-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
przecież wiem :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tilka ma córeczkę, nie była wysterylizowana :P? -
:(, pogoda kiepska, a mój Leo jeszcze "chrząka", przede wszystkim na zewnątrz, mimo, że gardło już zdrowe.Chyba znów nas czeka pan doktor :(
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
A to ja zacofana jestem :P -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ja nie sprawdzę , bo mój komputer nie widzi telefonu :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziecko na komendach chowasz :P? -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Ja osobiście nie lubię życzeń także mi nawet na rękę :P. Ja zawsze proszę wet o zentel, podobno najlepszy.Do tego ja piję dużo ziół i takie tam, czasem i psom daję.Niestety zżeram też duże ilości słodyczy :(, ale od stycznia się znowu biorę za siebie. -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tak , o ustawieniu uszu.Ja swoim nic nie daję z kurczaka, bo mają sranie. -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Warto by było siebie odrobaczyć.Ja zawsze to robię z psami. -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Skrzat ma zjeżdżalnie na głowie :P -
Majoka, koleżanka nie lubi życzeń :P
-
Mnie nie zniknęła Taka ładna dziewczynka, a tak brzydko sika.Jak oduczyć jak nie wie , że nie wolno
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Cholera co się dzieje :(?Czy nie za dużo już się wydarzyło :(?Trzymam kciuki. -
No Sura też leje, nie codziennie, ale leje.Zawsze wieczorem, chyba jak ja przychodzę :P, już sami nie wiemy.W każdym bądź razie o 19 była, zrobiła, o 22 nasikane, niedużo, ale nasikane.
-
Ha,ha,ha niech rzyga.Kto będzie sprzątał :)?
-
Zaczęło się od Mentora już pisałam wcześniej.Mentor dostał zastrzyk i jak jechaliśmy na następny, do doktora to już wzięliśmy wszystkie, bo ten to, tamta tamto. Leo też coś chrząkał, więc sprawdziliśmy mu gardło i się okazało, że on też ma.Mentorowi przeszło, ale i tak dostał drugi zastrzyk.Jakby się nie poprawiło Leo to mieliśmy przyjechać za parę dni.Po pierwsze wydawało nam się, że lepiej Leosiowi, ale za perę dni okazało się , że znowu coś chrząka, po drugie zajęliśmy się gruczołami i nie pomyśleliśmy , żeby Surę sprawdzić.Dopiero po paru dniach zaczęliśmy jej się przyglądać bacznie i w sumie takie drobiazgi zaczęły wskazywać na to, że jej coś też może być.Pojechaliśmy wczoraj już konkretnie z tym problemem i się okazało, że Leosiowi nie przeszło, a u Sury właśnie się zaczęło.W czwartek pojedziemy już ze wszystkimi mimo, że Mentor objawów nie ma.Dobre jest to , że każdy pies inaczej reagował na to zapalenie.
-
Ja tak pytam z ciekawości :) W ogóle ciągle mamy zapalenie gardła :(, w sensie psy
-
Przesadziłam z tym 800 :P? Jeżeli 350 sam tłuszczak, plus gruczoły.Nie wiem ile gruczoły, ale niedużo chyba jeżeli coś w okolicy jest wycinane?No ale zęby 200 na pewno to już jest 550 i prześwietlenie 70 zł chyba. Jednak gdyby liczyć gruczoły i tłuszczaka w jednej cenie to faktycznie przesadziłam troszkę :)
-
Postanowiłam mu usunąć gruczoły, pomęczymy się 2-3 tygodnie (tyle teoretycznie się goi) i będzie spokój, bo dziś znowu miał dużo mimo usuwania całkiem niedawno i zastosowania czopków.
-
Nie, jeszcze nie było operacji.Pytałam dziś o koszta i mnie zaskoczył, bo wcześniej za samego tłuszczaka przewidywał 350, a dziś za wszystko w granicach 500.Ja szacowałam z 800 najtaniej , ale może się mylę.