-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85'][URL="http://www.dogomania.pl/../181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka"][IMG]http://i44.tinypic.com/2qjm9gn.jpg[/IMG][/URL] Kto jeszcze wklei sobie bannerek?[/QUOTE] Ja mam jej, ale inny :) (krótszy) :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja mam w domu malucha i miałam ostatnio pampersy po nim, po prostu za małe były, a ze 3 paczki po 80 sztuk było... Ale wynieśli dla takiej biednej Pani co ma czworaczki... Także nie mogę na razie pomóc :( -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
blacky. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
No wiem, ale myślałam, że konto jest na fundację jakąś... :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) A ten pampersiak tylko jej urody dodaje :D -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
................... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
blacky. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Podaj konto do wpłat to zrobie Koście allegro cegiełkowe na 350 złotych :) -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
blacky. replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
banerek: :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177951-Strzelali-do-niego-dla-zabawy-maA-y-Lutek-OGROMNY-DA-UG"][IMG]http://i41.tinypic.com/o8tgqx.jpg[/IMG][/URL] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
na specjalne zamówienie :D (wybredna klientka :lol:) bez obrazy oczywiście, śmiejmy się - 2 dzień wiosny :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka"][IMG]http://i44.tinypic.com/2qjm9gn.jpg[/IMG][/URL] -
zdjęcia część 2 :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3e6lx7kI/AAAAAAAAA7A/xHtpSDLrZUY/DSCN0720.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3fXZCA-I/AAAAAAAAA7E/JPFSeAs72vA/DSCN0727.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3f7mkvrI/AAAAAAAAA7I/p34vtqYnYro/DSCN0728.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3gLeQp5I/AAAAAAAAA7M/McSenKazgcg/DSCN0729.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3ghLziVI/AAAAAAAAA7Q/O8st0cdfb_4/DSCN0732.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3hNVcebI/AAAAAAAAA7U/331hJwz_XLI/s512/DSCN0739.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3hiok5nI/AAAAAAAAA7Y/EjV8H0GYb4c/s512/DSCN0744.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3h9cHBUI/AAAAAAAAA7c/C0SorvUPRjI/DSCN0746.JPG[/IMG]
-
Wstawiam zdjęcia od Agnieszki :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3UwdUzLI/AAAAAAAAA6o/qF70oEbY3so/s640/DSCN0704.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3VfC9VgI/AAAAAAAAA6s/GcYwcswvYIE/s512/DSCN0707.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3dxf6dXI/AAAAAAAAA6w/Svhe_ke5YJA/s512/DSCN0709.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eHRC6nI/AAAAAAAAA60/LxLCeXlFfww/DSCN0710.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eY8-qXI/AAAAAAAAA64/x8d5YaEGsp0/DSCN0711.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eg3as-I/AAAAAAAAA68/jV38Htn126M/DSCN0713.JPG[/IMG]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
blacky. replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
O Kasiu, weszłam na pocztę polską, obliczyłam i wyszło 9,50... już piszę do 26 darii, ale pieniądze do dzisiaj nie wpłynęły :( -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
blacky. replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
misiek ma ponad 40 cm. wysokości... wiem, że 15 złotych to dużo, ale patrzałam mniej więcej po allegro. na allegro wysyłki takich pluszaków chodzą od 12 do 20 złotych -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
blacky. replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i44.tinypic.com/1043meu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i40.tinypic.com/dolwyx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i40.tinypic.com/15ezbbl.jpg[/IMG][/URL] -
suka i 9 szczeniaków urodzonych w śniegu = pilny DT potrzebny
blacky. replied to czia's topic in Już w nowym domu
i zapanowała cisza ! do góry ! -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
blacky. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
czekamy z niecierpliwością :) -
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
blacky. replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Ja się deklarowałam, tekst to mogę napisać, ale numeru konta nie mam. Jak podacie to zrobie małej cegiłkowe allegro, na 500 złotych ? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
blacky. replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Jak zaginął kilka lat temu mój pies (szczeniak - około 6 miesięcy) pierwsze co to powiedziałam sobie że on nie żyje, że jest mu dobrze po drugiej stronie, wolałam tak myśleć, niż mieć czarne myśli o tym, że ktoś go wziął do siebie, że go bije, katuje etc... Wmawiałam sobie że nie żyje, ale wraz z rodziną go szukałam... znaleźliśmy go :( "rozjechanego" jak placek na ulicy... widać było, że miał starcie z busem albo tirem... :placz: Wtedy mówiłam sobie, że nie żyje, jak umierał to nie cierpiał... ale pustka została -
banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i42.tinypic.com/20fylgi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i42.tinypic.com/244tykj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i40.tinypic.com/34j38ud.jpg[/IMG][/URL]
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
blacky. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ok, Ago - będę czekać na wyniki. I postaram się też w kwietniu wpłacić kilka złotych ... :)