Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. He,he widać Felus ma na razie trochę serca dla kostki.Chyba nie naruszona :)
  2. Wy to musicie je często za jęzor ciągać ;) :)
  3. Ja to jestem taka, że z byle czym pędzę do wet., więc ja bym poszła.Na Śródmieściu nie znam żadnych lekarzy.Najbliżej na Racławickiej na Mokotowie.
  4. [quote name='zerduszko']Co Ty mnie tu sugerujesz? :drink1:[/QUOTE] Znam to z autopsji ;)
  5. [quote name='Saththa']hmmm jestem bardzo ciekawa w co się kocha zmieni :lol:[/QUOTE] W biedronke
  6. No najlepiej jutro, bo po imprezie to moze byc juz zupelnie inna fryzura
  7. rzeczywiscie najlepszym wyjsciem byla eutanazja ;) fajna kocha
  8. [quote name='dOgLoV']Mojej kuzynki :) namawiałam ja na tego psa i obiecałam że jak będzie wyjeżdzała to będe jej się nia opiekowała i własnie wyleciała z rodzinka na wakacje :) a ja zajmuje sie Abisią :loveu: :loveu:[/QUOTE] No to fajnie teraz masz , czym wiecej pieskow tym lepiej :)
  9. Matko znow cos nacisnelam i mi Alt nie dziala :(, ja sie wykoncze
  10. Pokaz zabaweczke
  11. Waszka Ty nie wydawaj na alkohol tylko idź se kolczyki kup, zobacz jakie ładne w sam raz dla Ciebie ;) nr 65,70,77 [url]http://www.dogomania.pl/threads/211865-ODZIE%C5%BB-i-BI%C5%BBUTERIA-dla-faflatych!-Fundacja-SOS-do-22.08[/url]
  12. Hugosia trza jeszcze podtuczyć i fajny pies z niego będzie. Maxio jest przesłodki, szczególnie na ostatniej fotce :)
  13. Czwartek minął, a zdjęć jak nie było tak ni ma :watpliwy:
  14. [quote name='jambi']ach joj, przegapiłam :oops: co do zdjęcia - zgody nie dam bo tamto zdjęcie robiłam sama komórką i wyglądam na nim jak pół d... zza krzaka ... musicie poczekać aż zrobie ładniejsze ;) a co poradze - niektóre z was dostały mmsa a niektóre nie, z prostego powodu - [B]do niektórych nie mam telefonu!!![/B] :lol:[/QUOTE] Tu poprosze o inny pretekst ;)
  15. A Abbe to czyja, bo ja nie w temacie ;)?
  16. Ja juz dawno mówiłam, że Hugo jest sliczny tlko trza go odpicować, ale osobiście Maxsio chyba ładniejszy ;)
  17. [quote name='malawaszka']no widzisz bo to tak powinno być jak pies obcy a ja durna :lol: zapomniałam, że oni nie czytają dogomanii :D [B]nowy z Myszkowa - chcieli go oddać do schroniska [/B]:shake:[/QUOTE] Bo uszek się nie chciało leczyć ?
  18. A to może być od zęba?Bo on na bodajże lewym kle ma chyba próchnicę
  19. Ja jak mu chciałam zajrzeć to go delikatnie głaskałam, po jakimś czasie przy głaskani podwijałam mu fafla, potem całkiem mu odwinęłam.Ale tak, żeby wziąć i mu paszczę rozedrzeć to nie miałam śmiałości :) A skąd ten nowy sznupas?
  20. [quote name='jambi']a ja myslę, że to nie jest kwestia upału, lecz tego, że pies był "zdany na siebie"... Twój mąż nie zwracał na niego uwagi, nie ..."stresował go"...[/QUOTE] Mój mąż w ogóle mu bardziej folguje, ja jestem ta od zakazów , a mnie nie było więc może też dlatego.
  21. Ale rockmeny ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2496/0097806a5e91fce0.jpg[/url] A zdjęcia Dony i Tekli świetne :)
  22. Chiński grzywacz :) [url]http://img683.imageshack.us/img683/7485/dsc00861cb.jpg[/url] Dobrze, że zdążyła tyle szczęścia zaznać co widać na fotkach :)
  23. Może powinni z nim iść na długą wyprawę po okolicy co by się zapoznał ;).
×
×
  • Create New...