Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [quote name='paulina122']Paju ty jesteś dla niego odpowiednia ;-)[/QUOTE] Teraz tak,ale moja misja jest powołaniem by zrozumiec psia psychike.Chce pracowac ze zgrybusami,a Bezio juz taki nie jest. [URL="http://img29.imageshack.us/i/cos1340.jpg/"][URL=http://img833.imageshack.us/i/cos1369.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1285/cos1369.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  2. ,,Bedzio,,czemu spadasz ciotka piechcia15 zrobiła Ci wyróznione allegro:[url]http://allegro.pl/czy-ktos-pokaze-beziowi-ze-ludzie-nie-sa-tylko-zli-i1534776485.html[/url] Jolu wciag w 1 post wyróznione ogłoszenia bo zaraz bedziemy ich szukac iz umkna w natłoku sprawy.
  3. Ktoś dzwonił jeszcze 2 razy pod wieczórkiem ,ale nie mogłam odebrac (dentysta) ,ale jak jest pewnien,ze chce psa to jeszcze zadzwoni i sie nie podda takie jest moje zdanie..
  4. Ja też miałam 1 telefon :) wogóle dzisiaj nie dąze odbierac telefonu chyba ludzia słońca zaswieciło...niektórzy mowia nawet do rzeczy inni bredza tak,ze ucho odpada. Alw w koncu napewno trafi się ten odpowiedni.
  5. A ja miałam dzis 2 telefony w sprawie Tobiego.Pani ma mi dac wieczorem znac czy sie zdecydowała czy nie i namiar na ew.wizyte.
  6. Patrzył,ale nie potrafił mi odpowiedziec na moje pytanie bo powiedział,ze nie jest okulista.Jak jak pisałam w wątku mojego dt korzystam z 3 wetów z wrocławia(kliniki-specjalistyczne) z kamienca (kastracje/sterylki i inne zszywanie w razie potrzeby) i z czernicy (tylko szczepienia,odrobaczania,pchły).Korzystałam z ostatniego po 1 jest tani,ale on sie dopiero kilka lat temu przespecjalizował na psy i koty wczesniej leczył zwierzęta gospodarcze. Wet z Czernicy to wet powiatowy i mam do niego zaufanie,on nie bierze pieniedzy za chwalenie pieska i wygłaskanie jak to sie robi w wiekszosci lecznic on bierzo za leki nawet nie bierze za dojazd.
  7. [quote name='Nikki']Pies ma 10 lat, czy zabieg kastracji nie bedzie ryzykowny?[/QUOTE] Dam sobie ręke uciac,ze Badi nie ma 10lat.Przed chwilka był u mnie wet zaszczepic moja sunie p/wsciekliznie i mu go pokazywałam ocenił go na 6lat a ja sama oceniam go na 5 lat.Zęby zdrowe brak kamienia.Lata teraz z zabawkami w pysku i sie cieszy.Poznał juz cala chałupke obsikał wszystkie kąty (dosłownie).Zjadł ,napił sie i coś mi sie nie chce wierzyc ,ze on nie widzi lecz nie bede podwarzac Waszej wiedzy.
  8. Badi został u mnie,ale musicie dalej szukac innego tymczasu bedzie mógł zostac tylko kilka dni ponieważ nie toleruje sie z moim tymczasem bo to tez pies.
  9. piękne allegro robi piechcia15 napiszcie do niej pm z prożba o zrobienie wyróznione kosztuje 13zł
  10. Jeśli pies ma jakieś swoje pieniadze nie czekała bym na nic tylko wystawiła ogłoszenia wyróznione. tj. allegro,morusek,iokazje,szerlok,gumtree koszt ok 50zł odzew powinien byc szybki.Ja wystawiałam swojemu tymczasowi wczoraj a dzis juz miałam o niego 3 tel.ale ludzie z bloku a on sie do bloku nie nadaje.
  11. Ja niestety raczej nie pomoge w domu śpia 3 psy juz,a widzę iz Badi nie toleruje ich.Gdyby tolerował nie było by problemu.Druga sprawa wyczytałam,ze niedowidzi i tu tez jest moja obawa czy nie wleciał by na padok konia który jest na podwórku.
  12. [quote name='jostel5']:( :( Negra wraca jutro z adopcji....:(:([/QUOTE] Jak to co się stało?
  13. Jolu na razie mi nic nie przelewaj rozliczymy się ok 5 ok? Muszę mieć jasna sytuacje ile zeszło z 2 bazarków i muszę jeszcze rozliczyć wątek Kropy. Już chyba majacze niedługo,,wariatkowo,,dzieki moim wspaniałym sąsiada!
