-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
No więc już jestem,Państwo Marta i Tomasz K.odwiedzili u mnie Fuge i porozmawiali z nami (nadzór mój i 5 pozostałych domowników) wy miziali,wy tulili i się zakochali na amen a Fuga w nich.Pózniej Państwo zaproponowali wizytę przedadopcyjna uważałam ,że nie ma na co czekać..spakowałam Fugę i popędzliśmy z Państwem.Na miejscu wszystko zwiedziliśmy,piękne mieszkanie i cicha okolica.Fuga odrazu poczuła sie jak u siebie zwiedzała,cieszyła pysio,merdała ogonkiem przychodziła do wszystkich na zmianę i nie wiedziała u kogo ma zagrzać chwilę miejsce na kolanach.Uważam ,że będzie mieć tam jak w raju.Jazdę autem zniosła znakomicie troszkę leżała troszkę siedziała.Nie mieszka daleko odemnie więc będę miec na nia oko.p.Marta zarejstruję sie tutaj do nas i będzie nam razem z p.Tomaszem i Fugą umilać czas :)Zaraz wstawię foto i będę chyba uciekać do łóżka cięzki dziś dzień.
-
Fuga za 30 min będzie się widzieć z Państwem z Wrocławia zainteresowanym mocno jej adopcją.Proszę o kciuki!
-
No to przychodzę mam dwa małżeństwa co bija mi się o Fugę i nie bardzo wiem co mam począć Pan z Suwałk chce adoptować i opłacić transport,Pani z Wrocławia chce,przyjechać kilka razy do mnie zapoznać się z psem i pozniej zabrać go do siebie.Mam kołtun myśli w głowie...Ale myślę,że mimo Pan był pierwszy to Pani powinna ja adoptować chodz by ze względów ekonomicznych dla psa.Nie ukrywajać takie długie podróże dobrze na psa nie wpływają,a tu przynajmniej będę miec na nią oko.W tym tygodniu spotkam sie z Panią porozmawiam i ona zapozna się z Fuga co dalej wyjdzie w ,,praniu,,..
-
Powiedziałam Panu wszystko co wiedziałam.Fuga jezdzi czasem ze mną na leśne spacery.Z początku się nie oddalała,ale teraz już zaczyna się oddalać-poczuła się pewniej.Przynosi mi patyki i czasem inne śmieci rzuca pod nogi ,daje głos i się cieszy..
-
No to porozmawiałam z Panem ma się jeszcze zastanowić i odezwać
-
Nie chce pieniędzy za płot,poczekam aż go wyadoptuje/my i wtenczas go sobie naprawie niestety do tego czasu Kalvin będą wychodzić na dwór na lince szkoleniowej ok 12 m.daleko od płotu.I tak nie ma sensu teraz tego naprawiać bo za chwile następne drewno będzie zjedzone.A ja mimo ,ze jestem tymczasem jak każdy normalny człowiek też mam potrzebę gdzieś wyjścia,nie siedzę 24h w domu i nie pilnuje co robi co sekundę piesek.Owszem psy mają opiekę zarówno moją jak i weterynaryjną.A nie jeden tymczas mimo ,że ma psy tez normalnie pracuje.I właśnie chodzi mi o zrozumienie mnie w momencie kiedy muszę gdzieś wyjść.Co do prądu nie mógł go kopać ponieważ jest w tej ścianie już 2 lata i jakoś inne tymczasy się go nie czepiały. Dobra koniec nie chce kłótni na tym wątku zostaje tak jak było do tej pory płatne tylko za tymczas co miesiąc.
-
Ziober napisałam[B] pewnie znów,[/B][B]bo Twój tymczas nie jest pierwszy ani ostatni inne tez psuły różne inne rzeczy[/B].Te pergole nie maja ceny były robione przez śp.mojego dziadka. I uwierz mi nie chciała byś wiedzieć ile zniszczył w domu i jak wyje jak musi zostać chwile sam. Koszt jednego podobnego przęsła to ok 100zł + 2 bramki + pnącze+ parenaście książek+kable od internetu+przedłużacz itp. Kalvin jest psem z charakterem i nie każdy da sobie z nim dobrze rade on musi od początku wiedzieć gdzie jest jego miejsce i jak ma sie zachowywać. Samo to,że ucieka sobie wyskakujac przez płot według mnie to nie jest normalne i martwię sie o niego,ale wiem iż takie psy są bo to jest ten sam typ co moja Mola. Moja molcia też bierze z miejsca płot w najwyższym miejscu i idzie sie odsikać na łakę obok poczym wraca i puka by ja wpóścic ,a kalvin jak ucieknie to leci przed siebie i można go wołac i wołać...
-
Kto chciał by porozmawiać z Panem zainteresowanym adopcją Fugi.Ja już nie chce próbować swoich sił bo Pan już nie odezwie się jak mu nagadam :)
-
Przydało by się,ale pewnie znów wszystko pokryje z własnej kieszeni bo nie lubię prosić.Tyle co on rzeczy zniszczył w ostatnim czasie to głowa mała ,ale za płot najbardziej oberwałam bo teraz nie bardzo maja gdzie inne tymczasy wychodzić,a nie wszystkie psy mogą być ze sobą razem.A jest na tyle ciepło,że mogły siedzieć całymi dniami na dworze jeszcze.
