-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'] [B]Nie pokazuje się psu coś czego nie lubi.[/B] [/QUOTE] zostawię to bez komentarza... Zapewne Jostel5 i Canvani wypowiedzą się o stanie Beza jak wrócą do BP..dzisiaj przywieżli mi razem z kierownikiem Fuge i na własne oczy widzieli jak Bez się zachowuje i na kogo reaguje i jak reaguje. Po niedzieli zapadnie decyzja co dalej...Jak spotkam się z następnym szkoleniowcem jedno jest pewne w tym stanie ten pies nie pójdzie do adopcji..dlaczego dziewczyny jak wrócą opowiedzą więcej... -
Więc pochwalimy się Fugunia już dojechała do mnie na dt :)A to wszystko dzięki p.Markowi,Jostel5 i Cavani-dziękuje kochani za miłe odwiedziny no i przywóz Fuguni! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/was062.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2677/was062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/was073.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9906/was073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/was093.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9647/was093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/was104.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/623/was104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/was105.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5843/was105.jpg[/IMG][/URL]
-
Kochane cioteczki jutro wstawię zdjęcia Kalvinka bo dziś jestem już padnięta,a na tymczas przyjechała do mnie dzisiaj dawno wyczekiwana przeze mnie Fuga.. Jutro zabiorę Kalvina i Fugunie na dłuższy spacerek 3-4h do lasu lub nad jezioro to obfoce ich porządnie i będzie co oglądać.Bo myślę ,że nie ma sęsu powtarzać fot takich samych domowych no chyba ze ktoś ma taki prikas to mu zaraz jakaś trzasne...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
tak Cavani masz racje powrót do schronu to powolna śmierć.Dziś pokazałam Beziowi kaganiec w czym ucierpiała moja pachwina i stopa od połowy do palcy..Potworny ból-nikomu nie życzę no i koszty teraz związane z lekami i opatrunkami+stanie w kolejkach do lekarza...Ten pies mnie rozbraja pierw mnie ugryzie a 2h pózniej łasi ,przynosi zabawki i nastawia brzuszek do głaskania,nawet jak zapadnie decyzja eutanazji ja tego nie zrobie..już rycze jak dziecko,nie umiem sie z myyślami żadnymi swoimi już pogodzić... Może Marek z Warszawy jak się nie myle przejoł by go na tymczas? W każdym bądz razie jedno jest pewne rodzice już nie zgadzają sie by u nas został dłużej ,bo boją sie o moje i innych zdrowie. Gdybym kucała jak pokazałam mu kaganiec nie wiem jak teraz by wyglądała moja twarz,ale na szczęście stałam. -
A co wątpisz we mnie? Pewnie ,że jakoś wyjdzie z tego :)tylko nie wiadomo czy oczko uda sie uratowac by widział.Nie moge sie dodzwonic do dr Kiełbowicza,ale Panie mówiły cos na klinikach iz jest na urlopie.A dr Piątek ponoć nie nadaje się do takich spraw-tz odradzili go pomimo iz u nich tez przyjmuje. Kalvin jest dzisiaj nie grzeczny i muszę go separować od Juniora bo mu się chce..Atakuje nie tylko Juniora ,ale i zabawki,poduszki,własne legowisko itp. Jutro będę dzwonić rano do swojego weta i dopytywać sie kiedy ta kastracja konkretnie...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Marku za opis Beza swoimi oczami..jutro jeszcze poprosze mame i bratową by wypowiedziały sie w sprawie jak one widza Beza. No i piątek tuż ,tuż a wtenczas odwiedzą mnie Jostel5,Cavani i p.Marek(kierownik) i myślę iż wspólnie podejmiemy jakąś słuszną decyzje po debatach za i przeciw sami ocenią ile Bez sie nauczył i jak się zachowuje.. Może im nie na pyskuje przez płot na dzieńdobry?w co wątpię... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ja nie wiem czy to dobrze tak przezucac psa z miejsca na miejsce. Nie bardzo tez rozumiem dlaczego ?? Czy on jest taki trudny? z mojego punktu widzenia to najlepszy dla psa jest ds.[/QUOTE] Chodzi o to,że ile mogłam tyle z tym psem juz wypracowałam i mówie otwarcie,że niczego innego go juz nie naucze...(nie mam wiedzy aż tak dużej,a p.Marcin nie odpowiada na maile) wiec u kogo mam szukać porady takiej której ktos sam mi pokaze jak w takim przypadku mam postępywać? Chodzi o to ,że pies sie do nas przyzwyczaił i na nas dobrze reaguje a obcych goni i leci z zębami.. Chyba ,że ktoś poprosi dogomaniaków kilku z Wrocławia co się nie boją by przyjechali kilka razy do psa i mu wytłumaczyli by nie rzucać sie na nowych do nogawki i nie straszyc zębami. Było kilka osób go u mnie obejrzec i rezygnuja dlaczego? Bo pies już przez płot zachowuje sie jak wsciekły i rzuca próbując wygryśc szczebelek,a ostatnie zapoznanie Beza z nową rodzina co go chcieli adoptować zakonczyło się tym iz pani trafiła na szycie ręki i o adopcji nie było juz mowy..On akceptuje ludzi ale tylko takich co nie patrzą na niego i go nie dotykaja... I co z tego,że słucha mnie i akceptuje domowników,ze zna komędy ,że umie chodzic na smyczy? w takim stanie raczej nikt go nie zaadoptuje.. I napisze poraz któryś z kolei jak ktoś ma ochote dawać dobre rady w przypadku Bezika to niech przyjedzie i sam go pozna wtęczas będziemy mieli o czym rozmawiac. edit. zaprosiłam na wątek mojego dobrego przyjaciela z którym Bezio widuje sie co 2-3 dzień.Przyjaciel zaraz sie zarejstruje na dogo i powie Wam jak zachowuje sie Bezio jeśli ktoś mi nie wierzy! -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny z fb poleciły by kupic jakąś obroże z feromonami kosztuje ona w przedzial 45-60 zależy gdzie..Teraz czekam na odpowiedz czy można sam feromon kupić....bo obroża działa tylko 30 dni. Na dzień dzisiejszy Bezio nie ma pieniedzy na sierpień. