-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Plik do ściągnięcia do ulotki BEZA [url]http://www.sendspace.pl/file/e5d56d6412f870e522dec86[/url] -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Paja']Szarutko w górę psinko :)[/QUOTE] Prześlij mi na maila 4 najładniejsze zdjęcia szarutki i tekst do ogłoszeń wraz z kontaktem. -
Jak w tamtym roku szły mi adopcje tak w tym roku jest jakaś lipana.Nie wiem co się dzieje narazie ściągam programy do obróbki i formatu ulotek jak coś wymyśle to się pochwale i wybierzemy wspólnie szablon z którym popędzę do Wrocławia.Ona jest w pelni adopcyjna tylko czemu nikt jej nie chce? o nia chyba z 2 telefony i z 3 maile odebrałam.ale pózniej zero odzewu tak jak teraz.
-
ŚLEPUTEK po 11 latach w schronisku dostał szansę na cudowny DOM:):)
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img232.imageshack.us/i/p1100063z.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6987/p1100063z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img807.imageshack.us/i/p1100064.jpg/][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/9635/p1100064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/p1100071z.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4879/p1100071z.jpg[/IMG][/URL] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
śliczne fotki Terebelka... Ja Twoje fotki wgram napewno dzisiaj co mi przesłałaś ,ale nie wiem dokładnie kiedy bo zrywa mi co chwile łącze zasypał nas śnieg :( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jak tam sprawa adopcji Bezia ??[/QUOTE] Widzisz,ze stoi wszystko już dostaje nerwicy.Pan stefan sie do mnie cały czas odzywa,ale jak pytam o psa to zmienia temat i nie wiem myślę ,ze nie ma co na niego liczyć. Wczoraj miałam telefon o Bezia z BP ale okazało sie,ze Pani ma 2 czy tam 3 małych dzieci więc Bezio odpada juz.Przekazałam namiary Pani cavani by zadzwoniła do Pani i zaproponowała innego psiaka przyjaznego dla dzieci i kur(kurniki gdzieś przy domu)A pies ma byc nadworny i ma spac w budzie. -
[quote name='ostatniaszansa']piłek juz nie mamy ale piszczące zabawki owszem -wysłać ? :) Ewa[/QUOTE] Nie Ewo mamy sporo zabawek i konarów w obrębie damy sobie rade.Zabawki możesz dać Boguszaką napewno się ucieszą :) Kropcia siedzi tu teraz koło mnie i patrzy tez w monitor.Już się dosyć wyhasały wszystkie na dworze i teraz okupują kanapy.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
A Bezio coś nie przepada za kapaniem się wejdzie nogi pomoczy i ucieka.Kropka wchodzi dopuki ma grunt pod nogami a moje lecą do wody jak do zbawienia.Ale Mola w wodzie pływa zawsze blisko Heksy i jak coś się dzieje to wskakuje jej na grzbiet łapie zębami za szelki i płynie tylko Heksa. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Na tamtym zdjęciu tłumaczyłam Dinowi ,ze nie wolno odbiegać od grupy i iść samemu do lasu.Na tym zdjęciu również były świeżo co po kąpieli w kanale : [URL="http://img199.imageshack.us/i/nowy267.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2613/nowy267.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img851.imageshack.us/i/nowy292.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4507/nowy292.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Paja replied to Temida's topic in Już w nowym domu
U mnie na poczcie lezy odpowiedz krótka w zwiazku z tym psem.[url]http://wroclaw.olx.pl/szukasz-psa-malenka-tofisia-szuka-domu-iid-179020250[/url] Proszę sie po nią zgłosic lub podac na jakiego maila mam przesłac. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jaki tam łobuz dawno nic już nie wykombinował.Twu,twu i niech tak zostanie bo zadziory z nim akurat nie szukam. Jedynie jakie mam zastrzeżenia to to,ze nie chce się odwalić od mojej szafy z ubraniami i co noc sobie tą szafę otwiera i śpi,już nie chce w swoim legowisku.... -
Kropa na 4 zdjęciu od dołu wygląda jak wiewiórka.Na dniach ponowie jej ogłoszenia już z nowymi zdjęciami i resztę ze spaceru też wgram w picasa i wstawię link. Kropa jak odprowadzałam znajomą rano na autobus weszła na 2 pierwsze schodki autobusu i obszczekała kierowce :) Myślałam,ze się ze wstydu spale,bo dzień wcześniej jak jechałam tym autobusem opowiadałam właśnie kierowcy o niej ,ze szuka domu i chciał ulotki by rozdać wsiadającym we Wrocławiu. Może w następny weekend uda mi się podrukować ulotki troszkę i zabiorę Krope i Bezia na rynek.
-
[URL=http://img845.imageshack.us/i/nowy259.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/7438/nowy259.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/nowy319.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2397/nowy319.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/nowy334.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8445/nowy334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/nowy345.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/573/nowy345.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img842.imageshack.us/i/nowy229.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3407/nowy229.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/nowy233.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2048/nowy233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/nowy240.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2758/nowy240.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/nowy255.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4632/nowy255.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img339.imageshack.us/i/nowy273.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7013/nowy273.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/nowy282.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9905/nowy282.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/nowy334.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8445/nowy334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/nowy352.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8654/nowy352.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/nowy358.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5230/nowy358.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonek666'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207032-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29?p=16797980#post16797980"]http://www.dogomania.pl/threads/207032-dla-Bezia-i-Foxa-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-kawa-d%C5%82ugopisy-bi%C5%BCuteria-do-10.05-%29?p=16797980#post16797980[/URL] Zapraszam na bazarek - 50% ewentualnego dochodu dla Bezia :)[/QUOTE] Dziękujemy sonek666 za chwilkę powstawiam zdjęcia z dzisiejszego spaceru :) [URL=http://img832.imageshack.us/i/nowy362.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9134/nowy362.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='baster i lusi']Szantusia ma już dom [url]http://www.dogomania.pl/threads/193150-amstaffka-SZANTA-...-znalaz%C5%82a-swoj%C4%85-przysta%C5%84-!!!/page34[/url][/QUOTE] O witaj, a może macie podobna sunie? Chętnie przekaże namiary to może Pani podeślesz inne zdjęcia astków i coś się jej spodoba?
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Wiadomość poszła ,,dzieci,, śpią. Ja czuwam ,ale jeszcze chwilę i tez pewnie już legnę do swojego koja -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
zaraz się zbiorę otworze pocztę i Ci napisze tylko się nie zdziw. Jutro jestem umówiona tez ze znajomymi na dłuższy grupowy spacerek z rozrabiakami więc pewnie będą fotki.