Jump to content
Dogomania

Paja

Members
  • Posts

    6125
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paja

  1. Mola:co ty robisz? Kalvin:cos tu spało! Mola:no jak to nie wiesz kto? Kalvin: no wiem paja i jej tz! Mola: No wiec nie poznałeś zapachu swojego opiekuna? Klavin:chyba zmienił perfumy ,albo paja tz... ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/ciuchy357816x612.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9972/ciuchy357816x612.jpg[/IMG][/URL] Portrecik [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/ciuchy365612x816.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1709/ciuchy365612x816.jpg[/IMG][/URL] Zabawa była tak doskonała ,ze usnołem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/ciuchy371816x612.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1488/ciuchy371816x612.jpg[/IMG][/URL] Po śmiejmy sie i pomerdajmy ogonami razem: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/ciuchy379816x612.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2952/ciuchy379816x612.jpg[/IMG][/URL] No w koncu sobie poszedł Kalvin to pokaże Ci gdzie raki zimuja duża... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/257/ciuchy383816x612.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/733/ciuchy383816x612.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dzień bez popsutej zabawki to dzień stracony: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/ciuchy322816x612.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9022/ciuchy322816x612.jpg[/IMG][/URL] Po zaczepiajmy hekse: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/ciuchy337816x612.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1313/ciuchy337816x612.jpg[/IMG][/URL] EJ..A o wy tu robicie bezemnie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/ciuchy342816x612.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5166/ciuchy342816x612.jpg[/IMG][/URL] Azory no chodzie paja jest zbyt zajeta i nie zobaczy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/ciuchy352816x612.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1582/ciuchy352816x612.jpg[/IMG][/URL] Małe tarzanko jeszcze nikomu nie zaszkodziło [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/ciuchy355816x612.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2298/ciuchy355816x612.jpg[/IMG][/URL]
  3. ciocie czy jest któraś w stanie podarować swój telefon do ogłoszeń bo mój coś szwankuje ostatnie dni.Niby wychodzi sygnał jak dzwonie do siebie ,ale nie zawsze na moim dzwoni.
  4. [quote name='zioberek87']ha ha ha padłam:) a co do mojego snu to był mega zryty:) już nie pamiętam dokładnie a też delikatnie byłam pod wpływem jak to zawsze na słuzbowych wyjazdach:) z tego co pamiętam to było to, że ktoś do Ciebie przyjechał po Kalvisia niby sprawdzony itd a jak pojechałysmy razem na wizyte po adopcyjną to byłyśmy świadkiem jak jego nowy opiekun przywiązał go do drzewa i zrobił sobie z niego żywą tarczę.... takie bzdety ale jak sie obudziłam około 3 to cała spocona i chyba z 20 minut do siebie dochodziłam... nie wiem co mi się stało że taki horror mi się przyśnił... Dzięki Bogu to tylko sen:) ucałuj ogoniastych:)[/QUOTE] Boże drogi ziober nie pij nic więcej ;) Ogoniasty mówi ciocią i wujaszką dobranoc pchły na noc ..
  5. [quote name='zioberek87']a zaglądajcie cioteczki:) szaliczków nie mam:) cieszęsię ze z chłopakiem ok bo na szkoleniu miałam głupi sen, ale ważne że jest ok:):) uściski:)[/QUOTE] co miałaś za sen opowiadaj szybko. Kalvis już po obiadku i hasa po dworze z resztą ogonów.Szczeka Dinowi do ucha jak ten leży by wstał i sie z nim bawił a Dino to juz dziadek wiekszość dnia przesypia jak niedzwieć w norce.A moje dziewczyny jakoś go nie kręca czasem burkie też na Beziola jak ten leży pod drzwiami ,że ma spadac bo to jego miejsce,ale na szczescie nie dochodzi do rzadnych zgrzytów puki co między ogonami.W domu jak jest to umie sie bawic i z Molcia i Juniorem a na dworze to taki chrabia.
