak doleci:):)
Bardzo dziękujemy wszystkim kupującym i hopsającym:):)
Serdecznie zapraszam:
http://www.dogomania.com/forum/topic/147336-nowe-i-u%C5%BCywane-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-22062015-godz-2200/
1. Nowie ciuszki i buty dla dzieci
2. Nowe i używane ciuszki i buty dla dorosłych
3, Trochę różności np lokówka Rowenta raz użyta
Wchodzę przez "zobacz nową zawartość" i wybieram z opcji po lewej stronie "pozycje śledzone" i "tematy w których uczestniczyłeś"
U Misi wszystko dobrze:):)