Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='malawaszka']nie będę komentować bo znowu dostanę maila z groźbami sądem :evil_lol: on jest wykastrowany prawda?[/QUOTE] O Boże nie zajrzałam.
  2. Sznaucer olbrzym, suczka, czarna ok 6 lat nr schroniskowy 2101/06.Trochę już siedzi bidulka :( [IMG]http://i54.tinypic.com/294np0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33w1s7o.jpg[/IMG]
  3. [quote name='malawaszka']no to to jest ten Asterix co go oddała ta baba co nam zakazała używać jej zdjęć do ogłoszeń - nic nie wiem o ugryzieniu - pewnie zmyślone bo mnie wtedy pisała, że oddaje go bo sika w domu...[/QUOTE] Co za babsztyl!!!Mi Pani ze schroniska wytłumaczyła że właśnie często mówią iż pies kogoś ugryzł by winę zwalić na psa!
  4. Chciałam Wam przedstawić Kubusia o którym już wspominałam. Okazuje się ,że piesek w styczniu wrócił z adopcji.Podobno kogoś ugryzł.Pies broń Boże nie wygląda, ani nie zachowuje się agresywnie.Wręcz przeciwnie jest spokojny i miły.Pani która się nim opiekuje powiedziała ,że nie ma z nim ŻADNYCH problemów.Przed adopcją go nie znała.Jego numer schroniskowy 23/10.Jest superaśny , ja osobiście się w nim zakochałam.Piesek ma dwa ok dwóch latek, czarny. Z racji tego ,że nie najlepszy ze mnie fotograf fotki są jakie są ;P [IMG]http://i56.tinypic.com/zv3o8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/352kw1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/208yzrn.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/dr8cix.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2pt5x1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2qmhl06.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2nbr76g.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/280qvt1.jpg[/IMG] Tutaj jako płaczulek bo inne pieski szły na spacer a on nie :( [IMG]http://i56.tinypic.com/rwuhj7.jpg[/IMG] To mój sznaucerkowy ulubieniec z Paluch
  5. Słodki z niej morderca.Może nikogo nie zagryzie :p
  6. No tak dzień był męczący.Na pewno mu teraz wygodniej
  7. 3,5 godziny, nieźle.Biedny sznupcio.Gratulacje dziewczyny.
  8. [quote name='malawaszka']Pan Ptyś kanapowiec - zafilcowany był straszliwie - Farmerka pewnie opisze :shake: biedaczysko :loveu: [img]http://img8.imageshack.us/img8/7370/mailgooglecom9574002957.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/5512/mailgooglecom9582893958.jpg[/img][/QUOTE] Jakby inny sznupcio :)
  9. O Boże ,a dopiero biegała wesoło :(.Bardzo mi przykro
  10. Przepiękny, prawie jak mój.Mój minimalnie ładniejszy ;P Zaraz go ktoś "capnie"
  11. [quote name='doddy']W paluszakach "w miarę" się orientujemy. Paluch jednak nie chce współpracować z fundacjami.[/QUOTE] Paluch to chyba nie chce z nikim współpracować.Ale powiem szczerze ,że mimo iż jest "wysyp" amstaffów na Paluchu, to bardzo ładnie wyglądają, jakby co dopiero trafiły.Chyba ktoś o nie tam dba.Jak byłam 3 lata temu to było ich parę ,paręnaście, a teraz parędziesiąt jak nie więcej.Chyba się skończyła moda.Istne zatrzęsienie.Jeszcze one mają taki specyficzny "płacz".Serce się kraje.Ja się troszkę ich boję, ale w razie potrzeby służę pomocą.Jestem niedaleko :)
  12. [quote name='doddy']Niestety ja nie mam u siebie gadżetów. Wszystko jest u Karoliny w Sztumie. Ja to bym gdzieś wcisnęła, potem znaleźć nie mogła... zapomniała wysłać... ja to dobra jestem do robienia tylko :) Mam złe wieści, jak obrobię się z ogłoszeniami paluszaków wstawię bardzo biedną sunię potrzebującą pomocy. Ciotki, błagam pomóżcie. Andzia, a Ty daj znać co z chipem![/QUOTE] Szkoda :( Nie wiem czy wiecie, ale na Paluchu jest chory Amstaff.Wygląda jakby miał nużycę, ale nie jestem pewna bo się tak dobrze nie znam.Szkoda mi go bo biedak nie wygląda dobrze do tego gryzie metalową miskę i chyba nie jest leczony, bo siedzi normalnie w klatce.