  6. Tez idę obczaić poszukuje portek i bluzy.Kalviś już po kolacji i się wietrzy
  7. [quote name='Olena84']Ale to Ty sama z siebie???[/QUOTE] Kolejne wpłaty: Olena84-50 zł-październik Olena84 (od Kamy-50 zł Yunona-60 zł(za wrzesień i październik) Bakusiowa-40 zł Obecnie mamy 200 zł + moja deklaracja za listopad-50 zł
  8. [quote name='jostel5']Przelałam Paji 250 zł....[/QUOTE] przelew dotarł. Następna sprawa niedługo nadchodzi czas szczepienia sierotki marysi.Czy ktos oriętuje sie skąd można załatwić szczepionke wystrzeliwana(czy jak to tam sie zwie) No i znów niestety przydał by sie fryzjer,albo leki uspokajajace/nasenne bo chłopak zaczoł sie kołtunic,a ja sie boje go wyczesac bo jakos tak rence są mi potrzebne.
  9. Kalvin ma sie dobrze bryka jak stary domownik,cieszy paszcze i zamiata ogonem. Mówiłam mu ostatnio ,ze przyjedziecie go odwiedzić.
  10. Bezo [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/ciuchy255612x816.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9908/ciuchy255612x816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/ciuchy271816x612.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8266/ciuchy271816x612.jpg[/IMG][/URL] Heksa i Mola [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/ciuchy244816x612.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9610/ciuchy244816x612.jpg[/IMG][/URL] Wiec wczoraj poszliśmy na mega długi spacerek ogony się wyszalały i ledwo do domu wróciły :) Przespały cała noc i dopiero niedawno wstały.Zjadły i brykaja po podwórku
  11. Dziadek(Dino),Kalvin,Mola,Heksa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/ciuchy300816x612.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7175/ciuchy300816x612.jpg[/IMG][/URL] Bezo,Mola,Heksa,Dino,Kalvin [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/ciuchy305612x816.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5082/ciuchy305612x816.jpg[/IMG][/URL] Bezo,Dino,Mola,Heksa,Kalvin [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/ciuchy308816x612.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5614/ciuchy308816x612.jpg[/IMG][/URL] kalvin [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/ciuchy248816x612.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/4468/ciuchy248816x612.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/ciuchy260816x612.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5159/ciuchy260816x612.jpg[/IMG][/URL]
  12. Kalvis Wita cioteczki z uśmiechniętym ryjkiem i merdającym ogonkiem :)
  13. [quote name='danavas']to może byc jeszcze następny tydzień...dam znać jak będzie konkretny termin... ale jak masz jakieś sugestie co do dni to mów...może się uda coś podciągnąć....[/QUOTE] To ja zapraszam serdecznie tylko jedna sprawa bez psów proszę przyjeżdżać do mnie, bo mam ich tu już kilka,a nie chciała bym ,,ściny,, z domownikami.
  14. To moje królestwo i moje zabawki burki spadać... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/ciuchy201816x612.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8272/ciuchy201816x612.jpg[/IMG][/URL] Biedny jeżyk stał się ślepy przez Kalvisia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/ciuchy214807x1077.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2564/ciuchy214807x1077.jpg[/IMG][/URL] Paja zbieraj dupala i lecimy pobawic sie na dwór zabawkami..przyniose ci dużo patyków i protein... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/ciuchy220807x1077.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/621/ciuchy220807x1077.jpg[/IMG][/URL] Znów wąchaliśmy klej do suporexu ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/ciuchy226807x1077.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2801/ciuchy226807x1077.jpg[/IMG][/URL]
  15. Śliczne zdjątka Marta,cieszę się razem z Wami :) Wysłałam Ci na pm odpowiedz :)
  16. Kalvis też wita cioteczki. zioberku znalazłam i naładowałam akumulatory i bum wylały mi sie do ładowarki.Pózniej poszukam drugich akumulatorów jak nie skocze jutro do sklepu po baterie.
