[quote name='UBOCZE']Strasznie ciężkie są kieszenie.:shake:
Bilon wbija nogi w ziemię.:-o
Żeby nogi móc rozruszać,;)
Trzeba wpłacić na Rufusa!!!:loveu:
[/QUOTE]
No nie, całkiem wymiękłam :).
Widziałam wątek wczoraj, ale z wściekłości nie umiałam sklecić ani jednego rozsądnego zdania. Wpłaciłam datek na leczenie Kubusia. Przestaję się dziwić, że ludzie dokonują samosądów. Nie wiem, czy w takiej sytuacji nie byłabym w stanie zabić!!!
Postaram się być tu przynajmniej dwa razy dziennie, dopóki Danusia nie będzie mogła wrócić. Nie wiem, co jest grane. Pewnie i ja wkrótce zostanę 'banned'!
[quote name='AniaGucio']Aż mi ciśnienie skoczyło ;)[/QUOTE]
To ty mała uważaj na siebie. Wszystko ci podnosi ciśnienie: brak wpłat, wpłaty! Weź się zdecyduj !!:)
Tak czy inaczej brak jeszcze 100 zł. Przecież muszą być jeszcze pieniądze na ewentualne leki: odrobaczenie, przeciwpchelne i przeciw kleszczowe specyfiki, itp. Pewnie, będziemy się ratować bazarkami, ale szafy powoli zaczynają świecić pustkami :).
Śliczna dziewczynka :). Mam nadzieję, że trafi jej się wspaniały domek. Moja córka mówi, że pieski do których zaglądam szybko znajdują domy. Oby i tym razem tak było!
No ja też mam dobrą wiadomość. Moja koleżanka z pracy, z którą razem założyłyśmy Szkolne Koło Przyjaciół Zwierząt zadeklarowała 20 zł stałej. Będę wpłacać razem ze swoją deklaracją ponieważ ona nie ma konta internetowego. Tak się umówiłyśmy.
Ostrożnie się cieszę :). W razie problemów finansowych przyślijcie konto na PW. Ale martwię się też tym, że on taki uciekinier jest. Żeby nie było tak jak z Chanelką. Z całym szacunkiem dla przyszłego Domku Stałego: o nieszczęście nie trudno.