Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Szukam kogoś z dogo od spanieli..znacie kogoś? Mam na lini pana co chce takowego adoptować,oczywiście dom do sprawdzenia.
  2. Obiecane fb : [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=252766738070092[/url] zapraszać i udostępniać
  3. A mogę wiedzieć jaka fundacja? i co oni będą ogłaszać te psy i domy sprawdzać?
  4. A czy zarezerwowane tz będą miały na dniach domy stałe czy może ze będą w schronie jeszcze 2 lata i będą szukać dopiero domu? Robicie kochane cioteczki za dużo za plecami nie informując tych co siedzą na wątku czyli równiez rozumiem,ze mam odwołać ogłoszenia Mosirki z netu i więcej ich nie wystawiać?
  5. głos oddany na Pipi :) wydarzenie Mosirki zapraszamy :)[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=184346638293181[/url]
  6. [quote name='Nevada']to co w końcu ze Śledzikiem? nie jedzie do Pai? jakieś kłopoty są?[/QUOTE] kłopot jest z załatwieniem transportu i z pieniędzmi na niego.
  7. Mogę zrobić wydarzenie tylko potrzebuje tekst.
  8. Nikt nic nie mówi to ja przyjdę i powiem daje czas na to by Śledzik znalazł się u mnie do piątku,jeśli do tego terminu go nie będzie sorry ale szukajcie gdzie indziej tymczasu dla niego ja nie będę trzymać wolnego miejsca tyle czasu bo mógł by z niego skorzystać już dawno inny psiak.Kropa poszła do domu 05.06 czyli równo 5 tygodni temu i od tamtego czasu miejsce stoi puste.
  9. Moja propozycja imion: 1)Aria i Arista 2)Tristan 3)Łendy
  10. [quote name='cavani']Ta bulowata sunieczka jest przecudna, przesłodka. Bałam się tam początkowo wsadzić rękę, bo zębiska ma mocne. Ale kierownik Marek zapewnił, że jest łagodna więc idę do niej. Chcę pogłaskać, a tu za plecami słyszę głos jednego z pracowników, że może być niebezpieczna i żeby nie ryzykować. No cóż, zaufałam wyższej instancji i zapewniam wszystkich, że nie dosyć, że ręce mam całe, to jeszcze zostałam po nich wycałowana przez kochaną mordę. Sunia urodziła gdzieś w polu gromadę szczeniaków. Podobno pozostałe to byli chłopcy więc ludziska porozbierali. A tej małej dziewczynki nikt nie chciał, bo to suka. No i przyjechała z mamą do schroniska. Może jakieś propozycje imion? Ogłaszać ją trzeba. A te 23 psiaki już zostały pani odebrane wyrokiem sądu. Schronisko musi je zabrać, tylko że wszystkie kojce pozajmowane. W dodatku co chwilę przybywają dorosłe psy i szczeniaki. Adopcje właściwie stoją w miejscu. Kierownik mówi, że odbiera po kilka telefonów dziennie od ludzi, którzy chcą oddać swojego psa. Wakacje.[/QUOTE] Cavani Ty chyba chcesz mnie ostatnim 1 gr w kieszeni ściągnąć do B ,no siedzę tu i już nie mogę usiedzieć na tym krześle..Czemu dzielą mnie od Was takie kilometry :(
  11. tak czytam i czytam i widzę ,ze macie podobne przygody jak moje:lol::lol::lol: No cóż dopiero się uczyłam,zdaża się każdemu. Kolega mi dzisiaj opowiadał jak to łowił i ryba porwała mu wędkę do stawu a on nie patrząc na nic rozebrał się do golasa i zaczął jej poszukiwanie na dnie.Mówi ,ze od tamtego czasu nigdy już nie położył wędki na podpurkę tylko zawsze ją trzyma.
  12. [quote name='arabiansaneta']Nie sobie, tylko tym dupkom. A to jeszcze nie wszystko - szykuje się odebranie 23 szt. z patologicznego domu "kolekcjonerów"...[/QUOTE] Proszę cie kochana nie strasz,bo nie mam obecnie miejsca w domu remont goni remont już od jakiś 2 miesięcy u nas.Śpię mniej niż normalny człowiek a taniej karmy dla bezdomniaków w mojej okolicy to nie dąże kupować.
