-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
He,he widać Felus ma na razie trochę serca dla kostki.Chyba nie naruszona :)
-
Wy to musicie je często za jęzor ciągać ;) :)
-
Ja to jestem taka, że z byle czym pędzę do wet., więc ja bym poszła.Na Śródmieściu nie znam żadnych lekarzy.Najbliżej na Racławickiej na Mokotowie.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Co Ty mnie tu sugerujesz? :drink1:[/QUOTE] Znam to z autopsji ;) -
[quote name='Saththa']hmmm jestem bardzo ciekawa w co się kocha zmieni :lol:[/QUOTE] W biedronke
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No najlepiej jutro, bo po imprezie to moze byc juz zupelnie inna fryzura -
rzeczywiscie najlepszym wyjsciem byla eutanazja ;) fajna kocha
-
[quote name='dOgLoV']Mojej kuzynki :) namawiałam ja na tego psa i obiecałam że jak będzie wyjeżdzała to będe jej się nia opiekowała i własnie wyleciała z rodzinka na wakacje :) a ja zajmuje sie Abisią :loveu: :loveu:[/QUOTE] No to fajnie teraz masz , czym wiecej pieskow tym lepiej :)
-
Matko znow cos nacisnelam i mi Alt nie dziala :(, ja sie wykoncze
-
Pokaz zabaweczke
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka Ty nie wydawaj na alkohol tylko idź se kolczyki kup, zobacz jakie ładne w sam raz dla Ciebie ;) nr 65,70,77 [url]http://www.dogomania.pl/threads/211865-ODZIE%C5%BB-i-BI%C5%BBUTERIA-dla-faflatych!-Fundacja-SOS-do-22.08[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Hugosia trza jeszcze podtuczyć i fajny pies z niego będzie. Maxio jest przesłodki, szczególnie na ostatniej fotce :) -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brawo Gucio :) -
Czwartek minął, a zdjęć jak nie było tak ni ma :watpliwy:
- 21590 replies
-
[quote name='jambi']ach joj, przegapiłam :oops: co do zdjęcia - zgody nie dam bo tamto zdjęcie robiłam sama komórką i wyglądam na nim jak pół d... zza krzaka ... musicie poczekać aż zrobie ładniejsze ;) a co poradze - niektóre z was dostały mmsa a niektóre nie, z prostego powodu - [B]do niektórych nie mam telefonu!!![/B] :lol:[/QUOTE] Tu poprosze o inny pretekst ;)
-
A Abbe to czyja, bo ja nie w temacie ;)?
-
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Ja juz dawno mówiłam, że Hugo jest sliczny tlko trza go odpicować, ale osobiście Maxsio chyba ładniejszy ;) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no widzisz bo to tak powinno być jak pies obcy a ja durna :lol: zapomniałam, że oni nie czytają dogomanii :D [B]nowy z Myszkowa - chcieli go oddać do schroniska [/B]:shake:[/QUOTE] Bo uszek się nie chciało leczyć ? -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
A to może być od zęba?Bo on na bodajże lewym kle ma chyba próchnicę -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Ja jak mu chciałam zajrzeć to go delikatnie głaskałam, po jakimś czasie przy głaskani podwijałam mu fafla, potem całkiem mu odwinęłam.Ale tak, żeby wziąć i mu paszczę rozedrzeć to nie miałam śmiałości :) A skąd ten nowy sznupas? -
[quote name='jambi']a ja myslę, że to nie jest kwestia upału, lecz tego, że pies był "zdany na siebie"... Twój mąż nie zwracał na niego uwagi, nie ..."stresował go"...[/QUOTE] Mój mąż w ogóle mu bardziej folguje, ja jestem ta od zakazów , a mnie nie było więc może też dlatego.
-
Ale rockmeny ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2496/0097806a5e91fce0.jpg[/url] A zdjęcia Dony i Tekli świetne :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Chiński grzywacz :) [url]http://img683.imageshack.us/img683/7485/dsc00861cb.jpg[/url] Dobrze, że zdążyła tyle szczęścia zaznać co widać na fotkach :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może powinni z nim iść na długą wyprawę po okolicy co by się zapoznał ;). -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
On mnie wykończy