Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [quote name='czarnula']Wiem ;) Ja pisałam do ciebie o nim bo pani Bozenka prosiła o pomoc.. Super ze jestescie.. aaa to jest link do allegro [URL]http://allegro.pl/item941734440_pieski_z_przytuliska_z_nowej_deby_czekaja_na_dom.html[/URL][/QUOTE] Można gdzieś spotkać wątek tego dalmatyńczyka o którym jest dodany wpis na aukcji allegro ? Wyślij mi na PW info. bo nie jestem stąd i pewnie o tym wątku zapomnę.
  2. hej Kubusiu :D co u Ciebie bidulo słychać ? :)
  3. jak zrobicie tekst ogłoszeń i podacie numer konta do wpłat to zrobie jej allegro cegiełkowe :)
  4. banerki : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Prosimy-zA-otA-weczkAE-na-naszAE-chorAE-KosteczkAE/page12"][IMG]http://i39.tinypic.com/33a9d82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181427-Prosimy-zA-otA-weczkAE-na-naszAE-chorAE-KosteczkAE/page12"][IMG]http://i42.tinypic.com/335cn6h.jpg[/IMG][/URL]
  5. właśnie, ile kosztuje usunięcie kamienia ?
  6. no to proszę inny, ale z takim samym napisem 98x99 :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i44.tinypic.com/4f9s2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Wiedzą, wiedzą - i są przede wszystkim Wam bardzo wdzięczni, za to że powiedziałyście o umowie i za namiary na osoby, które mogły by skontrolować dom. :) Ale umowa adopcyjna dopiero do nich dojedzie...
  8. długość możliwe, zaraz specjalnie dla Ciebie zmiejszę i podlinkuję :)) Ale od razu mówię, że banerki ode mnie mają wysokość 100 także, mod ich nie usunie bo są zgodne z regulaminem. Proszę banerek zmniejszony :) 110 x 83 :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i40.tinypic.com/dw8j04.jpg[/IMG][/URL]
  9. banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i43.tinypic.com/291yqko.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i41.tinypic.com/aln407.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i44.tinypic.com/2yy3tyt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/143298-Szczeniaczek-juA-po-amputacji/page14"][IMG]http://i44.tinypic.com/ej96b7.jpg[/IMG][/URL] częstujcie się cioteczki ! :)
  10. Sprawdzałam, lek baaardzooo drogi :( Czy sunia zawsze będzie dostawać leki ? Bo widzę że 30 tabletek kosztuje ok. 214 złotych Jak podacie tekst ogłoszeń to porozsyłam i zrobie młodej allegro.
  11. [U][B]26daria[/B][/U] - licytowała psiaka (pluszaka) za 25 złotych, wysłałam wiadomość, że 25 zł za pluszaka + 15 przesyła czyli w sumie 40 złotych, ale cisza ...
  12. A co z tym który dodał zdjęcie Fiodorka jako swojego psa ? Nie pamiętam gdzie, ale czy sprawa się wyjaśniła ?
  13. [quote name='agnieszka32']Tak, Marta, myślę że właśnie tą sunię dzwoniąca Pani miała na myśli. Też o niej pomyślałam, ma nawet tutaj swój wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/181358-POMA-A-CIE-Sunia-wychowana-w-domu-ma-trafiAE-do-schroniska-Amstaffka-3-lata[/url] Ale znów podniosło mnie to na duchu, że po 3 miesiącach ktoś pamięta, ktoś dzwoni...[/QUOTE] Już odpowiadam :) Jestem odpowiedzialna za adopcję suni i na pewno to nie jest Sara, niestety :( Ta sunia jest od 2 lat u obecnych opiekunków i szuka nowego domku...
  14. Labradorka trafił do nowych, mam nadzieje odpowiedzialnych właścicieli. :)
  15. Ci Państwo są ciągle w domu, także jak ktoś mówi że przyjedzie wtedy i wtedy psa to oni się zgadzają... A ludzie nie pomyślą, żeby jakiś kontakt zostawić
  16. Ok, dzięki Katlis - zapiszę sobie :)
  17. Dzisiaj dzwonił jakiś facet ze Stargardu Szczecińskiego, ale niestety starsi Państwo nie mają ani jego numeru ani jej. Umowę im wysłałam i uczuliłam aby zapisywali numery potencjalnych przyszłych właścicieli.
  18. Już mam namiary a jak będę mieć numer tej kobiety to zadzwonię do niej poproszę o adres i wtedy napisze do tej Moniki :)
  19. No to już coś, ale nie mam numeru do tej babki... Ale postaram się załatwić :) Cudak wyślij mi te numery na PW :)
  20. Wizyta przed adopcyjna jest niemożliwa, niestety... :( Pani jest ze Świnoujścia... A umowę adopcyjną zaraz wydrukuję i dostarczę, aby była spisana. Dziękuję za pomoc Greven i Cudak :)
  21. tak, chodzi mi o umowę adopcyjną
  22. dodaje je tutaj, jako psiaki którymi się nie zajmuję, a widzę że potrzebują pomocy... nie będę bawić się w milion pięćset stron, mam stronkę z moim przytuliskiem o którą dbam, całe dnie siedze na tym forum... nie będę nabijać sobie kolejnego, nieczytelnego forum...
  23. [B]386/10[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 6 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec owczarka niemieckiego [B]boks:[/B] izolatka [B]numer:[/B] 386/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Pies trafił do naszego schroniska 18. 03. 2010, został doprowadzony z ul. Limby, jest po wypadku, prawdopodobnie ma uraz miednicy. Pilnie czeka na swojego opiekuna. [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/45069.jpg[/IMG] [B]383/10[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 13 lat [B]rasa:[/B] jamnik [B]boks:[/B] szczeniętarnia [B]numer:[/B] 383/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Piesek trafił do naszego schroniska 17. 03. 2010, został znaleziony przy ul. Przyjaciół Żołnierza, gdzie prawdopodobnie został potrącony przez samochód. [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/45019.jpg[/IMG] [B]387/10[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 7 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] szczeniętarnia [B]numer:[/B] 387/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Sunia trafiła do naszego schroniska 18. 03. 2010, została dowieziona przez samochód interwencyjny z ul. Gryfińskiej, jest po wypadku, w którym doznała urazu kręgosłupa. [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/45070.jpg[/IMG]
  24. Może ktoś mi jeszcze powiedzieć bardziej jak to wygląda (podpisywanie, spisywanie umowy)? I jak umowa ma wyglądać ? Będę wdzięczna
×
×
  • Create New...