-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A kosztów kastracji psa już nie? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Co tego rzygania i zjadania to Mentor też próbuje zjadać ale chyba ze strachu żeby nikt nie zobaczył, pomijając fakt że stoję niedaleko.Leoś za to puści pawia i idzie jak najdalej ze to niby nie on.Nikt się nie domyśla oczywiście (zafajdana broda) ;).- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mój mi zawsze nochal w buzie wsadza i wącha co jadłam...no i z rana bo to wiadomo najlepsze zapachy ;)
-
On ma troszkę przy samym pyszczku, ale może i nie będzie więcej.Za to Gacek ma całą zrudziałą :)
-
Rudzieją, rudzieją.W sumie nie tak bardzo bo jest młody, ale tak naprawdę nic z tym nie robię oprócz zwykłego mycia.Mopy też mogą być, bo mój po kąpieli pięknie wyciera podłogę.
-
He,he sznupy górą :)
-
[quote name='malawaszka']czyli trochę wzrastają szanse, że to może być pies ten poszukiwany?[/QUOTE] Też tak pomyślałam, może zapytać tych państwa.
-
A jak piesek z innym psiakami?
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
WATACHA replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Na pewno, tylko ten ktosik jeszcze na to ogłoszenie nie trafił i nie wie że jego ideał psa już na niego czeka ;) -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
WATACHA replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']W piątek dzwoniła pani z Warszawy a dzisiaj pan z Katowic niestety zadzwonili tylko raz, mają się jeszcze odezwać ale wątpię:shake:[/QUOTE] Może się jeszcze namyślą.Chociaż ludzie są dziwni kastracja fe, umowa adopcyjna fe , wizyty fe ... -
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
WATACHA replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Że też go nikt nie chce, takiego słodziaka. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
O Matko ludzie serca nie mają :( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Jakie śliczne, ciekawe czemu je ktoś oddaje.Chyba nie przez chorobę? -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam prawa jazdy a mąż pracuje.Zresztą nie wiem czy by się zgodził na tak długa podróż :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tylko jeden przytulasek??? Ale mam dla Ciebie dobra wiadomość, akurat się składa że mam w posiadaniu psa który wręcz uwielbia się przytulać, pasował by Ci ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dropsik też fajny, lubie takich przytulaniców- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No nie taki dzikus jak sie do domu pcha :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ten kot mnie rozbraja, jest moim idolem.Co za miny?Może jakis kabaretowicz go przygarnie?Trochę mi humor poprawił.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fakt, bardzo podobny
-
[quote name='Litterka']HelloKally jestem całkowicie za! Tylko, że najlepiej dokopać psiarzom, bo od siebie zacząć nie można:angryy: A co do koszy na śmieci i ludzi: kiedyś chciałam wrzucić kupę psią w torebce do dużego kontenera na śmieci. Akurat stała tam kobieta chyba ze swoim dzieckiem w głębokim wózku. Idę z tą kupą, kobietka na mnie spogląda i rzecze: "Chyba nie wrzuci tu pani tego obrzydlistwa". "Dlaczego nie? Przecież kupy dziecka w pieluchach też pani wyrzuca do śmietnika?" Na co babka ze wstrętem: "No tak, ale dziecięce są ładne, a to jest obrzydliwe, w ogóle niedobrze mi się robi, jak widzę srającego psa". Nic nie odpowiedziałam, stwierdziłam, że nie warto się użerać, wrzuciłam kupsko i poszłyśmy w swoją stronę.[/QUOTE] Może chciała akurat pogrzebać ;)?
-
[quote name='Fides79']i jak tam się ma Balbinka - Felusiowy pierwowzór?? :)[/QUOTE] No właśnie, co u Balbinki ?
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kurczę co za pech :(