  13. Czy chciał by ktos zrobić dla Fugi bazarek jak dam fanty?
  14. ja pier***e co za ludzie... nie dość ,ze tyle bid już w schronie to jeszcze 2 następne dojechały.Tylko wziąść pukawke i strzelić sobie w łeb...
  15. [quote name='Olena84']Czyli psiaki juz zdrowe?[/QUOTE] w 80% jest lepiej,ale za bardzo nie chcą jejść tylko piją troszkę po rozrabiają i póżniej marudzą. Pierwsze dni kiedy zachorowały to była katastrofa miałam dzień i noc nie przespana tylko chodziłam przy nich jak pielęgniarka w szpitalu przy noworodkach.okrywałam,dawałam wody i jedzenie pod nos. [quote name='yunona']Fajne zdjątka a Bezio coraz fajniejszy (że przystojny to prawie od początku było wiadomo!). [B]A rybki jakieś były[/B]? Pozdrawiam.[/QUOTE] Były pewnie,pierwsza jaką złapałam to był rekord rodziny...zarzuciłam wędkę i złapałam narybek (2cm)a zeby było śmieszniej zamiast złapać ja za głowę złowiłam ją za ogon... Drugą złapałam jeszcze lepszą rosła wysoko na drzewie i tak się szarpała,ze haczyk zerwała.Następną szukałam tak daleko ,ze przerzuciłam haczyk bratu przez jego wędkę ,on miał branie i wszystko się poplątało..Oj mój brat się wtęczas tak na mnie wściekł,ze myślałam ze zaraz sama na haczyku za robaka będę robić(zawodowy rybak),no i zabrał mi wędke i oddał tacie.Ten zaś poszedł łowić na inny cypel i złowił podobnie jak ja dużego dębą za swoimi plecami ,a tak się on szarpał ze zerwał wszystko.Pomijając takie małe przygody oczywiście kilka ryb wyciagnelismy,ale ja tego nie rusze bo to padlina... [quote name='Iljova'][B]Może były rybki tylko czy Beziolek je zostawił, a może przypadkiem zjadł ?[/B] ;-) Śliczny, ale mający charakterek łobuz, ale kochany :-)[/QUOTE] Dawałam mu,ale nie był zainteresowany..
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/nowy035450x600.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4438/nowy035450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/nowy036450x600.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1601/nowy036450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/nowy038450x600.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1535/nowy038450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/nowy040450x600.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6919/nowy040450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/nowy044450x600.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7670/nowy044450x600.jpg[/IMG][/URL] Po powrocie do domu ...szukałam Zgredziola i mało nie osiwiałam ,a ten wszedł w sam środek wysokiego stogu siana u konia i poszedł spać (wyglądał cudownie),Póżniej zwołałam towarzystwo do domu to Bezio omijając miskę popędził odrazu do koja spać(dobrze,ze w końcu zajarzył,które kojo jest jego(mogę zamieniać pod jego nieobecność) i nie pcha się do 4 pozostałych) Dziękujemy że mogliśmy Was zanudzić swoimi opowieściami na zabój :)
  17. Bardzo mi sie podoba jego zachowanie w stosunku do dziecka.Wystarczy powiedzieć Bez,dzidzia NIE WOLNO,Bezio wtęczas kładzie się obok nogi ,albo całkowice opuszcza teren trawnika i kładzie się z boku oraz bacznie przygląda strojąc dziwaczne minki na uśmiechnietym ryjku.W momęcie kiedy jest w domu a dzidzia płacze,Bezio staje pod dzwiami i daje głos. Dzisiaj zabraliśmy Bezia z nami na staw,w jedną stronę cały czas siedział i patrzył w okno od czasu do czasu patrząc się na mnie. Na miejscu się rozgościł i bacznie wszystkich obserwował,jak ktos znikał z nas w kszakach zaraz się podnosił i dawał głos. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/nowy025600x450.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2166/nowy025600x450.jpg[/IMG][/URL] Troszke też nabroił jak to Bezio ukradł z ręki bratu zanęte ,a pózniej dobral sie do wiadra z nia,a na koniec merdał do brata ogonkiem i zaczepiał go łapką.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/nowy021450x600.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6793/nowy021450x600.jpg[/IMG][/URL] Następnie ćwiczyliśmy silną wole(aerobik i rozmowa:))... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/nowy029450x600.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/787/nowy029450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/nowy032450x600.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8559/nowy032450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/nowy033450x600.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1158/nowy033450x600.jpg[/IMG][/URL]
