Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. A kosztów kastracji psa już nie?
  2. Co tego rzygania i zjadania to Mentor też próbuje zjadać ale chyba ze strachu żeby nikt nie zobaczył, pomijając fakt że stoję niedaleko.Leoś za to puści pawia i idzie jak najdalej ze to niby nie on.Nikt się nie domyśla oczywiście (zafajdana broda) ;).
  3. Mój mi zawsze nochal w buzie wsadza i wącha co jadłam...no i z rana bo to wiadomo najlepsze zapachy ;)
  4. On ma troszkę przy samym pyszczku, ale może i nie będzie więcej.Za to Gacek ma całą zrudziałą :)
  5. Rudzieją, rudzieją.W sumie nie tak bardzo bo jest młody, ale tak naprawdę nic z tym nie robię oprócz zwykłego mycia.Mopy też mogą być, bo mój po kąpieli pięknie wyciera podłogę.
  6. He,he sznupy górą :)
  7. [quote name='malawaszka']czyli trochę wzrastają szanse, że to może być pies ten poszukiwany?[/QUOTE] Też tak pomyślałam, może zapytać tych państwa.
  8. A jak piesek z innym psiakami?
  9. Na pewno, tylko ten ktosik jeszcze na to ogłoszenie nie trafił i nie wie że jego ideał psa już na niego czeka ;)
  10. [quote name='ULKA12']W piątek dzwoniła pani z Warszawy a dzisiaj pan z Katowic niestety zadzwonili tylko raz, mają się jeszcze odezwać ale wątpię:shake:[/QUOTE] Może się jeszcze namyślą.Chociaż ludzie są dziwni kastracja fe, umowa adopcyjna fe , wizyty fe ...
  11. Że też go nikt nie chce, takiego słodziaka.
  12. O Matko ludzie serca nie mają :(
  13. Jakie śliczne, ciekawe czemu je ktoś oddaje.Chyba nie przez chorobę?
  14. Ja nie mam prawa jazdy a mąż pracuje.Zresztą nie wiem czy by się zgodził na tak długa podróż :(
  15. Gacek chyba się nie nadaje do bardzo małych dzieci.Jak coś chce to zaczepia łapką, nie patrząc gdzie.Jest trochę w tym niedelikatny już drugi raz dostałam od niego po buzi, nie było miło.Ale i tak go kocham
  16. Tylko jeden przytulasek??? Ale mam dla Ciebie dobra wiadomość, akurat się składa że mam w posiadaniu psa który wręcz uwielbia się przytulać, pasował by Ci ;)
  17. Ten kot mnie rozbraja, jest moim idolem.Co za miny?Może jakis kabaretowicz go przygarnie?Trochę mi humor poprawił.
  18. Fakt, bardzo podobny
  19. [quote name='wieso']hej,hej, jestem ale dopiero teraz...rodzina sie zjechala i mi czas ukradla :-).... zdjecia sliczne.....a nasz kawaler jak z bajki....lece spac bo mi oczeta padaja :-)[/QUOTE] A to dobrze bo myślałam że zaspałaś ;)
  20. [quote name='Litterka']HelloKally jestem całkowicie za! Tylko, że najlepiej dokopać psiarzom, bo od siebie zacząć nie można:angryy: A co do koszy na śmieci i ludzi: kiedyś chciałam wrzucić kupę psią w torebce do dużego kontenera na śmieci. Akurat stała tam kobieta chyba ze swoim dzieckiem w głębokim wózku. Idę z tą kupą, kobietka na mnie spogląda i rzecze: "Chyba nie wrzuci tu pani tego obrzydlistwa". "Dlaczego nie? Przecież kupy dziecka w pieluchach też pani wyrzuca do śmietnika?" Na co babka ze wstrętem: "No tak, ale dziecięce są ładne, a to jest obrzydliwe, w ogóle niedobrze mi się robi, jak widzę srającego psa". Nic nie odpowiedziałam, stwierdziłam, że nie warto się użerać, wrzuciłam kupsko i poszłyśmy w swoją stronę.[/QUOTE] Może chciała akurat pogrzebać ;)?
  21. [quote name='Fides79']i jak tam się ma Balbinka - Felusiowy pierwowzór?? :)[/QUOTE] No właśnie, co u Balbinki ?
×
×
  • Create New...