-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Paja replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Przepraszam przychodzę z zapytaniem czy jest tutaj ktoś z Włoszech chodzi mi o miasto Genui czy jakoś tak!Jeśli tak chętnie nawiąże kontakt muszę się coś dowiedzieć. -
Cioteczki udało mi sie cokolwiek pozałatwiac dzis w miescie jest domek zdecydowany dla Kropci we włoszech w miescie Genui. Potrzebuje osobe co wyliczy mi wszystkie koszta. tz -Podróż wrocław (Gajków)-Boguszyce -Boguszyce- pod granice Państwo sa kłonni dojechac do granicy ze szwajcarią po nią -paszport i ew. szczepienia.itp Muszę to do wieczora miec czarno na białym by poinformowac domek o kosztach. Państwo chcieli by by Kropcia leciała samolotem,ale dowiadywałam się jak byłam w miescie i powiedzieli mi,ze pies bez opiekuna nie moze sam leciec :(
-
[quote name='Iljova'][IMG]http://d.wiadomosci24.pl/g2/30/e3/a7/146894_1278063458_ce3e_p.jpeg[/IMG][/QUOTE] cudne. Kropcia obecnie sieje z tata trawe na podwórku,a pozniej pójdzie ze mna wysiac lucerne. Lubi sie tez bawic z karym szczególnie podoba jej sie jego ogon :( Pozatym myśle,ze nawet ostatnio troszke zgrzeczniała i zaczyna sie zachowywac jak na sunie przytało.A nie jak na słonia w składzie porcelanowym.
-
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Iliova cudne serducho ;) Tylko,zeby nasz kawaler jeszcze znalazł dom .Bardzo się o niego martwie :( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Moja mama wczoraj pomyliła Beza z Kropa bo one po ogoleniu są podobne strasznie do siebie :) Była zdziwiona ,ze Kropa nie ucieka z łózka jak ona się kładzie spać. Była święcie przekonana ,ze to ona wytarmosiła ,brała na ręce,łapała za tylnie łapki i ogonek,on właził pod kołdrę rozpychał się i trącał ją nosem, bawiła się z nim i cuda na kiju do 1 warkotu. Ja sie obracam i patrze ,a to nie była Kropa tylko Bez- mama zesztywniała i wpadła w panike a Bezio hahał sie na całego... a my również śmiejemy się niej przez cały dzisiejszy dzień . Powiedziała,ze Bez stał sie jej przyjacielem na dobre i złe-widac ,ze bardzo go polubiła :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio zrobił się strasznym rozrabiakiem chyba z Kropy przeszło na niego.Kropa się uspokoiła to on zaczął wariować. Ostatnio nawet lekko podgryza Molcie do zabawy,ale jak popatrze w tym momęcie na niego to przestaje niby,ze to nie on. -
Z godnie z tym co mówiłam byłam dziś z kropą u weta. Wygląda to nastepująco poniższe zdjećie przedstawia obecnie ucho kropy. [URL=http://img847.imageshack.us/i/ucho.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3417/ucho.jpg[/IMG][/URL] Kolor niebieski-część ucha zdrowego Kolor czerwony-część ucha chorego Kolorem czarnym zaznaczyłan zwęrzenie i obuchlizne w kanałach słuchowych tak,ze nie widac bębenka bo można sie dostac tylko do połowy ucha. Kropa następna wizyte u weta ma w sobote teraz dostala krople surolan. Jeśli do soboty nie bedzie poprawy zostanie pobrany wymaz z lewego ucha w celu dalszego leczenia. Koszt dzisiejszej wizyty to 47zł [URL=http://img196.imageshack.us/i/cos1587.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2716/cos1587.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/cos1590.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/30/cos1590.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/cos1593.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6987/cos1593.jpg[/IMG][/URL] Jak by ktoś chciał sprawdzać moja wiarygodność na małej karteczce (rachunek) na zielonym tle jest telefon do lecznicy. Tam trzeba wymienic moje nazwisko.