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jamor ma dopiero ponoć miejsca na koniec roku,kiepsko pisałam wczoraj do 5 szkół z hotelami w obrębie Wrocławia..Ale hotele kręcą noskiem jak mówię iż przynajmniej 1-3 by tam posiedział zależnie od dalszej socjalizacji,ich nie przekonuje toże bede psa odwiedzać itp oni liczą na łatwy zarobek czyli daj kase zostaw psa na 3 dni i spadaj.. -
Och jaki śliczny jestem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/was056.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8646/was056.jpg[/IMG][/URL] Mniam,mniam pyszne sznurowadło.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/was059.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8038/was059.jpg[/IMG][/URL] I uśmiech do zioberka i jej mamy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/was060.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8473/was060.jpg[/IMG][/URL] W końcu mnie wzieła na kolanka ,ale nie zmieściłem sie w kadrze... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/was061.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7664/was061.jpg[/IMG][/URL]
-
W końcu się wyrobiłam..i mogę iść w kierunku spaceru z psami a pózniej do łóżka... Jeszcze raz mi przeszkodzisz w dżemce,a pożałujesz... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/was047.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5765/was047.jpg[/IMG][/URL] No to teraz się baw ze mna.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/was051.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6478/was051.jpg[/IMG][/URL] Tu Cię mam .. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/was052.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4950/was052.jpg[/IMG][/URL] No w końcu się ruszyła.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/was053.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6633/was053.jpg[/IMG][/URL] Moge na kolana? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/was054.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4528/was054.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='zioberek87']śliczna ta twoja Fuga:) deklaruję Ci się na stałe a wpłatę zrtrobię Ci 10 sierpnia - stałe na razie 10 zł, jak Kalvinek znajdzie dom to na bank bedzie więcej:) ps. nie mogę wejść na watek Bezia:([/QUOTE] Dziękuje kochana za stałą jesteś wielka:),a kalwinek na pewno znajdzie szybko domek tak jak Fuga i Bezio.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Oj,Beziu,Beziu,mój ty największy wrzodzie na wątrobie,co z Tobą będzie....?:shake::placz:[/QUOTE] Tak jak Jolu rozmawiałyśmy Beziowi trzeba zmienić dt ja go niczego więcej nie na uczę on się już do nas po prostu przyzwyczaił,a my do niego tyle ile mogłam to zrobiłam. Zmiana środowiska dobrze by mu zrobiła i nowy opiekun. Jolu zmień tytuł np. szukamy dt czy hotelu bez traci dotychczasowe miejsce w dt.. -
Dokładnie tak jak pisała zioberek87 Kalvin zakończył dzisiaj kwarantanne został odrobaczony,odpchlony i zaszczepiony p/wściekliżnie.Teraz jedynie co zostało to dług u weta na kwotę 50zł,kastracja będzie piątek/poniedziałek z uchem podejdę do drugiego weta,ale nie wiem kiedy jutro muszę z Juniorem jechać do weta bo z nim bardzo żle... Czekam az podładują mi sie akumulatory i wrzuce jakieś fotki :)
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='cavani'] Mam nadzieję, że Bezio nie będzie chciał nas zjeść ;)[/QUOTE] Bezio zjada tylko wybranych .. [quote name='jostel5']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A skąd się ci wszyscy ludzie wzięli....?:crazyeye: Paju,nieustannie mnie (pozytywnie!:) ) zadziwiasz....!!![/QUOTE] z Warszawy :) wystarczyło jedno ogłoszenie,a ludzie zabijają się o listy portali do ogłoszeń psiaków z BP dobrze niech idzie do przodu może w końcu się coś ruszy.. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Super niech się psiaką wiedzie jak najlepiej-Będę na Was i Fugunie czekać również cierpliwie i w napięciu:) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Wystawiłam wczoraj wieczorem ogłoszenie o poszukiwaniu wolontariuszy i wiecie co? Przez noc napisało do mnie 25 osób i dalej piszą kolejne.. -
z bazarku pejzażowego jest 12zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/210839-ROZLICZONY-DO-ZAMKNI%C4%98CIA-Pejza%C5%BCe-na-odmiane-losu-Fugi..-do-31.07-godz-17.30?p=17221534#post17221534[/url] dopisuje do rachunku Fuguni.
-
[quote name='Agucha']Proszę Cię bardzo ;) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=196655067036616[/URL] No już jestem dawno Twoim znajomym :) Puściłam wici dalej :)