  14. Przeczytałam:multi: Wyróżnione: [URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Bezio-psiakktory_teskni_za_swoim_domem.%28oddam_psa_w_typie_sznaucera_teriera%29_2807.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Bezio-psiakktory_teskni_za_swoim_domem.(oddam_psa_w_typie_sznaucera_teriera)_2807.html[/URL] (3,66zł) [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=270260831&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATED_WITH_PAYMENT_CONFIRM_HAS_TOP_ADMXTicketMZ1AQAAASw4O1AAAM8AAAABKpY%252BA%252FlaxJXNXSBvCqMCpI%252Fm4RZqqdTWMXEmailMZpaja331%40wp.pl&mpinv=LocClass-Feature_50272112%3B270260831%3B50272112%3B3200007%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1301176797449&mpinv=LocClass-Feature_50272112%3B270260831%3B50272112%3B3200007%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1301176797449&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=50272112%3B270260831%3B50272112%3B3200007%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1301176797449&secev=AQAAAS7lKRwAAM0AAAABACIxMmVmNDJlNDkwOS5hMjBiMjc0LjFlMjU4LmZmZmU0NWY5AAAAAQAAAAAQG9pfAP9j%2BhpK5CtsYSWxH64Xqi4K3o3Q&wmid=270260831[/URL] (23,37zł ) [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/51243/Bezio-psiakktory-teskni-za-swoim-domemoddam-psa-w-typie-sznaucerateriera/[/URL] (11.07zł) allegro w trakcie robi piechcia 15 (zapewne koło 13-15 zł bedzie bo to wyróżnione) ------------------------------------------------------------------------------------------------- razem ok 50zł
  15. Niech cię nie rozpiera bo nie ma po co staram sie jak zwykle.SZykujcie jakis transport w moja strone dla szczylka (Terebelka2)na bdt.Badz innej czarnej małej kanapowej bidy. co do tekstu dodała bym: Mam na imię Bezio.To słodkie imię dostałem niedawno,a wcześniej ? Wcześniej byłem tylko numerem w schronisku dla niechcianych zwierząt...Nim trafiłem do schroniska,przez kilka miesięcy błąkałem się po ulicach miasta,głodny-przeganiany,bity.Nikt nie chciał mi pomóc,nikt mnie nie pokochał . Wreszcie doszło do tego,że zupełnie straciłem zaufanie do ludzi,zacząłem się ich bać,nie pozwoliłem do siebie podejść. W schronisku ponad dwa lata przesiedziałem w zimnym,betonowym boksie i na nic już nie czekałem! Nie wierzyłem,że mój los kiedykolwiek się odmieni,chciałem umrzeć i wtedy -ZDARZYŁ SIĘ CUD ! Jedna z wolontariuszek pokazała moje zdjęcie osobie, która zdecydowała,że da mi szansę i ...znalazłem się w domu tymczasowym,w którym przeszedłem prawdziwą metamorfozę! Teraz szukam dla siebie CZŁOWIEKA na zawsze i wierzę,że go znajdę-przecież cuda się zdarzają! Powinienem mieszkać w domu z ogrodem ,bez dzieci (bo dzieciom ciągle jeszcze nie ufam),z Panem lub Panią ,którzy dadzą mi trochę miłości , poczucie bezpieczeństwa,lubią ruch i spacery i ...nie będą pozwalać mi na wszystko![IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jestem niewielki,ważę ok 18 kilogramów,mam śliczną, jasnobeżową sierść,która wymaga pielęgnacji oraz bystre oczka. Zachowuję czystość w domu,umiem chodzić na smyczy,niczego nie niszczę ,dogaduję się z innymi zwierzętami(oprócz psów,ale z suczkami tak),jestem wykastrowany... Czy mógłbyś mnie pokochać? Jeśli szukasz takiego psiaka,jak ja odezwij się koniecznie-CZEKAM! Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed- i poadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Psiak wychodzi z pełnym wyposażeniem tj.legowisko,kocyk,miski,smycz,obroża,zabawki i karma na 2-3 miesiace. W razie potrzeby jeśli to WŁAŚNIE Ty dostaniesz zaszczyt bycia nowym domkiem pomożemy w transporcie na terenie całego kraju. Kontakt w sprawie Bezia-dom tymczasowy:781 501 389 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] oraz opiekun:tel... maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. proponuje bezpłatny dt w zamian tylko liczę na pokrywanie kosztów weta i nie mnienie do czynienia z Arktyka!
  17. Jest ktoś chętny do poprowadzenia bazarku? z ciuszkami dziecinnymi.. mogę go założyć,byle ktoś go pilnował i na niego zapraszał!
