Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='AnkaG']Wytrzyma :) nie zdejmuj z zrób foto :) Ech to czarno - srebrne sreberko :)[/QUOTE] Innym razem, bo jest nieuczesana ;).Kurde, upadł mi telefon i gdzieś się posiała bareria i nie moge znaleźć buuuuuuuuuuuuuuuu
  2. [quote name='Saththa']Aż ciarki po plecach mych przeszły, podejrzewając iż koniec zdania Twego zakończyć się na "musi" musi.[/QUOTE] Coś koleżanka ma na sumieniu :)
  3. [quote name='jambi']a Watacha co? w ciązy jest? ja o czymś nie wiem? :hmmmm:[/QUOTE] WATACHA nie pije alkoholu raczej, rzadko, bardzo rzadko.Za to gustuje w herbatce zielonej, czerwonej, ziołowej i wodzie, ewentualnie skusi się na sok 100% żurawina :)
  4. [quote name='dOgLoV']zapierałam sie jak mogłam , mam gdzieś kawałek filmiku ujadania póżniej wstawię :diabloti: bleee a on taki niedobry i wielki jest :roll: na opakowaniu są dwa rysunki ze mozna połknac ale mozna też rozpuścic , chyba zaczne rozpuszczac bo po przełamaniu nawet ciężko połknąc :shake: [B] kefirek lubię ale po nim z kibla nie wychodzę [/B]:diabloti:[/QUOTE] Nie szkodzi, jak się przyzwyczaisz (a masz parę dni) to będziesz mogła pić codziennie i nic Ci nie będzie.Zawsze na początku tak jest
  5. Ale miałaś jazdę i tak silna z Ciebie babka, że dałaś radę :) Antybiotyk bierze się do końca, fajnie jakbyś piła kefirek.Nie popijała proszka kefirkiem, tylko tak w ogóle.
  6. [quote name='jambi']nie mam 1 procentowych :shake: myśmy się umawiały na te adopcyjne - właśnie w celach promocyjnych, bo ja podrukowałam sporą ilośc tego, a teraz to nawet nie mam gdzie podrukować :shake:[/QUOTE] Ja mogę trochę podrukować
  7. Przez Was się popłakałam :( i nawet nie chce myśleć co to bedzie :(, bo to moje pierwsze psy
  8. [quote name='ania0112']hahaha no na szczęście nie...[B] to by nie było fajne jakby rzygała na powitanie [/B]:eviltong: No harmider harmiderem do tego dochodzi uwaga uwaga na twarz bo pazury lecą w ruch, to Brokat to Emi skacza i machają łapami. Ale Emi tak kwiczy czasem przy powitaniu... no straszne... jak pierwszy raz to usłyszałam to patrzyłam jakim cudem ją nadepnęłam bo myślałam, ze ją coś boli :roll: A ona tak z radości :-o[/QUOTE] Nie byłoby, nie było ;) Emi chyba po rodzinie z Sandy ;)
  9. [quote name='dOgLoV']coś nie mogłam spać , kaszel mnie dusił , gorąco mi było , moze przez to ze spałam u mamy a juz sie odzwyczailam od tego ze w domu jest gorąco non stop :lol: [B]Ojej ja nie mogę spać i mam koszmary jak jest tak gorąco.[/B] słodkie są i tak fajnie charczą :evil_lol: dzien dobry ;) dokładnie ;) musze sobie kupic żurawinę i sobie żuć , na sok 100% nie mam co liczyć bo te w marketach to pewnie żurawiny na oczy nie widziały :lol: [B]Takie soki najczęściej są w małych sklepach warzywnych, na bazarach i giełdach.Do takiej suszonej żurawiny często dodają cukier, niestety.[/B] to juz chyba takie nasze zboczenie :lol: dobrze wiedzieć , musze sie w to zaopatrzyć :lol: te kolorki sa najlepsze u buldożków :loveu: jest o niebo lepiej , katar jest mniejszy , kaszel tez chociaz jak zacznie mnie dusic to puścić nie chce i osłabienie takie małe bym powiedziała :lol: ale i tak bede miała w domu szpital , Sebastiana siostra dzwoniła że Igor ma gorączke , Kinia też cos pokaszluje i czy by teściowa ich nie przygarnęła do siebie , tak wiec juz dzisiaj tu będą do czasu aż igor nie wyzdrowieje :roll:[/QUOTE] To dobrze, że lepiej.Potem na gardło możesz sobie kupić islę np, bo bedziesz miała wysuszone, a ona nawilża.
  10. [quote name='Fides79']Zerduszko, ale pierwszy krok to już chyba zrobiłaś w stronę tego dopadania ;) [B]skoro tego zapasu unimili się pozbywasz [/B]:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Biedny Albin, dobrze, że Pancia przyleciała na ratunek :) Z Bravo to kawał chłopa .
  12. [quote name='Fides79']obce cywilizacje rozwijają mi się po przeciwnej stronie i żeby je zobaczyć trzeba patrzec do góry :lol:[/QUOTE] Hmmmmmmmmmmmmm?