  17. zioberku jak tylko znajdę pomiędzy pustakami a innymi klejami,regipsami i toną innych szpargałów ładowarkę do aparatu to porobię jakieś zdjęcia.A co do Juniora to ma nieodwracalnie uszkodzoną gałkę oczną,ale poza tym ma się dobrze i rozrabia z resztą bandy.
  18. Kalviś też Was wita w ten pochmurny i deszczowy dzionek,lecz Kalvisiowi nie przeszkadza to i lata po dworze.Zaraz będę szła go ściągnąć i będziemy jejść obiadek. W niedziele tz go wyczesał na spacerze i widzę iż chłopaki się związali troszkę ze sobą.
  19. hehe to dobrze zioberku,ze wiesz co kiedy masz bo ja jeszcze nie wiem co będę robić jutro :) A miałam powiedzieć ,ze kalvin zakochał się w Kaju.Jak jest na podwórku chodzi se do stajni i liże go ,pilnuje,zagląda...centralnie zero agresji do mojego kopytnego.
  20. Zioberku doszły 20 wieczorem wiec wszystko w porządku.Co do odwiedzenia to jak zdarzysz do 12 to zapraszam,pózniej wybywam na imieniny babci :roll::mad::oops: wiec będę dopiero póżno wieczorem.Ale jeśli to nie problem możemy się na przyszły weekend umówić. Kalviś właśnie z reszta bandy wietrzy zadek na dworze.Odkąd zaczął wychodzic na podwórko z reszta przestał tez uciekac i o ile można to tak określic mniej zdarza mu sie psuć.
  21. Na razie nie wezmę szarutki na dt ze względu na stan zdrowia i remont który od miesiąca idzie pełna parą i tak szybko sie nie skończy.Spróbujcie znaleść inne dt cioteczki a może nóz jej sie uda.Ja na ta chwile moge ja ogłosić jak wskażecie mi tekst.
  22. Przypomnę tylko ,że do wczoraj był czas na uregulowanie płatności za dt. Idę sciągnąć Kalvina już z podwórka,bo jeszcze dupka mu sie za bardzo wychłodzi i zamiast koca będzie mi zabierał kołdrę :)
  23. [quote name='zioberek87']oj Kava mnie też już rozkłada :( taki okres...:( ale Niki mnie grzeje:) ucałowania dla chłopaka:)[/QUOTE] To pewnie sie zaraziłyście od nas ja już naście dni choruje.Już chyba od kaszlu to mnie wszystkie części ciała bolą,a kalvin zamiast mnie ogrzewać to woli mi zabrać koc do siebie do legowiska.
  24. oj chciała bym ten kominek bardzo lecz nie mam możliwości go zainstalowania no chyba ,że na monitorze w komputerze z wirtualnym ciepełkiem. Kalviś ma sie znakomicie jest lekko zaborczy nie lubi poznawać nowych ludzi.Jego kontakt odbywa sie na zasadzie krótkiej smyczy.Musi pójść z kimś(obcym) na spacer 2-3 razy by dać mu sie pogłaskac i przytulić.Jak ktoś chce go odrazu pogłaskac to robi to samo co zrobił mi na początku czyli łapie za ręke. Pozatym wiecznie mu sie cieszy paszcza a ogonem zamiata mi meble.
  25. [quote name='yunona']Co tam u Paji, zdiagnozowana i leczona? Czy już wszystko na dobrej drodze. Napiszcie coś , pisałyście, że macie z nią kontakt .:)[/QUOTE] Jestem i czuwam. Mam większą część badań drugą cześć muszę zrobić prywatnie bo są takie kolejki ,ze do wiosny trzeba czekać. Puki co rehabilitacja i zastrzyki mi nic nie dają ,a środki farmaceutyczne bardzo żle na mnie wpływają. Ale będzie dobrze bo musi być dobrze.
×
×
  • Create New...