  13. [quote name='furciaczek']Pewnie ze tak!![/QUOTE] No jeżeli tak, a wierzę na słowo to już ślę.Tylko musiałam dowód znaleźć ,bo kodu nie pamiętam.
  14. Łojezu, ale czy ja zasłużyłam?
  15. A ja mam takie pytanko.Czy wszystkie gadżety które są na pieski można nabyć bezpośrednio w fundacji?Bo jeżeli mieszkam "rzut beretem" to wolę kupić np. dwie rzeczy niż płacić za przesyłkę pocztową?
  16. Ostatnio corsiaczki cieszą się powodzeniem.Dobrze rozreklamowane :).Sunia bardzo ładna.Jak mi sie uda jaki mały przekręt za męża plecami to cosik wpłacę:evil_lol:.
  17. Ale tu miło, aż przyjemnie poczytać :)
  18. [quote name='lika1771']Malawaszka to znaczy ze nie ma gdzie Jej ulokowac?a jakis hotelik? ja pomoge fin.[/QUOTE] ja też pomogę ile będę mogła
  19. [quote name='malawaszka']WATACHA nawet na tymczas? wszelkie koszty - sterylkę suni na tymczasie pokryjemy[/QUOTE] Ja bym wzięła od zaraz.I nie chodzi o pieniądze, bo sznaucerek to mały wydatek.Największy problem to to, że mieszkamy z babcią.Ona trochę za przeproszeniem szurnięta jest.Gdyby nie ona to na tymczas na 100% bym go namówiła.A jakby sie do niej przyzwyczaił to by już nie oddał, jestem pewna!
  20. [quote name='malawaszka']edit: już wiem że sunia nadal tam jest, zabieramy ją za około miesiąc, może mniej... nie wiem czy mogę pisać więcej więc nie będę pisać, napiszę jak mała będzie już poza schroniskiem[/QUOTE] Czyli to suczka.Chciałabym ja wziąć, ale mąż się nie zgodził :(, przynajmniej na razie:diabloti:
  21. [quote name='KWL']Ech partyzanci :evil_lol: Byłem w niedzielę w schronisku :-) Spokojnie można było Manuela wsiąść na spacer :-) Jak będziesz wybierać się następnym razem to daj znać, pokaże wszystkie misie :-)[/QUOTE] Chyba będę w tą niedzielę, znów jako partyzant hi,hi.Mam już dwa pieski, ale chętnie bym go wymiziała :)
  22. Przystojniacha z Aresika.Fajnie że znalazł dobry domek.
  23. [quote name='KWL']Miguel. Mix, i to dość odległy od rasy :-) Takie duże ciele :-) Do ludzi miziak i pieszczoch, niestety nie toleruje innych psów. Młody. Poza nim na Paluchu jest jeszcze kilka innych, nawet bardziej wtypie rasy, zarówno wyglądem jak i psychiką. A tak z ciekawości skąd masz info i zdjęcia Miguela ?[/QUOTE] Bo byłam na Paluchu w ostatnią niedzielę i strasznie mnie ujął.Po kryjomu:p, nielegalnie, zrobiłam mu fotki z telefonu :evil_lol:.Jest bardzo fajny, przynajmniej stwarza takie wrażenie.
  24. [quote name='malawaszka']tam nie jest dobrze :shake: mam nadzieję, że uda mi się czegoś dowiedzieć[/QUOTE] A można gdzieś o tym poczytać?
  25. A czemu w piekle, czy w tych Korabiewicach coś się nie tak dzieje?Ja myślałam że tam psy dobrze mają.To znaczy dobrze to za dużo powiedziane, ale mam nadzieję że źle też nie.No i czemu ja taka pipa jestem i nie napisałam wcześniej o nim.Mam tylko nadzieję że jakaś dobra dusza sie nim zajęła.Nawet mi przez myśl przeszło żeby go wziąć.Ale gdzie 3 pies.Żeby jeszcze babci nie było to chociaż na tymczas.I siostrę namawiałam bo ona taka zakochana w moim Leosiu.No nie mogę sobie darować.
×
×
  • Create New...