Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='malawaszka']a on się kiedykolwiek zamyka???? :nonono2:[/QUOTE] W zimie jednak trochę trudniej o dobrą perfumę
  2. Sezon perfumowy otwarty:evil_lol:
  3. Co za leń ;) [url]http://i160.photobucket.com/albums/t193/ania0112/WP_000464_zpsb4ed6f8a.jpg[/url]
  4. przydałoby mi się takie cuś , ale chwilowo muszę przyoszczędzić.Będę jednak miała to na uwadze
  5. [quote name='ania0112']Skrzat może i ma swój wiek... tylko jaki? ;) Skrzat osiągnął zawrotne 4,3 kg :cool3: Chyba nawet w prawe ucho jej idzie bo czasem jak nasłuchuje to jej staje to uszko prawie prosto :lol: Psy będa znowu kropione już 3 raz w tym sezonie bo znowu kleszcze przynoszą.... matko jaki to jest dramat! Psiury są też dzisiaj obcinane - mama zamówiła nowe ostrze ale ono jest takie całoroczne i na krótko nie tknie, ale kupiła sobie tez taki [B]"trymer" do podgalania głowy, uszu i ogona z andisa [/B]i on nie drga i w końcu udało się Inke w pełni obciąć! Byłysy tez u weta z Inka bo miała kleszcza i go wygryzła i tak liże to miejsce ze zapalenie jej się zrobiło.... wetka chciała obejrzec rane a Inka w pisk, na ręce uciekła mamie, kłapała w powietrzu pyskiem... no jazda bez trzymanki... mała cholerna histeryczka! Nagrałam jak czeka w kolejce na swoją kolej - prawie non stop piszczała. mama w koncu ją dotykała i pokazywała rane weterynarce bo jak ta chciała ją dotknąc to Inka w histerie wpadała, za to jak zastrzyk w dupsko dostawała to spokojna była... A Figusia dała sobie ślicznie pazury obciąć :)[/QUOTE] A jak to dokładnie wygląda?
  6. [quote name='ania0112']no właśnie tan brak ogrodzenia :evil_lol: A moja mama dostała!:diabloti: hahaha i zeby nie bylo bo wtedy Moniki nie znała i przechodziła normalną procedurę :)[/QUOTE] A Wy nie mieszacie w mieszkaniu :evil_lol:?
  7. [quote name='Saththa']Ale weganie i miesa i produktow pochodzenia tak?:lol:[/QUOTE] tak, tak mięso też pochodzi od zwierząt:evil_lol:
  8. [quote name='zerduszko']To ładnie, a z rybkami co robisz? :cool3:[/QUOTE] Ja od dwóch sezonów rzadko jeżdżę, jakoś przestało mnie to bawić.Mąż zazwyczaj robi foty i wypuszcza, czasem coś weźmie, żeby ojciec- mięsiarz się nie obraził (parę razy tak było:shake:), czasem weźmie dla mojej mamy, ale to bardzo rzadko.My jako dla siebie nie bierzemy. [quote name='Saththa']A to własnie ja sie nie znam :) Czym sie róznią od siebie :)[/QUOTE] Wegetarianie nie jedzą mięsa, a weganie produktów pochodzenia zwierzęcego.Chyba dobrze gadam, ale Zerduszko niech potwierdzi.
  9. [quote name='wilczy zew']To on siedział z herbatą nad lapkiem?[/QUOTE] A co nie należy się w jesienny chłodny wieczór ;)?
  10. [quote name='zerduszko']Ale jajka i masło i mleko to przeca wegetariańskie są? :razz:[/QUOTE] Mnie się ciągle myli z weganizmem:evil_lol:.No to w sumie jestem wegetarianką choć zdarza mi się raz na miesiąc wziąć gryza parówki od męża (ale to zabrzmiało :diabloti:). Ja właściwie jem tylko jajka z takich rzeczy.
  11. Ciężko cokolwiek napisać, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.Ja osobiście jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie, chemii bym nie dawała.
  12. [quote name='zerduszko']Torty to chyba zwykle sa wegetarianskie, czy o czym innym mowicie? Stoooo lat :new-bday:[/QUOTE] Dziękuję.A jeżeli chodzi o tort uważam jak koleżanka poniżej.
  13. [url]http://i160.photobucket.com/albums/t193/ania0112/WP_000438_zps70daaf6a.jpg[/url] no nie mogę jaka mina
  14. [quote name='wilczy zew']przestanę się z Wami zadawać...[/QUOTE] Jasne :evil_lol:
  15. [quote name='furciaczek']Tygodnia co najmniej hihi[/QUOTE] Nie chciałam jej zawstydzać :)
  16. [quote name='marako']Też tak miałam i nadal niektórych nie rozszyfrowałam, najwyżej po psach się trochę domyślam.[/QUOTE] W razie co ja Ci wysłałam zaproszenie, bo moich psów pewnie nie znasz.Znalazłam Cię u Wilczej:evil_lol:
  17. [quote name='Saththa']wpisałam wegetarianski :razz: Ale nie wiem jaki wyskoczył:P[/QUOTE] No ja tak do końca wegetariańska nie jestem ;), ale chyba to nie ma różnicy , bo i tak pysznie wygląda :) Dziewczyny wiecie może gdzie można kupić fajny portfel skórzany ?
  18. [quote name='Saththa']O MÓJ BOZE!!!!!! oczom własnym nie wierzę :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. :loveu:dziękuję, na pewno pyszny :)
  20. [quote name='malawaszka']ja muszę takie do kontaktu wtykać po kryjomu bo Jarosław ma schizę, że go to truje :mdleje:[/QUOTE] To tak jak ja:evil_lol:
×
×
  • Create New...