  18. No więc opowiemy Wam nasz ostatni czas: Bezio wziął dzisiaj końcową serie antybiotyku i jest znaczna poprawa już mi tak nie charczy jak popsuta piła..:( W dalszym ciągu trenujemy zakładanie kagańca raz nam wychodzi raz nie,ale ogólnie kagańcem daje się wszędzie dotykać gorzej jest z samym założeniem na pysk. Utrwalamy w dalszym ciągu siad,daj łapę,zostań,miejsce,do mnie,chop(czyli zaproszenie psa na kolana do głaskania) oraz chodzenie na spacerach bez smyczy(lasy,polany) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/nowy020600x450.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9148/nowy020600x450.jpg[/IMG][/URL] W końcu ,ciołek, włączył się do grupy i zaczął wariować z moimi ogonkami... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/nowy003600x450.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3996/nowy003600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/nowy010600x450.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6500/nowy010600x450.jpg[/IMG][/URL] (Najmniejszy a największy zaczepa-Junior-pies brata) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/nowy016600x450.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7751/nowy016600x450.jpg[/IMG][/URL] To nie my..moje kochane ogonki :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/nowy005450x600.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1276/nowy005450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/nowy019450x600.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7536/nowy019450x600.jpg[/IMG][/URL]
  19. tak Cavani tam gdzie jestem zapisana tam robię ogłoszenia ,bądż ogłaszam od nowa. Mam tez śliczne zdjęcia Bezia jak byś chciała Bejotko dopomóc mi ogłaszać może masz lepszą rękę. Tak wogóle Bezio był dzisiaj z nami na wycieczce nad stawem(mieliśmy jechać nad jezioro:( ) W aucie jechał grzecznie raz patrząc sie przez okno,a raz leżąć mi na kolanach. Na miejscu trochę nabroił tz dobrał się bratu do zanęty..Pozatym chłopak cudo pies JEDNEGO pana.
  20. [quote name='rosa11']Wczoraj Mailo był na szczepieniu, oczywiście w asyście Rosy żeby było raźniej, ale na szczęście był taki grzeczny, że nawet nie zorientował się jak dostał zastrzyk :) W nagrodę dostali z Rosą smakołyki od pana doktora :D A dziś mija rok odkąd Mailuś trafił do Paji i zaczęło się Jego nowe życie :loveu:[/QUOTE] Cóż za cudne wieści :) A może znasz jeszcze jeden taki wspaniały domek jak Twój co przygarną by Bezia,kochanego psiaka jednego właściciela tak jak Mailo.
  21. Jeżykowi ja odnawiam ogłoszenia,ale jak chcesz to możesz mu jeszcze kilka dorobić
  22. ? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/nowy952600x450.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/8605/nowy952600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/nowy954600x450.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4946/nowy954600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/688/nowy955450x600.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6550/nowy955450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/nowy956450x600.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4103/nowy956450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/nowy957600x450.jpg/"] [/URL]
  23. Rudy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/nowy898450x600.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5223/nowy898450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/nowy918600x450.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8899/nowy918600x450.jpg[/IMG][/URL] Mosirka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/nowy929450x600.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8830/nowy929450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/nowy930450x600.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4006/nowy930450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/nowy933600x450.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3936/nowy933600x450.jpg[/IMG][/URL] Szarutka:zdjęcia na jej wątku:)
  24. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/nowy913600x450.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6976/nowy913600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/nowy915450x600.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6171/nowy915450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/nowy916450x600.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6765/nowy916450x600.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/nowy917600x450.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2294/nowy917600x450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/nowy920600x450.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8895/nowy920600x450.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...