Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/8/79786099.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4645/79786099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/86046362.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4232/86046362.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc1058648x968.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3103/dsc1058648x968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc1066648x968.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8472/dsc1066648x968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc1067648x968.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7504/dsc1067648x968.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='lunarmermaid']Z największą przyjemnością przyjechałabym,ale nie mam swojego samochodu + 3,5-letnie dziecko...Nie ma szansy na razie. Chociaż nie wiem ....może za jakiś niedługi czas po jakiegoś psiaka... Macie może dużą sunię,taką do pilnowania?[/QUOTE] Do pilnowania to ja Ci moge Bezika polecic,ale on nie lubi dzieci.Ja go widzę na stróza w dzień w kojcu w nocy luzem.Jego dni sa niewiadome i w powietrzu wisi eutanazja obejrzy go w tym tygodniu ostatni szkoleniowiec i to on podejmie decyzje.Bezio ma watek na dogo,Bezio to pies ostatniej troski nigdy nie wiadomo co mu odpali w tym małym muszczku u mnie na dt jest od grudnia i musi go zmienic przed zimą.
  3. Kalvin zjadający trawe: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/was271.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8076/was271.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/was273.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7161/was273.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/was274.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8772/was274.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/was295.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8352/was295.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/was300.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9152/was300.jpg[/IMG][/URL]
  4. Zdrowy do końca nie jest jutro obejrzy go wet bo musze isc po wyniki i powiem by zerknoł mu w miejsce jajek,bo cos mi tam nie pasuje,a nie jednego psa już kastrowałam/sterylizowałam. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc1136648x968.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4641/dsc1136648x968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/dsc1138968x648.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5692/dsc1138968x648.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/dsc1139968x648.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4318/dsc1139968x648.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/was257.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3310/was257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/was270.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8300/was270.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='cavani']Zapraszamy! Była już u nas wolontariuszka z Wrocławia, wybiera się z Warszawy - każdy komu na sercu leży los bialskich piesków jest dla nas miłym gościem.[/QUOTE] Wybieram sie w niedlugim czasie drugi raz..tylko puki co musze ogarnac parenascie spraw zaleglych i bierzacych..Pozniej wpadne i mam nadzieje,ze kierownik mnie adoptuje na kilka dni bo ja chce byc caly czas z ogonami.I moze tez uda mi sie Ole wyciagnac tylko jej zaraz koncza sie wakacje i bedzie ciezko..
  6. dwoch nie moze wziasc i to jest kategorycznie zabronione i nie wyrazam na to zgody jesli chodzi o wziecie kalvina i Fugi moze sie zdecydowac na 1 albo wcale. Poniewaz Kalvin ma adhd a Fuga jest spokojna i ja sobie daje z nimi rade,ale jak mnie nie mam sa zgrzyty i trzeba ich rozdzielac poniewaz Kalvin mimo ,ze nie ma jajek rucha dalej co popadnie...Kalvin wykazuje oznaki wyzszosci nad wszystkimi nawet widzialas nad wetem jak sie szczerzyl i jezyl.Nie kazdy da sobie rade z dwoma odmiennymi charakterami psa.Nie ukrywajac Kalvin jest w ciaglym ruchu i lata za proteinami,a Fuga wiecznie wypoczywa na kocyku,Kalvin chetniej przyswaja komedy bo lubi jejsc natomiast Fuga gorzej przyswaja komedy bo jest mi ja ciezko zmotywowac do pracy bo to niejadek.Kalvin wczoraj wciagnol korpusa,a Fuga patrzyla sie na mnie obrazona i wolala puszke. (sorry za znaki,ale wysiadla mi znow klawiatura),dobra ja ide sie powoli szykowac bo o 14 opuszczamy lokal i idziemy po tanczyc :)
  7. to ja proponuje Dżeki,Denar,Ginger,Finest,Sticz,Hess,Moren i mogła bym wymieniać w nieskończoność...
  8. Sznaucerek Vigo jesli tylko cioteczki zechca wydac pójdzie do adopcji na 100%,na dniach mam czekać na odpowiedz czy Pana siostra zdecydowała się między Fugą a Kalvisiem jesli nie będę dalej podsyłac.
  9. [quote name='jostel5']A po co mu "druga połowa" skoro jajczęta ucięte...? :evil_lol: Chyba,że chodzi o "ludzką "połowę...?[/QUOTE] No to chyba logiczne iż ludzką..ci mam teraz ważna rozmowe o sznaucerka Vigo,Fuge i Klaviska
  10. Mam obecnie Pana który chce zaadoptować Vigo,zgadza się na wizytę i opłacenie kosztów ew.transporu do Płocka.Prosze o kontakt na pm po namiary na Pana
  11. Kalvis już weselszy jutro Ola go uratuje i zamiast kołnierza dostanie kawałek smyczy i powędruje z nami na festyn pokazać się światu..Na festyn mamy blisko niczym 10min spacerek a tam sobie legnie na kocyku i będzie oglądał dziwolągów...Wygłaskają go tam również i wycałują i może,moze.. kto wie znajdzie tam swoja drugą połowe..
  12. To zjawiam się u Jeżozwierza,tak się ciesze iz chłopaka ma tymczas.. oby szybko zamienił się w kanapowca i znalazł domek...
