Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. [quote name='zioberek87']witam słoneczko:) jak chłopak się spisał???:D[/QUOTE] Chłopak był bardzo grzeczny podczas mojej nie obecności wyciągną sobie ręcznik z mojej szafki i cały czas prawie na nim spał.Co jakiś czas tylko lekko tęsknił i wwalał swoją dupine domownika na kolana.Jak weszłam o domu nie odbyło sie bez tańca radości ze szczekaniem przynoszeniem mi zabawek itp. Zaraz idzimy własnie na spacerek z wszystkimi bo tak im obiecałam przed wyjazdem.
  2. Raz podawałam numer konta na początku czyt pierwsze kilka ogłoszeń.Nie było żadnych wpływów bo inaczej bym podała.Jest za mało danych podanych do wpłaty a nikt o więcej się nie upomniał.Jeśli masz wątpliwości czy mówię prawdę zapraszam do mnie pokażę Ci wgląd na konto,ale na pewno nie będę publikować tutaj ile mam pieniędzy na koncie i za co oraz ile wydaje i na co. edit. zaraz wyjeżdżam będę w niedziele wieczorem.
  3. Banerki ładne jak się nie mylę robi fochu (patrz moja sygnatura)ja umiem przygotować zdjęcie ,ale nie umiem podlinkować.
  4. To już jakiś miesiąc temu się stało i tak się leczę już tyle czasu i na szybkie zakończenie się nie zapowiada bo poszło porażenie nerwu.
  5. dokładnie poprawiłam już chodziło o pażdziernik. Obecnie jestem chora nie ma to jak o tej porze wieczorami latać po dworze w krótkim rękawku.Ale wyleczą mnie szybko i tak chodzę raz ,albo dwa razy w tygodniu do lekarza z noga bo Bezio narobił mi bigosu jak mnie ciamkna swoja paszczeńka.
  6. Dobrze w takim razie wezmę szarutkę na pdt,ale dopiero koniec września początek pażdziernika.Wcześniej nie dam rady jej wziąść.
  7. Najlepiej w piątek ogłaszać w gazecie bo wtenczas jeszcze ta sama czytają w weekend i jest większa szansa ,że ktoś zadzwoni. W ten weekend Kalvin zostanie z rodzicami ja muszę pilnie wyjechać na spotkanie w sprawie szkolenia,gdzie jest 50% na 50% ze je dostane,ale próbować trzeba zawsze. Co do tytułów to jest ich pełno ciągle zmieniam,ciągle coś modyfikuje i wystawiam.
  8. Marta K. spróbuj dać jej surowe warzywa i owoce,tego jej nie dawałam.Ale np.moje psiaki uwielbiają wciągać jabłka i marchewki i jak im się nudzi to im daje jako gryzaka/przysmak
  9. Ja jak wieszam plakaty to w sobotę wcześnie rano i doklejam tam gdzie są pozrywane w sobotę w nocy,albo nad ranem. Bo to małolaty zrywają z nudów.Czasem też rozworze ulotki i wtenczas wiem,że każdy dostanie.
  10. [quote name='DZIR']Polecam "Zaklinacza psów" na Nationale Geographic Channel cyfra+ kanał 71. Są to filmy dokumentalne. Behawiorysta Cesar Millan pokazuje na konkretnych przykładach jak zmieniać niechciane zachowania psa między innymi dominującego.[/QUOTE] Dzir nie chce być złośliwa ,ale pożyczysz mi telewizor?wtenczas chętnie obejrzę ten program.
  11. [quote name='zioberek87']a ja widzę że tu jakieś deale się u mnie robi:):):) co za wstręciochy:D żartuje, przynajmniej wątek się podnosi:( Pajo a dzwonił ktoś do Ciebie z Opola w związku z adopcją??? czy moje wysiłki poszły na nic?? buziaczki dla chłopaka:*[/QUOTE] Nikt do mnie nie dzwonił..a telefon mam cały czas przy sobie i w zasięgu.Kalvin właśnie zażera się chrupkami i pewnie za chwilkę polecimy na spacerek. [quote name='danavas']ok Paja to ja bym chciała...zrób dla mnie rezerwację chce dla dwóch psiaków po 80 ogłoszeń...czyli razem 40 zł rozumiem?[/QUOTE] ok odezwę się do Ciebie jak będzie Twoja kolej tz dzień wcześniej byś zdążyła mi wysłać dane
  12. Mam jakąś tam swoją listę mix jest na niej też cafe,ale ogólnie jestem otwarta i można wybrać sobie jakie się chce portale i podesłać mi listę. z reguły zawsze ogłaszam na : gumatre.pl morusek.pl tablica.pl cafeanimal.pl pajeczyna.pl nk.pl fb.pl olox.pl szerlok.pl neon.pl kokosy.pl adopcje.pl 20-5złł(może być na jedno woj.lub mix) 40-10zł(może być na jedno woj.lub mix) 60-15zł(mix woj.) 80-20zł(mix woj.) moę ogłosic na wiecej portali,ale potrzebowała bym ich liste i wteczas co 20 to 5zł wiecej.
