Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Witaj kochana u Misi. bardzo bardzo Ci dziękujemy :):)
  2. Melduję się Asiu u Czesia. Będę pytać gdzie się da o DS dla Czesia
  3. A to cały śliczny wiersz "Dokąd idą psy, gdy odchodzą? No, bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię, Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba Ja poproszę na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonów Zrezygnuję z anielskich chórów Tudzież innych nagród nieboskłonu W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy" B. Borzymowska
  4. Mnie też się oczy spociły:(
  5. Gabrysiu cieszę się, że ta Pani zrezygnowała. I nie dlatego, że w łóżku czy na kanapie nie spałaby, bo to dla mnie nie wykładnik.
  6. Ode mnie też poleciało 20 zł, trzymam kciuki
  7. Dziękujemy za pamięć o AIszuni. Może nas te wszystkie kochane ogony przywitają kiedyś. Cudnie by było gdyby taki był raj.
  8. Ale niespodzianka Pauluś:):) Cudne Budrysiątko, ślicznie dziękujemy za dobre wieści
  9. Figuniu, przesłałam Pauli wątek Pimpka i Borowika. Co do domku, po zapoznaniu się z wątkiem Borowika i po rozmowie z Panią to mam nadzieję, że wizyta będzie formalnością. Tak bym chciała, żeby Pimpul znalazł wreszcie swoją przystań. Każdy pisak na to zasługuje, ale Pimpul szczególnie.
  10. Anecik idziesz za ciosem:) Cudny bliźniak. Co do pytania o rasę to spokojnie odpowiadaj York Mierzęcicki albo cokolwiek innego:) :) Połowa populacji przyjmie poważnie
  11. Gabuniu, jest jeszcze trochę czasu do sterylki. Może jeszcze ktoś inny się zgłosi do tego czasu.
  12. To ja jeszcze dodam, że na wizytę w Krakowie zgodziły się Paula_t i Panna Marple, którym bardzo ale to bardzo dziękujemy
  13. Nie otwierają mi się zdjęcia :(
  14. Asiu, napisz na wątkach transportowych, może ktoś się odezwie
  15. Nie wołamy bo bazarkujemy na Misię:):) Ale za pomoc i dołączenie Misi do bazarku na FB będziemy bardzo bardzo wdzięczne:):)
  16. Misia miewa się całkiem dobrze. Z tym że po odejściu Aiszuni pasiaki jakieś wyciszone
  17. Jak Cię znam Gabuniu to niezależnie od ilości dni będzie trudno:)
  18. Mizianko dla wybuchowego Czesia. No i gdzie te obiecane fotki:):)
  19. A może jakieś fotki byśmy sobie obejrzały :):)
×
×
  • Create New...