Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Pewnie z Mordziastą grzeją się pod kołderką ;)
  2. To prawda, świetnie tą dupką kręciła, stęskniłam się za tm :(
  3. [quote name='malawaszka']no jak to co? lody :mad:[/QUOTE] Łasuch z niego ;)
  4. Niegrzeczne norki :(
  5. [quote name='DoPi']Dobrze, że Korek wyszedł wczoraj z kryjówki w ogóle. Nasza Gapcia do dziś ma podobnie (jest u nas od kwietnia) - gdy ktokolwiek do nas przychodzi - chowa się w bezpieczne miejsce i dopiero po kilkunastu minutach zagląda sprawdzić, czy to obce to dobry człowiek i warto podejść.[/QUOTE] [B]O matko, to tez bida, ale potrzebuje rady , bo Korcio dalej się boi mojego syna choc on z nim więcej czasu spędza. Dzisiaj wrócili ze spaceru(ja w pracy jezdem) i Łukasz rzekł, że ludzie patrza na niego dziwnie, bo idzie z psem, który ewidentnie sie go boi. Jaki wniosek wyciągają? no że młody sie znęca. :shake: Brzydko na niego patrzą oj brzydko[/B][/QUOTE] Oj nie fajne uczucie, nie fajne :(.Może się przekona wkrótce
  6. Wilcza nie marudź, bierz śnieg i zmykaj ;), możesz sobie go nawet w domu trzymać ;) Świetnie, że pozbyliście się reklamówki.
  7. Ach wzruszyłam się, kochana Luczka szczęsliwa :)
  8. oooooooo jak cudownie i będziesz mogła goodwiedzać.Moje psiny "lądują" zawsze daleko :(
  9. Aaaaa to szkoda.Wcześniej czytałam, że oddaliście, a teraz mi gdzieś umknął ten post, a Ty wstawiłaś zdjęcia , więc pomyślałam, że jednak nie oddaliscie.
  10. [quote name='zerduszko']To je ona :p[/QUOTE] to było kocham go czyli kota w sensie gatunku, nie kota samca, bo w sumie nie pamiętałam czy to łon , czy łona
  11. Kocham go :) [url]http://img203.imageshack.us/img203/703/dsc0002pz.jpg[/url]
  12. Jednak nie oddaliście do schronu ?:loveu:
  13. Cudowne są :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Z4FAThJmafU/UPwMyOMZpAI/AAAAAAAAcDE/fkPReB9btJ0/s640/2.jpg[/url]
  14. [quote name='zerduszko']Zrób sobie z tego taki ogólny watek, sznupy w DT malawaszka :lol:[/QUOTE] Też miałam to zaproponować :) Śliczna niunia :).Czyli jednak cieczka?
  15. [quote name='Tekla64']dwa dni wylaczona z zycia, psy .... nie rozumialy czemu sie z lozka nie ruszam i na spacery nie ylo komu z nimi isc ale powoli wracamy do normalnosci[/QUOTE] Dużo zdrówka.Wstrętny wirus szaleje w tym roku :(.Ludzie chorują i po 3 tygodnie .
  16. Ja to mam szczęście.Poszliśmy na spacer, wzięliśmy aparat i ...bateria się rozładowała :(
  17. Taki nasz los, nigdy człowiek nie jest gotowy na oddanie, ale musi :(
  18. może, bo ogólnie nie wyglada na zestresowaną, ale jak jechała do nas to u dziewczyn nie wymiotowała, a droga była dłuższa
  19. Ona niby się nie boi, ale dziś np była smutna jakaś jak jechaliśmy w tamtą stronę
×
×
  • Create New...