Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [quote name='jusstyna85'][URL="http://www.dogomania.pl/../181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka"][IMG]http://i44.tinypic.com/2qjm9gn.jpg[/IMG][/URL] Kto jeszcze wklei sobie bannerek?[/QUOTE] Ja mam jej, ale inny :) (krótszy) :)
  2. Ja mam w domu malucha i miałam ostatnio pampersy po nim, po prostu za małe były, a ze 3 paczki po 80 sztuk było... Ale wynieśli dla takiej biednej Pani co ma czworaczki... Także nie mogę na razie pomóc :(
  3. No wiem, ale myślałam, że konto jest na fundację jakąś... :)
  4. Śliczna jest :) A ten pampersiak tylko jej urody dodaje :D
  5. Mi też :( Dlatego trzymam kciuki za jej dobrą przyszłość :)
  6. Podaj konto do wpłat to zrobie Koście allegro cegiełkowe na 350 złotych :)
  7. banerek: :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177951-Strzelali-do-niego-dla-zabawy-maA-y-Lutek-OGROMNY-DA-UG"][IMG]http://i41.tinypic.com/o8tgqx.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nie ma za co dziękować, zrobiłam tylko banerek :) Będzie więcej zdjęć pieska ? Jak się czuje ? Jak będę dysponować gotówką to postaram się coś przelać.
  9. na specjalne zamówienie :D (wybredna klientka :lol:) bez obrazy oczywiście, śmiejmy się - 2 dzień wiosny :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka"][IMG]http://i44.tinypic.com/2qjm9gn.jpg[/IMG][/URL]
  10. zdjęcia część 2 :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3e6lx7kI/AAAAAAAAA7A/xHtpSDLrZUY/DSCN0720.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3fXZCA-I/AAAAAAAAA7E/JPFSeAs72vA/DSCN0727.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3f7mkvrI/AAAAAAAAA7I/p34vtqYnYro/DSCN0728.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3gLeQp5I/AAAAAAAAA7M/McSenKazgcg/DSCN0729.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3ghLziVI/AAAAAAAAA7Q/O8st0cdfb_4/DSCN0732.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3hNVcebI/AAAAAAAAA7U/331hJwz_XLI/s512/DSCN0739.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3hiok5nI/AAAAAAAAA7Y/EjV8H0GYb4c/s512/DSCN0744.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3h9cHBUI/AAAAAAAAA7c/C0SorvUPRjI/DSCN0746.JPG[/IMG]
  11. Wstawiam zdjęcia od Agnieszki :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3UwdUzLI/AAAAAAAAA6o/qF70oEbY3so/s640/DSCN0704.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3VfC9VgI/AAAAAAAAA6s/GcYwcswvYIE/s512/DSCN0707.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3dxf6dXI/AAAAAAAAA6w/Svhe_ke5YJA/s512/DSCN0709.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eHRC6nI/AAAAAAAAA60/LxLCeXlFfww/DSCN0710.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eY8-qXI/AAAAAAAAA64/x8d5YaEGsp0/DSCN0711.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_rYTThOrx62E/S6X3eg3as-I/AAAAAAAAA68/jV38Htn126M/DSCN0713.JPG[/IMG]
  12. O Kasiu, weszłam na pocztę polską, obliczyłam i wyszło 9,50... już piszę do 26 darii, ale pieniądze do dzisiaj nie wpłynęły :(
  13. misiek ma ponad 40 cm. wysokości... wiem, że 15 złotych to dużo, ale patrzałam mniej więcej po allegro. na allegro wysyłki takich pluszaków chodzą od 12 do 20 złotych
  14. banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i44.tinypic.com/1043meu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i40.tinypic.com/dolwyx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-bA-agamy-o-wsparcie-Potrzebna-diagnostystyka/page7"][IMG]http://i40.tinypic.com/15ezbbl.jpg[/IMG][/URL]
  15. i zapanowała cisza ! do góry !
  16. czekamy z niecierpliwością :)
  17. Ja się deklarowałam, tekst to mogę napisać, ale numeru konta nie mam. Jak podacie to zrobie małej cegiłkowe allegro, na 500 złotych ?
  18. Jak zaginął kilka lat temu mój pies (szczeniak - około 6 miesięcy) pierwsze co to powiedziałam sobie że on nie żyje, że jest mu dobrze po drugiej stronie, wolałam tak myśleć, niż mieć czarne myśli o tym, że ktoś go wziął do siebie, że go bije, katuje etc... Wmawiałam sobie że nie żyje, ale wraz z rodziną go szukałam... znaleźliśmy go :( "rozjechanego" jak placek na ulicy... widać było, że miał starcie z busem albo tirem... :placz: Wtedy mówiłam sobie, że nie żyje, jak umierał to nie cierpiał... ale pustka została
  19. A szczeniaki mają DT ? I czy jest kasa na ich odrobaczenie, zaszczepienie ?
  20. banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i42.tinypic.com/20fylgi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i42.tinypic.com/244tykj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-SZCZENIAKI-W-BARDZO-ZA-YM-STANIE-Potrzebna-KARMA-i-PLN-na-weta-i-hotel-dla-ich-mamy"][IMG]http://i40.tinypic.com/34j38ud.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='agnieszka24'] tatusiom :cool3:[/QUOTE] Trzeba będzie testy DNA zrobić :eviltong: Chociaż sądze, że my po wyglądzie dojdziemy do tego który to szczęśliwy tatuś :lol: :cool3:
  22. Agnieszko jak znajdzie się tekst do ogłoszeń i podasz konto do wpłat to zrobie suni i szczeniakom allegro :) Niestety jako biedna uczennica na razie sama nic nie wpłace, chyba że na święta ktoś kaską mi sypnie :P Zaraz zrobię świeże banerki :)
  23. Ok, Ago - będę czekać na wyniki. I postaram się też w kwietniu wpłacić kilka złotych ... :)
×
×
  • Create New...