  13. Kiepsko ja u mnie widzę jak ona się wspina i ucieka,a brać na tymczas po to by siedziała pół dnia na dworze na lince szkoleniowej zdaje mi się bez sensu. Niestety nim powiem tak ,albo nie musi być kilka spraw sprawdzonych i opisanych mi rzetelnie. Czy szarutka się słucha i wróci na zawołanie czy pędzi przed siebie? Czy ona wogóle reaguje na swoje imię? Proszę o jeszcze raz wsadzenie do boksu i sprawdzenie czy dalej nawiewa czy ułożyły jej się już klepki od łańcucha? Wsadzenie ją do pomieszczenia jakiegoś nie koniecznie na dzień dobry musi to być mój pokój i sprawdzenie czy niszczy,skacze po oknach,parapetach,stołach,obgryza (minimum 2h)? Czy jest po sterylce? Czy umie jaką kolwiek komendę? Jak chodzi na smyczy? Jak zachowuje sie do dzieci? Czy jest nachalna? itp
  14. Gdzie jest tekst małej na którym mam ja ogłosić i na kogo kontakt?
  15. Kinga_Kinga7 na dywanik do spowiedzi:diabloti: Mów wszystko co wiesz o szarutce,zarówno jej plusy i jak minusy. Bo jak mi by coś zjadła w chałupie to będzie ostatni pies jakiego wezmę na dt.
  16. mozna kupić ogłoszenia z tym,że wcześniej jak za tydzien nie dam rady sie za nie zabrać.Mam juz cała kolejke na pm ustawiona i jeszcze koncze teraz ogłoszenia bazarkowe.
  17. Witamy Marto na forum i cieszymy się niezmiernie,że będziecie nam dalej opowiadać o losach Fugi :) Oj ciężko,ciężko było mi się z nią rozstać wczoraj..Lecz z drugiej strony wiem,że mogę dać teraz szanse innej psince w wielkiej potrzebie. Fuga po wyjezdzie ze schronu nie dawała mi spać,wiedziałam iż muszę jej pomóc i się udało ma już kochający domek,troskliwych opiekunów i dużo,dużo miłości.
  18. wejdż sobie na jej watek i poczytaj :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/was038.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7928/was038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/was064.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8643/was064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/was066.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6527/was066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/was069.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5519/was069.jpg[/IMG][/URL] sorrki za jakość zdjęć ,ale aparat mi siadł.
  19. tak zastanawiam się mocno nad szarutką ,ale muszę mieć pełne dane o psinie.Albo na milką?(jak dobrze pamiętam imię,ta małą co stała z boku Fugi w schronie )
  20. Mały rozbójnik właśnie wcina obiad i zaraz idziemy na podwórko pobawić się zabawkami :) p.s dla tych co nie widza Fuga od wczoraj mieszka w nowym domku :)
  21. Wiadomość z nowego domku: ,,Fuga jest baaardzo grzeczna! jeszcze przestraszona, nocą mało spała, tuptała po podłodze, nie ma chyba kąta w mieszkaniu do którego nie wcisnęłaby swojego nosa :),, Tak się cieszę zaraz do p.Marty wyślę link z wątkiem Fugi. Jostel,Cavani czy Fudzia ma czipa? Bo rozmawiałam z Państwem by ją zaczipować i jak nie ma dostanie go we wtorek.
  22. [quote name='danavas']a wrzuć linki na wątek..obczaimy jakie teksty ciotka klecisz:)[/QUOTE] dobrze jak będę wystawiać kolejne to zapisze i wkleje.Z reguły ogłaszam na prostym tekście bez owijania w bawełnę i upiękrzania/ukolorowywania. Bo i tak wiem,że nikt tych tekstów praktycznie nie czyta podoba mu się pies to dzwoni.Ile ja przez 2 lata odebrałam telefonów bez sensu to głowa mała. np.w ogłoszeniu pisze ,ze pies nie nadaje się do domu z dziećmi a dzwonią mi rodziny wielodzietne bo im się tak strasznie podoba i wygląda na kanapowca. Albo pisze wyrażnie do domu bez innych psów,a dzwoni mi ktoś kto ma juz 2 psy ludzie maja problemy z czytaniem.
  23. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/was014.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1325/was014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/was019.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3707/was019.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/was023.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2944/was023.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/was025.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6501/was025.jpg[/IMG][/URL] No to chyba na tyle,wiem że Fuga mimo iz mnie tam nie ma jest grzeczna i nie rozrabia. Tak się cieszę ,że ogon znalazł kochający dom pełen miłości tak wielkiej ,że nie da się tego opisać. Niestety mnie nie chcieli zaadoptować ,no ale pogadam z kierownikiem :) Może na koniec września?
  24. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/was001.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4069/was001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/was004.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9629/was004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/was006.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7214/was006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/was007d.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9114/was007d.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...