  13. A ja i moim podopieczni dostaliśmy zaproszenie na festyn :) Tak się ciesze i mam nadzieje iż godnie będę reprezentować BP
  14. Kalvinek pierwszą noc dał mi w miarę ładnie pospać,w dzień już popiskiwał.Kiedy ściągnęłam mu kołnierz rzucił się na swoje miejsce po jajkach i tylnie łapki...Zjadł i spowrotem dostał kołnierz. Póżniej udam się do apteki i zakupie bandaż,gazy,taśmę i riwanol. Miesce po jakach ma czerwone niezbyt ładne,a to przez jego upartość grzebania tam.Dzisiaj w nocy mało spałam bo Kalviś piszczał i próbował mimo kołnierza sprawdzić co ma pomiędzy jajkami i kręcił sie jak taki owsik cała noc po pokoju.Na rannym spacerku dzisiaj sikał z zegarkiem w ręku 3,5 minuty,poczym na łace stwierdził ,że nie chce mu się chodzić i się pierw rozsiadł a pózniej połozył... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/was252.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5648/was252.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/was255.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/426/was255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/was257.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3310/was257.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/was226.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/280/was226.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/was231.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8307/was231.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/was234.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3228/was234.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/was237.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7905/was237.jpg[/IMG][/URL]
  16. Druga fotka z postu 1375 jest rozbrajająca..oj ,synuś, dobrze trafiłeś ,dobrze..
  17. Cieszę się ,że podobała Ci się Fugusia to taki kochany ogonek i już nawet nauczyła się po schodach chodzić i robi sobie rundki góra-dół.. Była tez dzisiaj na spacerze z Olą,Olą i jej mama oraz ze mną każdy miał po ogonku a ona do każdego cieszyła ryjek..z 2 razy tylko warknęła na Hekse kiedy ta chciała zobaczyć co ona jest... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/was241.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4435/was241.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/was242.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/996/was242.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/was244.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8328/was244.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zioberku nie ma za co obyście częściej wpadały w odwiedziny takich goście mieć w dzisiejszych czasach spokojnych i opanowanych a zarazem gadatliwych to cud nad cudy.. Jak ja to robię proste i logiczne..staram się zachować stoicki spokój,a jak mi nie wychodzi i zbiera się na.. to wychodzę.Oj byś wiedziała ile nocy nie przespałam..i kudłate myśli miałam.. czy ja mogę dodać fotki Fugi z Wami do wątku Fugi czy mam Was wyciąć?
  19. Kalvinek już po wymazie,kastracji i obcięciu ,,5,,pazurków... Chłopak troszkę nie spokojny był w lecznicy więc został zastosowany kaganiec. Wymaz(45-55zł) z ucha został pobrany i Zioberek87 ze swoja mamą zawiozły go do laboratorium na Parkową,wyniki będą w poniedziałek więc postaram się podejść do lecznicy. Kastracja(170zł) przebiegła spokojnie,natomiast w domu jak Kalvin dorwał się do swojego miejsca po jajkach to myślałam iż sobie na miejscu wszystko wygryzie,więc dostał kołnierz po Molci. Jeśli jutro nie będzie juz tak robił to mu go ściągne bo szwy ma wśród skórne. Piąte pazurki obcięte i zabezpieczone,za 10 dni będą ściągnięte szwy oraz kontrola. [B]Wielkie i Serdeczne podziękowania dla przychodni weterynaryjnej ,,VET CARE,, ul.Wrocławska 94 za wzięcie kosztów szwów wśród skórnych i zwykłych oraz obcinania pazurków na siebie.[/B] Podziękowania również dla Zioberka i jej mamy za odwiedziny nas i Kalvina oraz podarowanie mu papu amcik i zabawki oraz szeleczek. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/was248.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8456/was248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/was250.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/5171/was250.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jeżyka,Lucky,Pysia,Pronto i Łatka ogłosiłam niedawno nasza nowa wolontariuszka Paulina G. Dziewczyna za jakiś czas dopiero pojawi sie na forum bo narazie ja sprawdzam czy to nie jest słomiany zapał.A takich raczej tu na dogo nie potrzebujemy.
  21. [quote name='danavas']da sobie radę...nic mu nie będzie przynajmniej dyndać;)[/QUOTE] a mi nie będzie nic gwałcić :)
  22. Ziober o której Ty będziesz?Pisałam Ci w profilu ale nic nie odpisałaś,albo odpisałaś w swoim zaraz zerkne. Jutro proszę mnie w razie czego łapać pod komem bo ja planuje 8-9 wyjść do siana bo dostałam ostatnia prożbe na jego sprzątnięcie inaczej zostanie spalone.Dla Kalvina mozesz wziąść smaczki , ale dasz mu jednego przed kastracją a reszte po..
  23. [quote name='Aimez_moi']O rany.....ale dlaczego tak pozno Kochana?......:)[/QUOTE] Bo ja jestem przestawiona czasowo,i w dzień mam troszku mało też czasu by dłużej pospacerować..a marekE(z dogo) też nie chodzi wcześniej spać jak ja wiec dla zabicia czasu spacerujemy tylko (bo samce alfa maja zakaz wejscia do ,,mojego,, domu).. Kalvin dostal właśnie ostatni posiłek i następny dostanie według zaleceń weta dopiero w piątek rano,bo jutro kastracja.Tak może pić tylko wode:(
  24. Nie bo Kalvin to ochroniarz..Jak ktos obcy na horyzoncie to drze paszcze na całego i nie idzie go w momęcie utrzymać tak się rwie..obszczeka ile może a pózniej włazie przeciwnikowi na kolana i go zalizuje na smierć..
  25. Fuga z[B] marekE[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/pict72921507x305.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4774/pict72921507x305.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/pict72981752x500.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3185/pict72981752x500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/pict72991752x500.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5862/pict72991752x500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/pict73211578x768.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6941/pict73211578x768.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/pict73611752x500.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/740/pict73611752x500.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...