-
Nic ciekawego jak to mówią tymczasujemy się Fudzia odpoczywa a ja latam po lekarzach.
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='Jezabel']Paja nic nie daja moje telefony, bo nikt nie odbiera...:-( Poprosze drugi numer :-)[/QUOTE] Już Ci wysyłam. Ktoś mi powie jak baner wkleić? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='Jezabel']Pani ambitnie nie odbiera telefonu :-( Jutro będę dalej próbować :-)[/QUOTE] I jak? Mam w razie czego drugi numer dzisiaj mi Pani podała do siebie więc mogę Ci podać . -
więc wstawiam Kalvina szkodnika:wszystko wszystkim ja wiem,że jak są psy to są zniszczenia,ale on pobija rekordy. płot/pergpla-zniszczona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/was652.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1031/was652.jpg[/IMG][/URL] bramka/pergola-zniszczona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/was653.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2936/was653.jpg[/IMG][/URL] druga bramka-zniszczona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/was656.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8405/was656.jpg[/IMG][/URL] kilku letnie pnącze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/was657.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5704/was657.jpg[/IMG][/URL] zniszczone tuje na dole [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/was659.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3152/was659.jpg[/IMG][/URL]
-
trudny to mało powiedziane.. póżniej jak się ogarnę pokaże wam ile zostało z ,,mojej,, pergoli..dostałam dzisiaj taki opierz ,ze chciałam puść i mu centralnie w łeb przywalić..został dosłownie jakieś 30 min sam na dworze podpięty do linki szkoleniowej jej nie ruszył,zabawek też,prasowanych i zwykłych kości też nie ,ale za to pergola była smaczna... Ojciec chciał go ściągnąć z dworu jak byłam w przychodni,ale sie nie dał szczekał na niego i szczerzył zęby...Przyszłam ja i co widzę mądre oczka,roześmiany pysiol i merdający ogonek..
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='Bejotka']Może Lusia?A która to ? [quote name='kinga_kinga7']Lusia albo Nutka? bardzo przyjacielska sunieczka:) Czy te sunie na pewno lubią koty,koty mieszkają w domu i pies tez ma mieszkać w domu. Jazabel-czy już coś wiadomo dzwoniłaś do tej Pani w sprawie tych rzeczy? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Mam panią co chce zaadoptować coś małego,ale dorosłego.Warunek musi lubić dzieci i koty bo są dwa w domu i pani jest bardzo z nimi zżyta i nie chce by kiciaki uciekły i były ganiane przez psa. Pani jest zdecydowana na adopcje,umowę,ew.sterylkę/kastracje i wizytę.Powiedziała,że nie chce wspierać pseudo tylko i wyłącznie wchodzi w grę adopcja innego psa nie chce. -
Ciotki mam problemy zdrowotne ,będę mniej na dogo.Mój telefon zawsze jest w razie czego czynny. A kalviś rozrabiaka w nocy przegryzł kabel do internetu i byliśmy praktycznie do teraz odcięci od świata bo od razu wywaliło korki.co z tym poszło cała okolica nie miała 15 godzin internetu bo u nas jest głowny nadajnik i tylko musiałam zniesmaczonych sąsiadów słuchać. Kalvinowi trzeba koniecznie szukać domu nim sama z tym psem wylecę z domu za szkody.
-
kurcze nie wiem zioberku jak ma Ci to wkleić bo tu nie można do obcych for wklejać linków,można zarobić bana za takie coś bo to jest reklama innego forum. Wpisz sobie forum basety i to jest chyba 1 czy 2 link od góry po reklamach. I,żebyś ziober sobie nie pomyślała ze to był tekst do Ciebie bo ty tu zaglądasz i najczęściej się wypowiadasz a reszta gdzie jest?Cioteczki!!!Wujaszkowie!!! wołam Was do odwiedzania Kalvinka uciekiniera im będzie wyżej tym więcej będzie załwarzony. Kalvis był dzisiaj ze mną na polu robić sianko dla kaja na zimę i ups.. dostałam lekkie upomnienie bo smyk wparował do kurnika...ale nikt nie ucierpiał kalviś tylko chciał poznać kurki..
-
Nie chce krakać za dużo ,ale Kalvin powoli zaczyna mi niszczyć w domu nawet w mojej obecności,a ma cały czas dostęp do zabawek i smakołyków.Zachowuje się momentami tak jak by go zęby swędziały. Wogle to on bardzo tęskni za Panem/Panią na wyłączność,wiecznie siedział by na kolanach a jak nie to bawi się i psoci tak by tylko zwrócić na niego uwagę. Kalvin też ma już spory watek na basetach dzięki kinga_kinga7 czasem tam zaglądam i coś się wypowiem,napowno większe zainteresowanie nim jest tam niż tu.
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/was644.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6243/was644.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/was653.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2936/was653.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/was615.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2343/was615.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/was620.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6443/was620.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/was624.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1783/was624.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/was626.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4996/was626.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/was643.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7638/was643.jpg[/IMG][/URL]