  18. Kropcia ma sie znakomicie własnie dziś mam zamiar ponowić jej ogłoszenia i niektórę wyróznic by mi nie uciekły gdzieś w natłoku innych ogłoszeń.Kropa jest grzeczna,na spacerach słucha sie,już zabardzo nie reaguje na obce osoby podwiniętym pod siebie ogonkiem,ale widzę iz coś nie bardzo toleruje dzieci.A jeśli chodzi o jedzenie to jest tak wybredna ,ze normalbnie szok.Sucha karma jest be,makaron z mięsem jest be.. wszystko jest be oprucz miesa.Czasami jak widzę jak ona je to nerwicy dostaje ( jak by świnia z koryta jadła)cała podłoga uwalona,makaron/ryż dosłownie wszedzie a ona wkłada pyszczek do miski i wysypuje w poszukiwaniu mięska.Ostatnio zanim dam jej jejsc to miele miesko i dopiero wkładam i jej mieszam,zeby zjadła.W kuchni szafki sa już be bo nie ma tam nic dobrego.Spi na skrawku łózka ze mna,ale wystarczy iz sie w nocy porusze to juz zwiewa na swoje piosłanko i niby,ze to nie ona. Wczoraj 1 raz zwiała z podwórka jak zobaczyła z daleka,ze przyjechał tato to wyskoczyła jak strus pędziwiatr i poleciała na niego się cieszyc.Poza tym nie mam do niej zadnych zastrzezen i uważam iz jest w pełni adopcyjna do domu ,,adamsów,,
  19. Czy to możliwe ,ze po wystrzyżeniu okolic uszu zaczoł lepiej słyszec? Kurcze jeszcze dobrze nie zawołam Bee na podwórku a on jest juz koło mnie,a wczesniej to musiałam sie drzec ze 3 razy by przypełznął. No i widzi też co chce ,ale wiem iz to okurat robi złośliwie,jak smycz czy jedzenie to widzi odrazu,ale jak szczotka czy łazienka to jak bym wołała obok niego a nie do niego.
  20. Jolu jutro zajmę sie ogłoszeniami wyróznionymi,a pózniej sie jakoś rozliczymy min. gumatree, allegro, szerlok to napewno i może coś jeszcze. [URL=http://img863.imageshack.us/i/cos1336.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/9599/cos1336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/cos1340.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3999/cos1340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/cos1350.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/930/cos1350.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/cos1364.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4672/cos1364.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/cos1366.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8476/cos1366.jpg[/IMG][/URL]
  21. My te jesteśmy z tym,ze ja na cito skupiłam sie chwilowo na znalezieniu domu dla Bezika.Bo on tego najbardziej potrzebuje a Tobisiowi wystawiam codziennie po kilka ogłoszen.
  22. Bezio broni swojego nowego posłanka i nie daje nikomu do niego podejsc jak musi wysc to stara sie je za soba zaciagnac co by mu sie ktoś w nim nie połozył. Jest taki kochany i taki malutki i bezbronny teraz ,ze jak tak na niego patrze to mi sie ryczec chce...
  23. Jestem na tym wątku prawie od samego poczatku i nie wiem co myslec co to znaczy,ze dziewczyna znikneła i macie zabierac swoje psy? I do dodatku zamkneła w chlewni bez opieki :( to sie tylko na zal.pl nadaje
  24. [quote name='fiorsteinbock']Paja, dziewczyny z Salonu CocoPsianel we Wroclawiu dają zniżki dla dogomaniackich psiakow i robia z nimi cuda. Zawsze sa chetne do wspolpracy i maja duze serca. Jakbys chciala skorzystac w przyszlosci, polecam i zaznacz, ze psiak bezdomny, z Dogomanii :) A BEzio...coz, przystojnyyyyy, ze hohohoho :)[/QUOTE] Wiesz sprawdzałam wszystkie salony nim sie wybrałam i nie bede ukrywac,ze najblizszy odemnie to salon ,,Diuna,, w Jelczu czyli z 40-60 min od nas.a niestety CocoPsianel jest od nas na 2 koncu wrocławia wiec czas szacowany na dojazd to minimum 2h biorąc pod uwage,ze ja nie mieszkam we Wrocku tylko pod.Ale nie mówie nie może kiedys w przyszłosci..Też dużo zalerzy od kosztów. Bo teraz razem ze strzyzeniem,pokazywaniem Beza zebów do Fryzjerki,kąpiela,weryfikacja pazurów i czyszczenim uszu zapłaciłam 70zł i drugie 70zł zapłaciłam za legowisko,kocyk polarowy,miske i obroże wiec ma pełne swoje prywatne wyposarzenie.Teraz brakuje mu tylko solidnego Ds
  25. Przydało by sie go jeszcze wytrymowac ,ale jak usyszałam koszty i czas minimum 7h to mi sie odechciało :( Trymer najwyżej sama kupie bo on chyba kolo 30 dych kosztuje.A on ma pełno martwego podszerstka,który wychodzi dlatego na takiego poskubanego wyglada,ale normalnie jest równo ostrzyzony.
×
×
  • Create New...