-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
[quote name='zioberek87']witam słoneczko:) jak chłopak się spisał???:D[/QUOTE] Chłopak był bardzo grzeczny podczas mojej nie obecności wyciągną sobie ręcznik z mojej szafki i cały czas prawie na nim spał.Co jakiś czas tylko lekko tęsknił i wwalał swoją dupine domownika na kolana.Jak weszłam o domu nie odbyło sie bez tańca radości ze szczekaniem przynoszeniem mi zabawek itp. Zaraz idzimy własnie na spacerek z wszystkimi bo tak im obiecałam przed wyjazdem.
-
Raz podawałam numer konta na początku czyt pierwsze kilka ogłoszeń.Nie było żadnych wpływów bo inaczej bym podała.Jest za mało danych podanych do wpłaty a nikt o więcej się nie upomniał.Jeśli masz wątpliwości czy mówię prawdę zapraszam do mnie pokażę Ci wgląd na konto,ale na pewno nie będę publikować tutaj ile mam pieniędzy na koncie i za co oraz ile wydaje i na co. edit. zaraz wyjeżdżam będę w niedziele wieczorem.
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już jakiś miesiąc temu się stało i tak się leczę już tyle czasu i na szybkie zakończenie się nie zapowiada bo poszło porażenie nerwu. -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dokładnie poprawiłam już chodziło o pażdziernik. Obecnie jestem chora nie ma to jak o tej porze wieczorami latać po dworze w krótkim rękawku.Ale wyleczą mnie szybko i tak chodzę raz ,albo dwa razy w tygodniu do lekarza z noga bo Bezio narobił mi bigosu jak mnie ciamkna swoja paszczeńka. -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze w takim razie wezmę szarutkę na pdt,ale dopiero koniec września początek pażdziernika.Wcześniej nie dam rady jej wziąść. -
Najlepiej w piątek ogłaszać w gazecie bo wtenczas jeszcze ta sama czytają w weekend i jest większa szansa ,że ktoś zadzwoni. W ten weekend Kalvin zostanie z rodzicami ja muszę pilnie wyjechać na spotkanie w sprawie szkolenia,gdzie jest 50% na 50% ze je dostane,ale próbować trzeba zawsze. Co do tytułów to jest ich pełno ciągle zmieniam,ciągle coś modyfikuje i wystawiam.
-
Marta K. spróbuj dać jej surowe warzywa i owoce,tego jej nie dawałam.Ale np.moje psiaki uwielbiają wciągać jabłka i marchewki i jak im się nudzi to im daje jako gryzaka/przysmak
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR']Polecam "Zaklinacza psów" na Nationale Geographic Channel cyfra+ kanał 71. Są to filmy dokumentalne. Behawiorysta Cesar Millan pokazuje na konkretnych przykładach jak zmieniać niechciane zachowania psa między innymi dominującego.[/QUOTE] Dzir nie chce być złośliwa ,ale pożyczysz mi telewizor?wtenczas chętnie obejrzę ten program. -
[quote name='zioberek87']a ja widzę że tu jakieś deale się u mnie robi:):):) co za wstręciochy:D żartuje, przynajmniej wątek się podnosi:( Pajo a dzwonił ktoś do Ciebie z Opola w związku z adopcją??? czy moje wysiłki poszły na nic?? buziaczki dla chłopaka:*[/QUOTE] Nikt do mnie nie dzwonił..a telefon mam cały czas przy sobie i w zasięgu.Kalvin właśnie zażera się chrupkami i pewnie za chwilkę polecimy na spacerek. [quote name='danavas']ok Paja to ja bym chciała...zrób dla mnie rezerwację chce dla dwóch psiaków po 80 ogłoszeń...czyli razem 40 zł rozumiem?[/QUOTE] ok odezwę się do Ciebie jak będzie Twoja kolej tz dzień wcześniej byś zdążyła mi wysłać dane
-
Mam jakąś tam swoją listę mix jest na niej też cafe,ale ogólnie jestem otwarta i można wybrać sobie jakie się chce portale i podesłać mi listę. z reguły zawsze ogłaszam na : gumatre.pl morusek.pl tablica.pl cafeanimal.pl pajeczyna.pl nk.pl fb.pl olox.pl szerlok.pl neon.pl kokosy.pl adopcje.pl 20-5złł(może być na jedno woj.lub mix) 40-10zł(może być na jedno woj.lub mix) 60-15zł(mix woj.) 80-20zł(mix woj.) moę ogłosic na wiecej portali,ale potrzebowała bym ich liste i wteczas co 20 to 5zł wiecej.
