Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. Ja zrobię banerki zaraz :D Ciocia blacky od banerków zawsze pomoże ! Momencik... :) EDIT: Jest banerek :)
  2. Macie banerki maluchy :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179667-KudA-ate-szczeniaczki-PILNIE-szukajAE-domkA-w-PomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://i41.tinypic.com/fjntye.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179667-KudA-ate-szczeniaczki-PILNIE-szukajAE-domkA-w-PomA-A-cie-ogA-aszaAE"][IMG]http://i40.tinypic.com/11syt6c.jpg[/IMG][/URL] Na drugim banerku jak jeże wyszły :D
  3. Maluszki ciocia blacky jest z Wami ! :) Macie banerek kochane maluszki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178946-suka-i-9-szczeniakA-w-urodzonych-w-A-niegu-pilny-DT-potrzebny"][IMG]http://i43.tinypic.com/r0uxp1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Jak zmniejszę bardziej to literek nie będzie widać, ale taki chyba będzie ok :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom?p=14274137#post14274137"][IMG]http://i42.tinypic.com/14btja.jpg[/IMG][/URL]
  5. Trzymam kciuki za małą, macie banerek ! :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181282-Kochana-malizna-czeka-na-dom/page5"][IMG]http://i43.tinypic.com/3150ho8.jpg[/IMG] [/URL]
  6. Dziewczynki pomagam banerkiem :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173202-PiAE-kny-pituA-red-nose-odrzut-po-walkach-Potrzebny-dt-albo-deklaracje-na-hotelik/page4"][IMG]http://i42.tinypic.com/qyfz2o.jpg[/IMG][/URL]
  7. Dziewczyny wspomogę banerkiem ! :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181407-ELIZKA-maA-a-ruda-jamnikowata-suczka-oczekuje-na-swA-j-wymarzony-dom"][IMG]http://i39.tinypic.com/egooau.jpg[/IMG][/URL]
  8. Cioteczki poproszono mnie o zrobienie banerków dla Kubusia, nie odmówiłam pomocy i zrobiłam banerki. JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS CHCIAŁA BY BANERKI TO PISZCIE ŚMIAŁO NA PW, CHOCIAŻ TAK POMOGĘ PIESKOM :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149080-Jestem-Kuba-nie-mam-oka-nie-mam-domu-bardzo-chcAE-A-yAE-Zbieramy-na-DT-u-AlinaS?p=14227596#post14227596"][IMG]http://i44.tinypic.com/142sfow.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149080-Jestem-Kuba-nie-mam-oka-nie-mam-domu-bardzo-chcAE-A-yAE-Zbieramy-na-DT-u-AlinaS?p=14227596#post14227596"][IMG]http://i40.tinypic.com/ankl91.jpg[/IMG][/URL] Trzymam kciuki za Kubusia !
  9. macie dziewczyny banerek :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180343-FIONKA-przemiA-a-sunia-w-typie-amstaffa-WROCA-AW"][IMG]http://i39.tinypic.com/2iafq7a.jpg[/IMG][/URL]
  10. macie dziewczyny banerek :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180343-FIONKA-przemiA-a-sunia-w-typie-amstaffa-WROCA-AW"][IMG]http://i39.tinypic.com/2iafq7a.jpg[/IMG][/URL]
  11. macie dziewczyny banerek :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180343-FIONKA-przemiA-a-sunia-w-typie-amstaffa-WROCA-AW"][IMG]http://i39.tinypic.com/2iafq7a.jpg[/IMG][/URL]
  12. Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181541-PrzytulaA-ny-ucieszny-i-absolutnie-bezpieczny-mix-rotta-WROCA-AW"][IMG]http://i40.tinypic.com/av3f3c.jpg[/IMG][/URL] :)
  13. Cioteczki wklejać banerek do sygnaturek :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181537-Z-przeraA-enia-A-PI-NA-STOJAE-CO-Wychuchany-wypieszczony-a-jednak-porzucony-ZGROZA"][IMG]http://i44.tinypic.com/xgfghc.jpg[/IMG][/URL]
  14. Macie cioteczki jego banerek, chociaż tyle mogę zrobić :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180412-CZOA-GISTA-pozory-mylAE-a-pies-rewelka-D-WROCA-AW"][IMG]http://i42.tinypic.com/20pt4t1.jpg[/IMG][/URL]
  15. Zrobiłam mu banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177206-Safo-kdA-aty-mieszaniec-10-lat-Schronisko-SZCZECIN"][IMG]http://i41.tinypic.com/207s585.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177206-Safo-kdA-aty-mieszaniec-10-lat-Schronisko-SZCZECIN"][IMG]http://i41.tinypic.com/dpbnf5.jpg[/IMG][/URL]
  16. Dobra wyjaśnię się inaczej. Jej pierwszy właściciel jest za granicą, nie ma z nim kontaktu... Obecni właściciele (bo przez 2 lata to już chyba nie opiekunowie) czyli Ci starsi Państwo mogą ową umowę podpisać. Katlis, jak awansowali ? Przez 2 lata opiekują się suńką lepiej niż jej pierwszy właściciel, podobno on suni dobrze nie traktował... Wydali na nią kupe kasy, kupują najlepsze karmy jakie mogą, chodzą z nią regularnie na szczepienia, chodzą z nią na kontrole, które nie muszą się odbywać. Po prostu zależy im na suni. A w sprawie finansowej wiadomo jak jest - dwójka starszych ludzi na emeryturze...
