Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. ale nie wiem czy kierownictwo się zgodzi, bo działam na terenie Gminy Gryfino, ale ja tam "rządzę" dlatego powinni mi pozwolić ją przyjąć, tylko żebym z gminy później nie miała przerypane... ale wole mieć przerypane niż marnować sunię...
  2. Właśnie otrzymałam wiadomośc dobrą i złą od właścicieli (czy jak kto woli opiekunów) amstaffki, dobra to taka że [B]sunia od 2 latem jest wysterylizowana[/B] zła, to taka że za kilka dni oddadzą ją do schronu w Szczecinie, postaram jej się załatwić miejsce u mnie w przytulisku, ale nie wiem czy dam radę... Pomóżcie ! Proszę :( [COLOR=Red]Zmieniam tytuł wątku[/COLOR]
  3. wspomagam banerkami :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142609-MaleA-ka-MOLLY-mini-goldenek-z-krzywym-krAE-gosA-upkiem-Czy-bAE-dzie-chodziAE/page3"][IMG]http://i41.tinypic.com/309ugko.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142609-MaleA-ka-MOLLY-mini-goldenek-z-krzywym-krAE-gosA-upkiem-Czy-bAE-dzie-chodziAE/page3"][IMG]http://i44.tinypic.com/21n46zl.jpg[/IMG][/URL]
  4. Melisko, proszę banerki... bidula mała... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181463-ZA-amana-miednica-i-staw-kolanowy-do-tego-ciAE-A-a-Zajrzyj-do-rocznej-Melisy/page6"][IMG]http://i42.tinypic.com/25tz4t4.jpg[/IMG][/URL] Melisko, też mam uszkodzony staw skokowy, nie jesteś sama... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181463-ZA-amana-miednica-i-staw-kolanowy-do-tego-ciAE-A-a-Zajrzyj-do-rocznej-Melisy/page6"][IMG]http://i40.tinypic.com/xpu8g3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181463-ZA-amana-miednica-i-staw-kolanowy-do-tego-ciAE-A-a-Zajrzyj-do-rocznej-Melisy/page6"][IMG]http://i44.tinypic.com/2gvv3gw.jpg[/IMG][/URL]
  5. I na wieczorek banerki od cioci blacky :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172812-Rodek-piesek-o-niezwykA-ej-urodzie-z-schroniska-w-Zabrzu-tak-bardzo-potrzebuje-do"][IMG]http://i39.tinypic.com/2hy9nrk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172812-Rodek-piesek-o-niezwykA-ej-urodzie-z-schroniska-w-Zabrzu-tak-bardzo-potrzebuje-do"][IMG]http://i42.tinypic.com/no6974.jpg[/IMG][/URL]
  6. Agnieszko, pomieszałam się z psiakami, ale w schronie Szczecińskim jest taka sunia [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-44565.html[/url] [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/250/44565.jpg[/IMG]
  7. Wiem Zuziu :) :) Polecam się na przyszłość :D
  8. Są ! :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180143-SzczeniAE-tko-z-Dobrocina-z-mega-biegunkAE-Brak-odbytu-Przetoka-do-pochwy-PROSIMY-O-WPA-A/page33"][IMG]http://i42.tinypic.com/2j42al4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180143-SzczeniAE-tko-z-Dobrocina-z-mega-biegunkAE-Brak-odbytu-Przetoka-do-pochwy-PROSIMY-O-WPA-A/page33"][IMG]http://i40.tinypic.com/so4wef.jpg[/IMG][/URL]
  9. Malutka ! Jak to się stało, że ciocia Ci jeszcze banerka nie zrobiła?! :) Już nadrabiam :D Moment... :)
  10. Nie będziesz inny od wszystkich też masz banerki ! :D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181626-Dwa-tygodnie-na-ulicy-wyrzucony-z-samochodu-czy-znajdzie-dom-i-miA-oA-AE"][IMG]http://www.fotoszok.pl/out.php/t14627_80e1b22bae5ed3c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181626-Dwa-tygodnie-na-ulicy-wyrzucony-z-samochodu-czy-znajdzie-dom-i-miA-oA-AE"][IMG]http://www.fotoszok.pl/out.php/t14628_91d91b2e05e983efmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. Julciu, maluchu masz banerki od cioci blacky ! :D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181292-Malenka-sunia-ogromne-przerazenie-JULCIA-z-Dobrocina"][IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/cd44902a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181292-Malenka-sunia-ogromne-przerazenie-JULCIA-z-Dobrocina"][IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b5e54f0c.jpg[/IMG][/URL]
  12. Macie cioteczki banerki dla Owieczki :D [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144933-OWIECZKA-TERRIER-mix-lub-prawie-PUMI-w-PrzyborA-wku-szuka-domu"][IMG]http://i43.tinypic.com/ebf0go.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/144933-OWIECZKA-TERRIER-mix-lub-prawie-PUMI-w-PrzyborA-wku-szuka-domu"][IMG]http://i42.tinypic.com/2wrdxrn.jpg[/IMG][/URL]
  13. 200 złotych :( Jakieś 50 już mamy ( ja daje 20 - dorobiłam u sąsiadów, 25+3+5=33 złote z bazarku) w sumie 53 złote mamy... I jak napisałam wcześniej kupię suni do nowego domu worek karmy... Słabo idzie... :(
  14. Pomóżcie ! :( Proszę... Starsi Państwo czekają na pomoc wobec sunieczki
  15. Wspomagam banerkami :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181220-KrakA-w-Suzi-A-redniej-wielkoA-ci-7-miesiAE-czna-suczka-czeka-na-dom"][IMG]http://i44.tinypic.com/soy4v4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181220-KrakA-w-Suzi-A-redniej-wielkoA-ci-7-miesiAE-czna-suczka-czeka-na-dom"][IMG]http://i39.tinypic.com/1194611.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181220-KrakA-w-Suzi-A-redniej-wielkoA-ci-7-miesiAE-czna-suczka-czeka-na-dom"][IMG]http://i41.tinypic.com/24obntk.jpg[/IMG][/URL] Częstujcie się cioteczki :)
  16. Wiem, że macie banerek, ale dokładam jeszcze jeden od siebie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i44.tinypic.com/t5hrw6.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Koperek']hahaha Aż z wrażenia 3 razy weszło :D ale nic- przynajmniej będzie widać ;)[/QUOTE] Bo dogo się zacina i ja klikam, klikam a później aż 3 wyskakują :) Hihi, częstujcie się cioteczki! :D
  18. Nowe zdjęcie = jeszcze jeden banerek :) Lece, lece z nimi bo trzeba psiaki promować, a dla mnie banerki to przyjemność ! Jak trzeba będzie jakiemuś zwierzaczkowi zrobić to piszcie cioteczki na PW :)
  19. Proszę kochany, masz jeszcze jeden banerek od cioci blacky :)
  20. o dziękuję ageralion, tego nie wiedziałam... już zmniejszam dla niej :)
  21. [quote name='fergilka']Ogromnie dziękuję blacky:Rose: jesteś niezastąpiona:loveu:. Cioteczki częstujcie się banerkami, trzeba "rozreklamować" Kubusia.[/QUOTE] Proszę bardzo i wklejam go do swojej sygnaturki ! Chłopie trzymaj się ! :)
  22. Masz maluszku swój banerek... :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178013-Tragiczny-wypadek-ale-dziAE-ki-Wam-operacja-siAE-udaA-a-Teraz-A-pioch-szuka-domu/page2"][IMG]http://i44.tinypic.com/23w4fg0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...