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiepsko ja u mnie widzę jak ona się wspina i ucieka,a brać na tymczas po to by siedziała pół dnia na dworze na lince szkoleniowej zdaje mi się bez sensu. Niestety nim powiem tak ,albo nie musi być kilka spraw sprawdzonych i opisanych mi rzetelnie. Czy szarutka się słucha i wróci na zawołanie czy pędzi przed siebie? Czy ona wogóle reaguje na swoje imię? Proszę o jeszcze raz wsadzenie do boksu i sprawdzenie czy dalej nawiewa czy ułożyły jej się już klepki od łańcucha? Wsadzenie ją do pomieszczenia jakiegoś nie koniecznie na dzień dobry musi to być mój pokój i sprawdzenie czy niszczy,skacze po oknach,parapetach,stołach,obgryza (minimum 2h)? Czy jest po sterylce? Czy umie jaką kolwiek komendę? Jak chodzi na smyczy? Jak zachowuje sie do dzieci? Czy jest nachalna? itp -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kinga_Kinga7 na dywanik do spowiedzi:diabloti: Mów wszystko co wiesz o szarutce,zarówno jej plusy i jak minusy. Bo jak mi by coś zjadła w chałupie to będzie ostatni pies jakiego wezmę na dt. -
Witamy Marto na forum i cieszymy się niezmiernie,że będziecie nam dalej opowiadać o losach Fugi :) Oj ciężko,ciężko było mi się z nią rozstać wczoraj..Lecz z drugiej strony wiem,że mogę dać teraz szanse innej psince w wielkiej potrzebie. Fuga po wyjezdzie ze schronu nie dawała mi spać,wiedziałam iż muszę jej pomóc i się udało ma już kochający domek,troskliwych opiekunów i dużo,dużo miłości.
-
wejdż sobie na jej watek i poczytaj :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/was038.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7928/was038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/was064.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8643/was064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/was066.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6527/was066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/was069.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5519/was069.jpg[/IMG][/URL] sorrki za jakość zdjęć ,ale aparat mi siadł.
-
tak zastanawiam się mocno nad szarutką ,ale muszę mieć pełne dane o psinie.Albo na milką?(jak dobrze pamiętam imię,ta małą co stała z boku Fugi w schronie )
-
Wiadomość z nowego domku: ,,Fuga jest baaardzo grzeczna! jeszcze przestraszona, nocą mało spała, tuptała po podłodze, nie ma chyba kąta w mieszkaniu do którego nie wcisnęłaby swojego nosa :),, Tak się cieszę zaraz do p.Marty wyślę link z wątkiem Fugi. Jostel,Cavani czy Fudzia ma czipa? Bo rozmawiałam z Państwem by ją zaczipować i jak nie ma dostanie go we wtorek.
-
[quote name='danavas']a wrzuć linki na wątek..obczaimy jakie teksty ciotka klecisz:)[/QUOTE] dobrze jak będę wystawiać kolejne to zapisze i wkleje.Z reguły ogłaszam na prostym tekście bez owijania w bawełnę i upiękrzania/ukolorowywania. Bo i tak wiem,że nikt tych tekstów praktycznie nie czyta podoba mu się pies to dzwoni.Ile ja przez 2 lata odebrałam telefonów bez sensu to głowa mała. np.w ogłoszeniu pisze ,ze pies nie nadaje się do domu z dziećmi a dzwonią mi rodziny wielodzietne bo im się tak strasznie podoba i wygląda na kanapowca. Albo pisze wyrażnie do domu bez innych psów,a dzwoni mi ktoś kto ma juz 2 psy ludzie maja problemy z czytaniem.
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/was014.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1325/was014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/was019.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3707/was019.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/was023.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2944/was023.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/was025.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6501/was025.jpg[/IMG][/URL] No to chyba na tyle,wiem że Fuga mimo iz mnie tam nie ma jest grzeczna i nie rozrabia. Tak się cieszę ,że ogon znalazł kochający dom pełen miłości tak wielkiej ,że nie da się tego opisać. Niestety mnie nie chcieli zaadoptować ,no ale pogadam z kierownikiem :) Może na koniec września?
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/was001.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4069/was001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/was004.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9629/was004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/was006.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7214/was006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/was007d.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9114/was007d.jpg[/IMG][/URL]