  17. Oczywiście właściciele mogą podpisać taką umowę, a nawet chcieli by, aby było wiadomo gdzie idzie sunia i żeby taki papierek istniał. Zdjęcia lepsze będę mieć około środy, te które teraz są, były robione telefonem i wysyłane ememesem, bo osobistego kontaktu z właścicielami nie mam.
  18. [quote name='katlis']2 małe pytania. 1.Czy status prawny psiny jest uregulowany? 2.Przeprowadziłaś tak spektakularną akcję na forum gryfińskim na rzecz Bruna, może spróbuj jeszcze raz. Wtedy udało Ci się uzbierać koło 2 tyś, więc teraz 3 stówki to dla Ciebie pikuś.[/QUOTE] Status prawny ? Rozwiń swoje pytanie... Oczywiście akcję na forum jest zareklamowana, z tego jak tam sobie myślę to już mamy 100 złotych, jeszcze jakieś 200 zł...
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181199-ZBIERAMY-NA-STERYLKAE-SUNI-Kubki-odtwarzacz-CD-skarbonki-pluszaki-ksiAE-A-ki-POMA-A?p=14244101#post14244101"][IMG]http://i47.tinypic.com/2112q9c_th.jpg[/IMG][/URL] Jak możecie to wklejajcie w swoje sygnaturki... :)
  20. Zaraz zrobię banerki ! :)
  21. Zmieniłam cel bazarku, pieniążki pójdą na sterylkę suni: BAZAREK [url]http://www.dogomania.pl/threads/181199-Kubki-odtwarzacz-CD-skarbonki-pluszak-ksiAE-A-ki-POMA-A-psom-z-przytuliska-WEJDA/page3[/url]
  22. [quote name='Archi34']Ależ piękne stworzenie!! jak chcesz zrobić bazarek, chętnie poratuje różnościami (jestem ze Szczecina). Tylko daj znać. Ale psidło rewelacyjne :)[/QUOTE] Ja z Gryfina i nie mam samochodu :( Chyba że zmienie bazarek na suńkę, a nie na psiaki... Dowiedziałam się dzisiaj że sterylka amstaffki około 250-300 złotych. :placz: Pomocy ! :(
  23. Bazarek zrobiłam psiakom z mojego przytuliska, nie mam już rzeczy na bazarek... :(
  24. No to zrobie tutaj :) ______________________________ Pomóżmy starszym ludziom, którzy nie mogą trzymać swojej amstaffki z powodów zdrowotnych przede wszystkim. Nie chcą, aby sunia w przyszłości trafiła do PSEUDO, ale nie stać ich na sterylkę ! Pomóżmy im, dołóżcie chociaż po złotóweczce ! Ja zobowiązuję się dołożyć do sterylki, jeśli nie uzbieramy (postaram się), jeśli na sterylkę uzbieramy, to kupię jej do nowego domu dużą paczkę dobrej karmy. Jeśli ktoś chciałby pomóc to niech napisze tutaj, a na PW podam dane do wpłaty. POMÓŻCIE ! :-(
  25. Niestety nie, starszych Państwa nie stać na sterylkę :(
×
×
  • Create New...