-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Booooooooooooski!Przykro mi ale na razie nie mogę pomóc :(.On jest taki w moim typie beeeeeeeeeeee -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
To mają z łobuzicą uciechę :) -
Witaj WATACHA! :multi: Miło mi, że zajrzałaś, a jeszcze milej że poświęciłaś mi cały dzień :lol: Dziękuję - i za pozdrowienia i za miłe słowa :)[/QUOTE] No nie tak cały, bo przecież kanapki latałam sobie robić.Ja ani nie papierosowa, ani nie kawowa.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']tak - na kolczatkę, ale kto powiedział, że na łańcuchu nie można psa na kolcach trzymać :shock: możliwe, że to CTR jest a olbrzymka w Kielcach Andzia69 nie widziała - zniknęło mnóstwo psów chudych, chorych, itd.... czystki nazywane adopcjami - nagle całe kielce ruszyły do schroniska i kazdy adoptował po dwa psy :shake:[/QUOTE] Bardzo mnie się to nie podoba :( -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dobrze że Panek ją zawsze przyjmie :).U mnie Panek też bardziej uległy.Ach ci faceci:) -
Cały dzień czytałam, ale doszłam do końca z tym ,że rano miałam do przeczytania 70 stron a wieczorem już 71 ;P.Świetnie się czyta.Pozdrowienia dla klanu.
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
WATACHA replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ja to się wszędzie za Wami przyplącze.Fajny Sprokiecik -
Powodzenia sunieczko, nawet nie zdążyłam cię poznać :)
-
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Lubię takie zakończenia, chyba szybciutko się odnalazła :) -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
To czekamy na relację :) -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a to przypuszczalna następczyni Gajki - Gajka II :( też przerażona w schronisku i nie daje do siebie podejść :( ale jeszcze nic pewnego czy się uda - jutro będzie wiadomo [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6300066-2.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy to ta "moja" sznupka? -
Terierkowato-jamnisiowata malutka sunia MA DOM - DZIECI TEŻ!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oby tak szybko znalazł domek jak mamusia i braciszek.I tak samo fajne. -
Stronka zupełnie inna niż wcześniej.Fajna :), ale tamta tez mi się podobała.
-
Terierkowato-jamnisiowata malutka sunia MA DOM - DZIECI TEŻ!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss']hej mało aktywna jestem wynaczcie ale mam pewne problemy ;) wlazłam żeby Wam napisać, że dzwoniła do mnie Pani Wanilki ... i mówi, że fajniejszego psa nie zna :multi::multi::multi: kocha ją cała rodzina!!! wnuki przychodzą ją odwiedzać :loveu: na spacer wychodzi wyłącznie z panią i jej mężem z nikim innym nie chce - oni sądzą, że się boi że ktoś ją zabierze ;) Pani zadzwoniła żeby podziękować za takiego psa ... matko wzruszyłam się normalnie ... myslałayście pewnie, że zachwycam się nią na wyrost co? :cool3: ja wiedziałam od razu że to wyjątkowy pies!! :p Pani mówi że ona super chętnie się uczy, wpycha do łóżka :diabloti: i słucha i rozumie co się do niej mówi :loveu:[/QUOTE] łezka mi się w oczku zakręciła -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
WATACHA replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie.Na razie nie mogę pomóc.Zapisuję wątek. -
Młody SZNAUCEREK MINI w DT u Farmerki - WRÓCIŁ DO DOMU
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A po chińsku też piszecie, bo jeżeli tak to ja po takiemu czytać umiem? A sznupki to charakterek rzeczywiście maja, ale za to je kochamy. -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
:knajpa::drinka::drinking::drink1::popcorn::chlup: