Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/was608.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/396/was608.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/was610.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/180/was610.jpg[/IMG][/URL] Tu zjada spod palca wskazującego smakołyki chyba najlepszy sposób jaki znam by nauczyć porządnie dawania łapy i skutkuje. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/was611.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1254/was611.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/was612.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1636/was612.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/was613.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2826/was613.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/was650.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3650/was650.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/was652.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1031/was652.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/was653.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2936/was653.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/was609.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4867/was609.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/was614.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8610/was614.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/was616.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2646/was616.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/was638.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3249/was638.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/was648.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1177/was648.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Jezabel']Paja wklej mi na PW numer do siebie, zadzwonie, pogadamy o transporcie:-)[/QUOTE] wysyłam Ci numer na pm
  5. Kalvin mi wczoraj zwiał...i wleciał na podwórko dalszego sąsiada nim doleciałam za psem zostaliśmy obydwoje obrzuceni kamieniami(dosłownie),a to tylko dlatego,że Pani sobie nie życzy by psy chodziły około i wchodziły na jej podwórko(otwarta furtka i brama)bo ona mam małe dziecko i trzeba je chować sterylnie bez zarazków bo inaczej będzie wiecznie chore.Tak się sciełam z baba ze normlanie mam jej ochotę..ale tego nie zrobie,bo nie będe sie znirzać do jej poziomu.
  6. Fudze najlepiej idzie komenda [B]noga[/B],siad i turlaj się następnie miejsce,leżeć,zdech pies,łapa,piątka..Dziewczynka już całkowicie poznała zabawki i bawi się nimi na całego... Zjada pięknie,ale coś widzę ten preparat na pchełki i kleszcze już nie działa,ostatnio wyciągnęłam jej po spacerze z lasu dwa kleszcze z głowy.
  7. No więc tak Bezio nie może iść do pilnowania firmy tam gdzie było planowane ponieważ tam pilnują dwa samce,a Bezio z samcami ma cienkie relacje woli suczki i to zdecydowanie i chłopaki nie dogadali się przy próbie poznania,więc szkoda ryzykowac ,czy na duzym terenie sie dogadaja i nie będzie grzytów czy pogryzień między psami. zamówiłam kolejna wizytę na dniach spotkam się z behawiorystką,albo ja pojadę do niej ,albo ona przyjedzie do nas. Znajde w końcu tą odpowiednią osobe która w końcu pomoże mi i pokaże jak z tym psem postępowac,a nie będzie paplać tylko i trzymać ręce w kieszeni. Wierzę w to ,że takie osoby jeszcze istnieją i że ktos w koncu nam pomorze jak potrzeba. Zalerzy mi na tym psie i to bardzo,chciała bym by sie zmienił i chciał poznawać ludzi to mu da większe szanse na adopcje.
  8. Na dniach jak się nic nie zmieni będą w Warszawie do odebrania,koce,prześcieradła,materace itp wszystko używane jest ponoć tego multum i jest potrzebny duży bus. Telefon mogę dostać w każdej chwili czy był by ktoś chętny do odbioru w któryś dzień miedzy 10-16 tylko
  9. Miejsce po jakach zagoiło się znakomicie już nic nie widać...Dziś miałam ostre spięcie z sąsiadką jeszcze trochę a bym ją wysłała w kosmos...za to co zrobiła biednemu uciekinierowi... Powiedziała jej,że jeszcze raz zrobi coś takiego jak kalvinowi i mi dzisiaj to będę codziennie koło niej wychodzic z moimi psami na spacer a szczególnie z Beziem luzem..
  10. Zapraszam na bazarek dla Pysia,Fugi,Bezia oraz naszej różowej świnki która wspomaga psiaki w trudnych sytuacjach:http://www.dogomania.pl/threads/213452-Kolczykowo-na-kilka-cel%C3%B3w-do-10-wrze%C5%9Bnia-2011-godz.21.30-Zapraszamy!!!?p=17505853#post17505853
  11. Zapraszam min.na Bezia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213452-Kolczykowo-na-kilka-cel%C3%B3w-do-10-wrze%C5%9Bnia-2011-godz.21.30-Zapraszamy!!!?p=17505853#post17505853[/url]
  12. Zapraszam bazarek min.na Morgana:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213452-Kolczykowo-na-kilka-cel%C3%B3w-do-10-wrze%C5%9Bnia-2011-godz.21.30-Zapraszamy!!!?p=17505853#post17505853[/url]
  13. Modziłam i modziłam i wymodziłam..bazar min.na Fuge: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213452-Kolczykowo-na-kilka-cel%C3%B3w-do-10-wrze%C5%9Bnia-2011-godz.21.30-Zapraszamy!!!?p=17505853#post17505853[/url]
  14. Grzeczna jak zawsze :) troszkę chowała się się podczas dziennej burzy,ale już mniej się boi i wołana na smaczka zawsze przychodzi.Teraz zamiast spać wariuje po całym domu z Kalvinem i Juniorem. Jak jest dodatkowo głodna przynosi mi w zębach miske i tarabiani nią o podłogę bym tylko zwróciła na nią uwage,kiedy musi za potrzeba mądre psisko nauczyło się pokazywac smycz jestem pełna podziwu,obecnie uczymy się podstawowych komend i co idzie jej najbardziej kto zgadnie?
  15. Przekazuje na konto Fugi pieniążki z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211003-Zako%C5%84czony-czekamy-na-wp%C5%82aty!-do-31.07-godz-22.00-dla-Fuguni!/page2[/url] W kwocie 39zł oraz dotarła już wpłata od Jostel5 50zł-dziękujemy
  16. ziober napisze wszystko wieczorem,ale dopiero tak ok 22 nadzwyczajnie coś się nie wyrabiam,a po nocach śnią mi się tylko młotki,deski,wylewki,suporexy itp No więc Kalvina miejsce po ,,5,,pazurkach zagoiło się znakomicie troszkę popiszczał przy sciąganiu szwów no pokazał kły przy zaglądaniu do uszu.. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej poprawy..wet twierdzi,że Kalviś ma mocny charakter i nie każdy sobie da z nim rade jeśli chodzi o zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne. Fakt młody nie lubi się wyczesywać i dawać sobie czyścić uszu i wtęczas warczy i wyszczerza zęby ,ale poza tym to charakter typowego szczeniaka i ciągła zabawa w głowie...
  17. Widzę to jako całokształt jak pracuje z psem wołam go on przychodzi wyciągam rękę daje smaksy,ale nie zawsze daje smaksy tylko nieraz głaskam i chwale głosowo(po tym jak nauczył się ,że za kazdym razem sa smaksy i bez nich nie chciał nic wykonać).Bez jest małym psem i by wziąć od niego łapę czy dać smakołyk musisz się nachylić czy kucnąć..bo raczej nie wyobrażam sobie rzucanie psu jedzenia na ziemię/błoto/wode itp a nie zawsze jest piękną i zielona trawka. Jutro będę rozmawiać ze znajomym czy nie weżmie go do pilnowania firmy,ale to tez jest uzalerznione od tego czy dogada się z 2 pozostałymi psami ...koniec...
  18. Podkreślę tylko,że Pani szkoleniowiec była z własnym psem,którego zabrała na spacer jak ja szłam z Beziem z nią porozmawiać,pies latał luzem plątał się pod nogami ale to nic..normalnie rozpierd...mnie takie sytuacje.. albo proszę pracować z psem ,ale sie nad nim nie pochylać,nie wystawiac rak,nie głaskać to kurw.. jak my mamy z tym psem pracowac telepatycznie?No niech mi ktoś powie bo może jakaś nie normalna jestem i nie wiem o jakiś najnowszych metodach szkolenia..?
  19. Dziękujemy serdecznie Jostelku za wsparcie.. Fudzia zaczyna się rozkręcać i czasem pokazuje już swoje rogi,ale poza tym dalej nie zmieniłam o niej zdania pies marzenie..
  20. To wstawiam to co wysłała mi Kasia(szkoleniowiec): [B]Przesyłam wytyczne dotyczące programu modyfikacji zachowania dla Bezia 1. Praca z ludźmi (tak jak rozmawiałyśmy: wspólne spacery, rzucanie smaczków, szkolenie przez inne osoby, etc), proszę zaznaczyć wyraźnie ludziom, z którymi będziecie mieli do czynienia jak mają postępować- nie nachylać się, nie wyciągać rąk, nie głaskać, dopiero jak pies wyraźnie zaakceptuje osobę to można spróbować go pogłaskać ale tak żeby widział- nie może to być z zaskocznenia. 2. Rzucanie smaczków w momencie wychodzenia na podwórko. 3. Poznawanie nowych ludzi. 4. Zmiana diety na mniej białkową. 5. Odwrażliwianie na dotyk, szczotkę, obrożę. Powolutku, małymi kroczkami, tak jak tłumaczyłam. 6. Nie prowokować sytuacji, w których Bezio może się bać i tym samym ugryźć.[/B] Najlepsze jest to ,że ja już ćwiczę to od dawna tz część od początku część po spotkaniu z p.Marcinem i co...?? Nic zero poprawy w zachowaniu chodż komendy zna doskonale... Pytanie teraz jak ten pies ma poznawać ludzi...? skoro większa część na dzień dobry atakuje,a następna część zlewa...tak jak dziś ewidentnie miał Kasie w d... a dłuższą chwile temu pluł się tak na mojego znajomego,że musiałam zrezygnować ze spaceru .... Każdy służy mądry radami ,ale jeśli chodzi o prace bezpośrednio z psem to nie potrafi wziąść psa i mi pokazać jak...i to mnie najbardzij wkurza... Jedna jeszcze z cennych rad szkoleniowca najlepiej gdyby się znalazła osoba która będzie chciała go zaadoptować tz osoba która przed adopcja będzie przyjezdzać ponad miejsiac do mnie 2-3 razy w tygodniu i zapoznawać sie z psem i pracowac z nim pod moim okiem...tylko gdzie takiego znaleść? Tyle szkoleniowców,behawiorystów i hoteli co ja obdzwoniłam w ostatnim czasie to głowa mała i każdy służy radami wie wszytsko najlepiej ,ale nie umie mi pokazać...najlepiej trzymac ręce w kieszeni(dotychczas tak zachowywał się każdy szkoleniowiec i behawiorysta którego poprosiłam o pomoc i spotkał sie z Bezem) i nie ruszać psa.. nie patrzyć na niego i go nie prowokować... pytanie tylko jak w takim razie pracować maja z psem inni? Momętami brakuje mi siły,a momętami mam ochotę dac komuś w trąbe...Moje prawo w końcu każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić...
  21. chłopak dobrze chodż jest bardzo niegrzeczny nie daje sobie kropić uszu..będziemy raczej musieli przejść na zastrzyki by go całkiem nie zrazić do kagańca i małych buteleczek.. na dzień dzisiejszy jak widzi mnie kaganiec i krople to mu włosy dęba stają i się szczerzy..ale nie dziwie mu sie bo go boli a tam mu jeszcze gmerają w uchu kropia i czyszczą..
  22. A ja się spózniłam hmm niedobrze ziober widziałam ,ze nikt nie wziął tych portów narciarskich wiec ja je chce !
  23. barb mało cioteczek i wujaszków jest bo tyle bid na dogo,ze każdy nie może być na każdym wątku.Chodż cieszyła bym się bardzo gdyby Fudzinka miała sporo fanów swojej czarnej błyszczącej dupiny. Fudzia poznała juz prawie całe moje stadko oprócz Bezia i Dina,oraz Kaja.Latała wczoraj jak szalona po podwórku,a jak wróciła do domu to co??Zaczeła sexualnie znęcać się nad biednym Kalvinem. Włączył jej sie instynkt wyższości i chce statnąć na czele stada.Ale mino swoich wybryków i tak jest bardzo delikatna i spragniona kontaktu z ludzmi.
  24. Karilka- faktura została już zapłacona trzeba ją tylko odebrać.Jutro tz.dzisiaj skontaktuje się z Tobą. Co do reszty to brak mi słów i przepraszam możecie na mnie wieszać psy,ale nie zamierzam wracać więcej na ten wątek. Ewa ma Kontakt z Pania,Pani z Ewą wiec w razie potrzeby będą sie z soba kontaktować. Ja nie zamierzam więcej robić za sekretarke bo póżniej wychodza z tego,,jaja,, zresztą jak widać. Są trzy osoby i każda mówi co innego więc lepiej będzie jak Ewa i Pani kropy będą rozmawiac tylko ze soba. Chodz wiem ,ze Pani kropy mówi raz tak raz siak bo tez z nia kilka razy rozmawiałam zanim Ewie wysłałam umowe. Także nie czuje sie winna całego zajscia jakie miało miejsce w watku Kropy.
×
×
  • Create New...