Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Bo Kra chce razem z kibicami, mądra dziewczyna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Wpłacone 20 zł/maj ,czerwiec//:lol:
  3. Rudzia masz zapchana skrzynkę:lol:
  4. Teraz to księżniczka:p
  5. Dopiero teraz przeczytałem, smutna rocznica.
  6. Fajnie pozują , ale widać ,że im też gorąco:shake:
  7. A jaka ulica we Wrocławiu , może gdzieś koło nas?
  8. Biedna psina.:shake:
  9. Ja podziwiam ,od początku. Psiak śliczny ,taki niespotykany. Wygląda jak niedzwiadek.
  10. No właśnie Dorota mi powiedziała ,że wczoraj już męczyła Cię pytaniami o kwiatka . I ,że kwiatuszki sa białe:evil_lol: I podobno Ty też tak lubisz kwiatki jak ja:diabloti:
  11. A kwiatuszki są żółte?
  12. No i jaka śliczna hatiora albo patyczak:lol:
  13. Będę dzielna i nie będę zamęczać nowego domku pytaniami i telefonami, będę grzeczna , będę ;)[/QUOTE] Nie wierzę:diabloti:
  14. Z Okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego i dużo sił do dalszej pracy :Rose:
  15. A my znowu robimy wszystko ,żeby tylko nasza Figunia chciała z nami spać. A ona odkąd dostała ogromny, gruby materać, jak łóżko wodne ,woli w nocy spać na nim, a nie z nami.Już nieraz próbujemy na siłę ją przytrzymać w łóżku, a ona tylko czeka jak prysnąć do siebie:evil_lol:
  16. To fajnie ,że tak się udało. A co z tym jednym psiaczkiem, czy rodzina tej Pani nie da się ubłagać. Jak malutki psiak to wiele miejsca nie zajmie:shake:
  17. No trochę to musisz wytrzymać.:lol: A lasu jak Was tak dużo ,to się chyba nie ma co bać:evil_lol: Taka obstawa,że ho,ho:lol:
×
×
  • Create New...