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dobra to zapraszam Was na lanie podmurówki w przyszłym tygodniu bo nie wytrzymała po całej długości Beziowato-molkowatych podkopów i się zawaliła.A niunki poszły sobie na spacer.Ale jak się tylko zoriętowałam ,ze jakoś mi pusto odrazu mine pewnie miała jak byc coś na mnie,,nasrało,,ja lece po smycze dwie do domu,a Bezio stoi od przodu i puka łapka w drzwi by go wpuścic.Ale ja go nie wpusciłam poszłam z nim odrazu na spacer bez smyczy,był grzeczny jak aniołek,a pilnował sie tak,ze co chwile we mnie wpadał mordka i skakał na mnie bym tylko wzieła go na ręcei.To był jego 1 spacer bez smyczy bo wczesniej sie tak niesłuchał jak chodził na 12 m lince,ze bałam sie,ze znów jak w grudniu pójdzie sobie na spacer do lasu i bede musiała łapac go w locie.Obecnie siedzi mi na kolanach i haha sie na całego!a obok niego na podłodze siedzi Kropa,Mola i Heksa a Disiu powiedział,ze woli byc na dworze i wylegiwac sie na łózku niz chodzic na jakies spacery -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Paja replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki i wujaszkowie jak są szukam kogoś do wizyty.Domek jest w Bukowinie Sycowskiej czy był by ktoś chętny do wizyty? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio ma się dobrze,rozrabia ostatnio na całego.Psoci tak,ze ostatnio,ukradł mi kanapki ze stołu kiedy musiałam na chwile wyjść.On się nie pitoli jak coś chce komuś ukrać to robi to z pełną premedytacja nie zważając na konsekwencje tego co będzie pózniej.Jest również zrzeraczem i podkopywaczem podmurówki. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Rozliczam do końca bazarki.Wiec z tego co Beziowi przypadło 400zł nalezy mu sie jeszcze 30zł,a z książkowego dostał 40,50zł Razem u mnie dla Bezia leży 70,50zł -
Z mojego bazarku na miska przypadło 40,50 proszę na dane z podpisu gdzie mam wysłać pieniądze.Chce się już rozliczyć by mieć czyste sumienie.
-
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Obiecane ogłoszenia Tobisiowe :loveu: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tobi,37855[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/53599/Tobi-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/tobi-szuka-domu_10576.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12739395_tobi_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/tobi-szuka-domu-ID5Ye2.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=188924969&g=6[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,31777,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petsy.pl/[/URL] Paju - dziękuję za aktywację ;) Może jutro jeszcze trochę dorobię ogłoszonek - ja w tej kwestii nowicjuszka jestem :oops: Dużo zdrówka Ci życzę :loveu:[/QUOTE] Dzięki kochana jesteś... Cavani jak tam czuje się mój kawaler w schronie? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z nim dziś ma dac odpowiec po weekendzie siadło mu serce.Dziś miałam zapytanie mailowe o Beza. Olena84 na ta chwilę nie pomogę Ci z ogłoszeniami... -
Tobi ze schroniska w Białej Podlaskiej.Tobi pojechał do DS
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Nie wiem komu,ale bardzo dziekuje za zrobienie ogłoszeń Tobisiowi aktywowałam juz :) Teraz juz ide sie położyc :( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Czuwam,czuwam jakiś natręt budził mnie pół nocy telefonem az o 3 nie wytrzymałam odebrałam i nie słuchajac co ma mi ktos do powiedzenia zje... jak dziki osoł.Czy ludzie juz naprawdę nie wiedzą o której sie dzwoni ?:( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Nie wiem zadzwonił do mnie Pana znajomy któremu wynajmuje pokój.Powiedział,ze jak coś sie dowie to napisze albo zadzwoni. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
chwilowo musimy sie wstrzymac z wizyta Pana zabrało przed chwila pogotowie.Będe z Panem w kontakcie co i jak dalej. -
Jak się nic nikomu nie odwidzi- w tym tygodniu będe wydawać od siebie dwa psy do adopcji wiec zapewne będzie miejsce dla Franiu u mnie na dniach.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
zajrzyjcie w ten wątek i poczytajcie ostatnie posty tam są odpowiedzi.[url]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Kropka-de-domo-Ciaputka-nie-pozw%C3%B3lMY-by-resocjalizacja-si%C4%99-zmarnowa%C5%82a!-(POST1)/page70[/url] Jak wypali to i Bezio i Kropa pojadą do jednego domu na śląsk (dom z ogrodem) -
iwop coś mi skrzynka nie działa napisz no do mnie na maila(mail w podpisie)--->odp w sprawie Tiny