  13. [quote name='ania0112']Właśnie rozmawiałam z mamą jak tam w domu ( ja w domu to tylko weekendowo) no i Emi bidula jest z cukru jak moja Inka. Na dworze padało, obie panienki kombinowały jak tu się skradać z pod drzewa do kolejnego drzewa by je całkiem nie zmoczyło, na ostatniej prostej przed klatką mama puściła Emi ze smyczy i ta razem z Inką pędem do klatki i pod daszkiem czekały aż moja mama i Brokat dotrą do nich. Bidulki:evil_lol: Mama i ja mamy satysfakcję z tego ze Emi jest z nami a nie w schronie - bo zimno, bo deszcz a to takie małe :) Jej zdolność witania nas w domu szczeko piskiem [B]zarzynanego zwierzęcia[/B] wzrosła :) Za to piszczenie po opuszczeniu domu przez mame zmalało właściwie do zera. Mama czytała te rozmowy o trymowaniu itp. Emi teraz ma poprostu miły w dotyku grzbiet a nie taki suchy, szorstki włos jak wcześniej - podobno jej włos przy obcinaniu się łamał i odpadał jak suche gałęzie a nie jak typowy szorstki włos no ale co sie dziwić jak odżywiana była kiepsko..[/QUOTE] Przeczytałam zarzyganego:oops: U mnie też jest jeden wielki harmider przy powitaniu :roll:
  14. Dziś Sandy spała w kołnierzu.No i gdzie się w nim usadowiła?Na mojej twarzy.Niestety nie mogłam usnąć z plastykiem przyklejonym do buzi, więc musiałam ją z lekka przesunąć :).Kurde nie mogę jej zdjąć, bo sekunda i ona już tam gmera, a ładnie się goi także szkoda by było jakby coś "zepsuła".Dopiero w pn zdejmujemy, bo nie ma jak wcześniej.
  15. [quote name='zerduszko']A ja miałam psa od szczeniaka, to w wieku 2 mies. chodził w kagańcu, bo tak odkurzał :shake: A u malucha, to zdecydowanie bardziej niebezpieczne. [B]A poza tym goi się wsio ok?[/B][/QUOTE] Tak, tylko to co ruszała zrobiło się czerwone i tak jakby wodą podeszło
  16. Niestety przeczucie miałaś dobre :(
  17. [quote name='malawaszka']no Luna to ostatnio przechodzi samą siebie... wczoraj było rzyganko i sranko bo napiła się oleju po faworkach... Mama za nisko postawiła garnek :shake: a dziś zjadła ciasto ze stołu...[/QUOTE] Oooooooo to też fajnie.Ja pamiętam jak zostawiliśmy masło na stole, za jakiś czas mąż zaczął się zastanawiać co to za dziwny odgłos słyszy.Okazało się,że Leoś sobie to masełko wylizywał.
  18. [quote name='malawaszka']co za diablica[/QUOTE] W kołnierzu to prawie anioł, leży zazwyczaj grzecznie :).Czasem próbuje się w nim polizać, ale jakoś jej nie wychodzi.Najlepiej jak się podnieci i lata w nim, obija się, ale wcale to na nią nie działa tylko próbuje dalej jak nie lewą stroną to prawą.
  19. [quote name='zerduszko']A mnie kurde dopaść sama nie chce :lol: Żesz :][/QUOTE] A to chciałabyś dzidziusia :)?
  20. Ucho jak naleśnik :), cudna [url]http://img837.imageshack.us/img837/7682/miniczwartek2.jpg[/url]
  21. [quote name='Saththa']Oh Matkosie okaże ze Eri powiedziała Tekla i tyle;)[/QUOTE] A skąd Tekla wie:evil_lol:?
  22. No mój Leoś też lubi coś złapać, ale najczęściej po moim zostaw puszcza i nie muszę się męczyć. Dziś mała pinda wyjeła sobie jeden szew z tej ranki biodrowej.W związku z tym, że nie jestem w stanie jej upilnować mimo, że jestem w domu lata w kołnierzu.Na szczęście za bardzo jej on nie przeszkadza, choć nie darzy go sympatią.
  23. [quote name='wilczy zew']możesz rozwinąć? oglądałam program i amerykańce pokazywali spaniele polujące i wystawowe-wystawowe miały trzy razy tyle futra [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/zlosliwe/zlosc16_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG][/QUOTE] Nie bardzo, bo to się po prostu widzi jak się obcuje z psem.Np jakby mi ktoś opisał swojego psa trudno mi by było stwierdzić takową rzecz.
  24. [quote name='farmerka63']Zanussi to ja nie jestem , ale kto ma tolerancyjne podejście do kinematografii, to może sobie popatrzeć na fabularyzowany dokument o Zacharym ( w filmie występuje jako ZDZISIU). Film jest wczorajszy - nakręcony po wyjściu panicza z kąpieli - stąd taka radość :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=2lRFnayvkzo&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE] He,he mój też tak lubi powarczeć :)
×
×
  • Create New...