Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='malawaszka']nie ma jakiegoś wielkiego problemu, ale mnie się nie chce tego robić zylion razy dziennie przed każdym wyjściem, więc zdejmuję im tylko na noc ([B]oprócz Furiatki bo jej nie zdejmuję obróżki wcale [/B]:diabloti: )[/QUOTE] Jak możesz sadystko:placz:
  2. [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/aa_zpsee18ba67.jpg[/url] Mnie on na jakiegoś moloska wyglada ;) No jaki przystojniacha :) [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/ab_zps4bb5a54c.jpg[/url]
  3. Ha,ha,ha tu wygląda jakbyście ogrzewania nie włączyli ;) i do domu zima się wkradła [url]http://images10.fotosik.pl/3469/12ab96598ea44b79.jpg[/url]
  4. :(uuuuuuuuuu Króla nie będzie cały boży miesiączek :(?
  5. A mnie się nie chce sceniacka, wystarczył mi jeden jakieś 5 lat temu, mimo, że kocham go ogromnie to wystarczy :)
  6. No to teraz Tazzik spoważnieje chyba, by dawać przykład młodszemu bratu ;).Trzymam kciuki za dobre wyniki badań.
  7. Oooooooooooooo tu też sceniacek, łał jednak się zdecydowałaś :).Na pewno jest mądry i wszystkiego szybko się nauczy:p
  8. Cuuuuuuuuukieeeeeeeeeereczek [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/FIX/DSC_0912_zps84cfdabb.jpg[/url] Tazzik się szybko przekona, że to małe nie takie złe znowu :)
  9. uuuuuuuuuuuuu sama słodycz [url]https://lh6.googleusercontent.com/-P2Ps8hMrF5A/UR5pxFejkeI/AAAAAAAAUKE/k_GHq34QxHo/s512/mms_img627302631.jpg[/url]
  10. Dużo zdrowia życzę, to najważniejsze
  11. No jeszcze ten kot i będzie komplecik:evil_lol:
  12. W ogóle aspiryna to g...no, sama by jej raczej nie wzięła.Ale ja jestem inna, raczej nie używam żadnych prochów, a przynajmniej się staram.
  13. [quote name='Saththa']siwe włosy jakieś masz?:)[/QUOTE] Ani jednego :)
  14. [quote name='Saththa']Pierwszego pierwszego;) No bo nam się rodzinka o małe białe troche kudłate i szorstkie powiększa... [B]Bede ja i 3 chłopaków[/B] :razz:[/QUOTE] Szczęściara, ale ja też wiem jak to jest ;)
  15. Ooooooooooooo rany, ale zaje.....
  16. [quote name='wilczy zew']Ty nie znasz pirani :evil_lol:[/QUOTE] A Ty kota :)
  17. Zawsze coś do domu musisz przywlec :).
  18. [quote name='wilczy zew']aż dwa koty ale moja psica miałaby zabawę :evil_lol:[/QUOTE] No raczej ten rudy miałby zabawę z Twoją psicą:diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']HA! pudło :diabloti:[/QUOTE] Coś mało tych fotek ;)
  20. [quote name='malawaszka']stadko chorych na umyśle :D ale malawaszka pracuje w domu :lol: wolę napisac sama bo i tak zaraz się pojawi hahaha[/QUOTE] Zamiast pomóc to tylko przeszkadzasz, do widzenia:evil_lol:
  21. [quote name='Saththa']Dlatego, ze chociażby Tazzman jest chory i brać drugiego psa bez wyprostowania 1? poza tym ja pracuje, nie dostane urlopu nawet a musiałabym być w domu na początku chociaż.[/QUOTE] niech TZ siedzi ;).A Malawaszka ma chorego pieska, a oprócz tego stadko innych ;)
  22. [quote name='ania0112']oooo i tu super nowiny!!!! To super dla Sanduszki!!! Watacha trzymaj sie :calus: [B]To czekamy na fotki z nowego domu!!! [/B] Będzie jej dobrze!:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/QUOTE] Som, Malawaszka ma i nie chce pokazać:eviltong:
  23. hura, kupa !:multi:hura, siku!:multi:
  24. jak dziś mordziak?
×
×
  • Create New...