Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Tak na niektórych mogą byc oboje. Ale nie bede ukrywac widze zachowania psów i Bez jest starszy jak 4 lata.Widze to zarówno w chodzie,zabawie,na spacerach i jak lataja po podwórku.Odstaje strasznie od grupy i widac to gołym okiem a w sumie najwięcej czasu ma poswiecane ze wzgledu na swoje fochy i wymysły.
  2. Dziękuje Ilonko za wstawienie zdjęć na 7 od dołu jest tylko moja Mola reszta jest dobrze. Spacerek udany był dzisiaj psiaki wytaplały sie w jeziorze a pózniej wytarły o mnie wiec wróciło do domu 6 mokrych kur zamiast 5 i jeden czyscioch :)
  3. Dziękuje serdecznie Ilonko 3,4,5,10,11,14 to nie Bezio to Kropa
  4. Ciocie Bezio budę chce:) skubaniec zajarzył ,ze w pomieszczeniu którym śpi od 2 dni stoi szafa i jak tylko opuszczam mój przyszły pokój(obecnie w remącie) obecna hale jeszcze on otwiera sobie szafę pyszczkiem i ładuje sie do niej i śpi.Wczoraj zgłupiałam myslałam,ze mam jakieś omamy juz przeciez zamknełam go tam na noc a rano go tam nie było.szukam go patrze nie ma a król lew otwiera sobie drzwi od szafy i wychodzi zaspany.Wyglądało to tak komicznie,ze nie wiedziałam czy śmiac sie czy płakac.Ten pies ma dziwne zachowania wczoraj mnie obszczekał jak go wykąpałam.Po czym pochłona 2 miski jedzenia na raz legną w legowisku obgryzajac zabawke,a niedługo potem bylo słychac juz tylko chrapanie.
  5. Wzajemnie i w poniedziałek jeszcze dużo wody,tylko żebyście się nie potopili :)
  6. [quote name='Szarotka']A czemu Ci tak smutno ??[/QUOTE] Szkoda gadać...i nie rozmowa na forum.
  7. Wzajemnie wujku Polku :)Tylko zapomniałeś o wiadrze wody jeszcze na głowie :)
  8. Wzajemnie kochani Wesołych Świąt.. :(
  9. Wzajemnie kochani Wesołych Świąt I Mokrego Śmingusa Dyngusa :(
  10. A ja siedzę i łudzę się ze samo mi się w domu posprząta i ugotuje.Psiury zostały wczoraj 2h same wczoraj w domu,a jak wróciłam to się zastanawiałam dlaczego nie mam łózka, a one stwierdziły,ze było tak cudowne ze mu naście dziur wygryzły na siedzisku i powyciągały gabke.Rozwaliły tez 15kg karme po całym domu a workiem się ciągały jak by nie mogły sobie wziąśc zabawek.Ale tak to jest w grupie (5) jak jedno zacznie przypuszczam,ze Mola to reszta skończy. zgredzio zachowuje sie coraz lepiej wczoraj wydałamam do adopcji w swoje rejony mix rotka i Bezio nawet dal sie znajomej upiac i poszedł z nią na spacer bez namordnika i ponoć był grzeczny- juz bardziej w to wierze jak kiedys. Jak mówiłam Joli parę dni temu chyba bo już mi sie myli w momęcie z kim gadam bo mam zaduzo ostatnio telefonów,znów podrzucili mi szczeniaki (ja wiem doskonale czyje one sa,ale ta osoba się wypiera i mówi ,ze swoje sprzedała)szczeniaki sa mix rotków zostały jeszcze 3 chłopaki i dziewczynka.Pracy co nie miara małe w odosobnieniu bo szczepic bede przed samym wydawaniem-bo nie mam teraz,poprostu nie mam.Wszystko przez ten piep...y remąt i mnie.
  11. Bezio litości dlaczego spadasz tak daleko,przecież nikt Cie nie znajdzie jak będziesz stał za krzakiem.
  12. Super wieści,foteczki też piękne.No synuś szykuje się na golenie dupki na wiosnę,będzie Ci lżej i przyjemniej :)Ja zapisałam się na kurs ciekawe czy jeszcze się stanę psim fryzjerem czy wyrzuciłam pieniądze w błoto ? Ja niby nie mam dużo czasu w ciągu doby dla siebie a co rusz łapię się na jakieś kursy.Teraz mnie jeszcze ciągnie na kurs ratownictwa
  13. dziewczyny kto ma czas zalogować się na portal gdzie kropa znalazła dom?Może jemu tez się tam poszczęści.Z tym,ze jednorazowe dodanie ogłoszenia to 24h póżniej ban ip za takie ogłoszenia.Ja właśnie zaliczyłam tam bana i nie mam jak po reklamować Beziola.
