Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Booooooooooooski!Przykro mi ale na razie nie mogę pomóc :(.On jest taki w moim typie beeeeeeeeeeee
  2. To mają z łobuzicą uciechę :)
  3. Robale to na pewno ma.Mój Mentor przy wyjściu z schroniska dostał środek na robaki, a okazało się ,że jest strasznie zarobaczony.Miał słabą odporność i ciągle coś się do niego przyczepiało.Długo go na nie leczyliśmy swego czasu.Ale odpukać już od paru miesięcy nic.
  4. [quote name='malawaszka']lalunia zrobiła Uli qpę w pokoju :grins: ale boi się bardzo dalej :([/QUOTE] Wiedziałam ,że tak będzie z tą qopą.Szkoda , że mała nie może się przełamać :(
  5. Witaj WATACHA! :multi: Miło mi, że zajrzałaś, a jeszcze milej że poświęciłaś mi cały dzień :lol: Dziękuję - i za pozdrowienia i za miłe słowa :)[/QUOTE] No nie tak cały, bo przecież kanapki latałam sobie robić.Ja ani nie papierosowa, ani nie kawowa.
  6. [quote name='malawaszka']tak - na kolczatkę, ale kto powiedział, że na łańcuchu nie można psa na kolcach trzymać :shock: możliwe, że to CTR jest a olbrzymka w Kielcach Andzia69 nie widziała - zniknęło mnóstwo psów chudych, chorych, itd.... czystki nazywane adopcjami - nagle całe kielce ruszyły do schroniska i kazdy adoptował po dwa psy :shake:[/QUOTE] Bardzo mnie się to nie podoba :(
  7. Dobrze że Panek ją zawsze przyjmie :).U mnie Panek też bardziej uległy.Ach ci faceci:)
  8. [quote name='malawaszka']czyli ostatnie siku było wczoraj w podróży - rano? biedna, ale to tak czasem bywa z siusianiem i kupkaniem, jak już zrobi to zaleje pokoik :mdleje:[/QUOTE] Ojej bidulka!To ze stresu :(?
  9. Cały dzień czytałam, ale doszłam do końca z tym ,że rano miałam do przeczytania 70 stron a wieczorem już 71 ;P.Świetnie się czyta.Pozdrowienia dla klanu.
  10. Ja to się wszędzie za Wami przyplącze.Fajny Sprokiecik
  11. Powodzenia sunieczko, nawet nie zdążyłam cię poznać :)
  12. Lubię takie zakończenia, chyba szybciutko się odnalazła :)
  13. [quote name='malawaszka']a to przypuszczalna następczyni Gajki - Gajka II :( też przerażona w schronisku i nie daje do siebie podejść :( ale jeszcze nic pewnego czy się uda - jutro będzie wiadomo [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6300066-2.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy to ta "moja" sznupka?
  14. Oby tak szybko znalazł domek jak mamusia i braciszek.I tak samo fajne.
  15. Stronka zupełnie inna niż wcześniej.Fajna :), ale tamta tez mi się podobała.
  16. [quote name='Blisss']hej mało aktywna jestem wynaczcie ale mam pewne problemy ;) wlazłam żeby Wam napisać, że dzwoniła do mnie Pani Wanilki ... i mówi, że fajniejszego psa nie zna :multi::multi::multi: kocha ją cała rodzina!!! wnuki przychodzą ją odwiedzać :loveu: na spacer wychodzi wyłącznie z panią i jej mężem z nikim innym nie chce - oni sądzą, że się boi że ktoś ją zabierze ;) Pani zadzwoniła żeby podziękować za takiego psa ... matko wzruszyłam się normalnie ... myslałayście pewnie, że zachwycam się nią na wyrost co? :cool3: ja wiedziałam od razu że to wyjątkowy pies!! :p Pani mówi że ona super chętnie się uczy, wpycha do łóżka :diabloti: i słucha i rozumie co się do niej mówi :loveu:[/QUOTE] łezka mi się w oczku zakręciła
  17. Dziękuję za zaproszenie.Na razie nie mogę pomóc.Zapisuję wątek.
  18. A po chińsku też piszecie, bo jeżeli tak to ja po takiemu czytać umiem? A sznupki to charakterek rzeczywiście maja, ale za to je kochamy.
  19. :knajpa::drinka::drinking::drink1::popcorn::chlup:
×
×
  • Create New...