Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Uważam,że Liderek jest całkowicie usprawiedliwiony !:lol: no bo kto lubi,jak mu się drzemkę przerywa ? no kto ? i mądry z niego psiak,bo jak można ze smakołyków skorzystać, to grzechem byłoby odmówić :evil_lol:,prawda ? głaski dla Liderka :loveu: i super,że Dianka ma już własny domek -powodzenia !
  2. Widać,że dobrze się czuje w gronie dwu i czworonogów :) głaski dla wszystkich futrzaków :)
  3. Same dobre wiadomości ! oby tak było cały czas :)
  4. Jak to dobrze,że są takie pomyślne wieści :) cały czas mocno trzymam kciuki za malucha !!!
  5. Masz rację EVA. Wydaje mi się,że ten watek powstał,by osoby ,którym zostały jakieś leki mogły ZA DARMO oddać je dla jakiejś potrzebującej psiej biduli,których na dogo jest aż nadto !
  6. Bardzo fajny tekst w ogłoszeniu , no i ładne zdjęcia Gucia-Balonika :) no i on sam cudnej urody :) oby wreszcie domek się pojawił !!!
  7. W górę dziadziuś ! wiem,że on powinien mieć domek z opieką ,ale skoro na to nie ma szans,to i dobry kojec z jedzonkiem zamiast poniewierki po zimnie i deszczu... strasznie mi żal takich staruszeczków,bo nie zasłużyły na taki koniec życia :shake: może ktoś go tu dostrzeże i się ulituje ?
  8. [quote name='terra']Obiecany bazarek dla Ramzesa, zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248932-Bluzeczki-od-złotóweczki-na-hotel-dla-Ramzesa?p=21575037#post21575037[/URL][/QUOTE] Ramzesik się przypomina i zaprasza na "swój" bazarek :)
  9. Oby się udało ustalić,co jest powodem tego bólu i Bajeczkę wyleczyć skutecznie ! głaski dla dziewczynki :)
  10. smutne wieści... ale jest nadzieja i tego się trzymajmy ! psiaku, nie poddawaj się ,będzie dobrze !!!
  11. [quote name='dineh']trzymamy za małą mocno kciuki co by się udało :)[/QUOTE] dokładnie to samo chciałam napisać :) głaski dla dzielnej sunieczki,trzeba zrobić wszystko, by łapki nie straciła !
  12. cudny jest Kani :) a już to spojrzenie...powalające :loveu: jest w dobrych rękach,niech nabiera ciałka i zdrowieje !
  13. [quote name='jotpeg'] A jak pięknie biegali synchronicznie (!) Al. Daszyńskiego - późnym wieczorem, kiedy spacerują tylko wybrani - Norek swoją alejką, a TZ swoją, ale równolegle, równo (to nie wyścigi, a bieg w szeregu)![/QUOTE] no to chyba muszę się gdzieś w krzaczyskach na plantach zaczaić,żeby to ujrzeć na własne oczy :evil_lol:
  14. Witaj maluchu :) trzymam kciuki za twój powrót do zdrowia !
  15. I ja zaglądam z zaproszenia trzymaj się Bruno, jesteś w dobrych rękach !!!
  16. Jak tam Bajka ? była już u weta ? głaski dla dziewczynki :)
  17. Jak się czuje dziadunio Juleczek ?
  18. Pustki tu na wątku, nawet nikt nie zajrzał ...
  19. Leila w górę ! nadal potrzebna kasa na biedną łapkę Leili !!!
  20. W górę wątek Juleczka !
  21. [quote name='Olena84']Podrzuce psiaka !!![/QUOTE] i ja też :)
  22. Nikt nie zajrzał do dziadunia :-(
  23. Ale super :) tyle ogłoszeń dla Ramzeska :) trzymamy kciuki !!!
  24. Leila się przypomina !
×
×
  • Create New...