  14. Tamten pan jakoś dziwnie zaczął się miotać jak do niego wczoraj zadzwoniłam. co do cristella powiem to co wiem. Państwo maja kota i chcieli by psa który dogada się z kotem-ciaputka lubi kicie i śpi często z kicia. Krope wypatrzyli na portalu samosi.pl w dziale zwierzęta. Mieszkają w domu z ogrodem.szukają psiaka rodzinnego do domu. Wiedzą ,ze pies potrafi niszczyć -ale to nie Kropa-ona odkąd jest u mnie jeszcze nic nie popsuła. Na reszte nie znam odpowiedzi wieć poczekam grzecznie az sie cristella zjawi i nam dopowie.
  15. Dzwoniłam do Pana,Pan się jakoś dziwnie motał myślę(chyba jeszcze),ze czas już jest ogłosić go spowrotem.
  16. szarotko prosiłam na koniec miesiąca ja nie mam czasu latać po koncie co chwile,jak ktoś mnie pyta. Właśnie wróciłam ze szpitala nie czuje się dobrze.Jeszcze pocztę mam zawalona stertą pytań i rozsyłam je po odpowiednich mailach.A zaraz się walne do łózka tylko dam psa kolacje.Wstanę pewnie o 12 wyjdę z nimi na godzinkę na spacer i pójdę spać spowrotem.Czołg chyba ostatnio po mnie przejezdza co drugi dzień. Kropcia obecnie jest z Molcia i Disiem na podwórku.Bezio i Hecia śpia w swoich kojach nie chciały iść na podwórko.Mruczki leża w swoich nagrzejniczkowych hamaczkach i śpią sobie w najlepsze.A jak przyjdzie czas na kolacje będą stac sępy nademna i wpychac sie jeden przez drugiego.
  17. [quote name='Szarotka']Jestes pewna, ze nie lepiej dwa naraz do Pana??[/QUOTE] Wiem co robię:)Po drógie mam wrażenie,ze Pan chciał sie wycofac.Ale nie jestem pewna więc jutro do niego sama przydzwonie i dowiem się jak tam jego serce.
  18. Tak ma Pani rację Kropcia to księżniczka.Wysłałam maila do Pani proszę zapoznać się z treścią i dać mi znać na pocztę co o tym Pani myśli..
  19. Nie będę jutro do Pana dzwonić. Kropa ma domek we Włoszech zajrzyj do niej na wątek.
  20. Zdjęcia z ostatniej chwili: Mój kojo...tylko mój... [URL=http://img710.imageshack.us/i/cos1613.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9660/cos1613.jpg[/IMG][/URL] Dawaj,no dawaj co tam masz.. [URL=http://img828.imageshack.us/i/cos1615.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/71/cos1615.jpg[/IMG][/URL] Idę do koja-czyli uhahany Bezio [URL=http://img828.imageshack.us/i/cos1618.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8281/cos1618.jpg[/IMG][/URL] Bezio i Kropka jedzą ciasteczka. [URL=http://img861.imageshack.us/i/cos1619.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2717/cos1619.jpg[/IMG][/URL]
  21. Z ostatniej chwili :) Kropcia i Molcia zrobiły kepisz z sypialnie rodziców [URL="http://img717.imageshack.us/i/cos1601.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9765/cos1601.jpg[/IMG][/URL] Kropcia w swoim ulubionym miejscu czyli ,hrabiny muszą siedzieć na fotelu przy stole [URL="http://img846.imageshack.us/i/cos1606.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2914/cos1606.jpg[/IMG][/URL] I co mi pstrykasz lampą po oczach. [URL="http://img859.imageshack.us/i/cos1607.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/8780/cos1607.jpg[/IMG][/URL] Nowy domku a To jest wątek Bezika o którym tez rozmawialiśmy :[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bezio-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-leczenie-i-dt.Potrzebne-deklaracje%21/page42"]http://www.dogomania.pl/threads/195991-Bezio-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-leczenie-i-dt.Potrzebne-deklaracje!/page42[/URL] Byłam u sąsiadki i Bezio nic nie robi kotką,a może nawet inaczej miał kotki które się o niego ocierały daleko gdzieś...
  22. Witaj nowy domku:)Dziękuje ,że się zalogowaliście.
  23. Uwaga! Domek czyta wątek i zaloguje się prawdopodobnie tutaj do nas.Ciocie prosiła bym o spokój i wyrażne pisanie.
×
×
  • Create New...