Jump to content
Dogomania

dexterka

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dexterka

  1. Coś się wyjaśniło w sprawie domku Anouk?? Trzymam na nią kciuki:)
  2. [quote name='Aga_D']jak czytam posty kathar666,to jakbym o Antoni czytała,tylko u nas jest tak iz mimo że ja ją przywiozłam do domu jej pańciem jest moj TZ hehe ale dziewczyna juz coraz bardziej śmiała bawi sie z dzieciakami i potrafi zalizać ich,wszystko w porządku :-)[/QUOTE] dziękujemy za wiadomości:) cieszę sie bardzo ,że Tośka odnalazła się w Waszym domu. Ojj Lalunia lubi wszystkich chłopaków, także nic dziwnego,że "chodzi" za Twoim TZ:P
  3. [quote name='yoshi22']super wieści! Szczęścia na długie lata:)[/QUOTE] dołączam się:)
  4. [quote name='kathar666']Tobi jest juz u nas w domku. Poczatek byl trudny-skulil ogonek i chowal sie po katach, ale musze przyznac ze chlopak szybko sie rozkreca. Najpierw spod drzwi wskoczyl na kanape, troche sie polasil a teraz kilka razy nawet sie usmiechnal i pomerdal ogonkiem :) Zaczyna juz rozdawac calusy. Jednak co jakis czas wraca pod drzwi i piska a jak sie z nim wyjdzie to potem niechetnie / niepewnie wraca do domu. Kolacje zjadl zachecony przez naszego kota (widac ze chlopcy raczej zostana kumplami) :)[/QUOTE] dzięki za relacje:) myślę,że dzisiaj będzie Tobi już odważniejszy, a pozwoleniem na spanie na kanapie szybko go do siebie przekonacie:P Nie nabroił nic w nocy? PS Poprosiłam moda o przeniesienie wątku do działu JUŻ W NOWYM DOMU:)
  5. [quote name='Madzialenos']Świetnie :multi: :sweetCyb::sweetCyb::cool2::laola: Cudownie genialnie tobiego ściągam z ogłoszeń :D[/QUOTE] ooo ja też:)
  6. Tobi pojechał do nowego, idealnego domku:) Czekamy na relacje nowych właścicieli:)
  7. [quote name='Madzialenos']To nie moja wina że chcą szczeniaka ... Chyba lepiej by wzięli ze schroniska szczeniaka niż mieliby kupować z pseudohodowli ....[/QUOTE] oczywiście,że tak!! Zresztą szczeniaków w potrzebie jest prawie tyle samo co dorosłych psów. I ja bardzo się ,że być może kolejna mała bida znajdzie wymarzony domek:multi:
  8. [quote name='Kava']patrzymy... ze tez wszyscy chca szczeniory... oby tylko byli odpowiedzialni ludzie i nie spaprali mu charakteru[/QUOTE] ja bardzo często słyszę uzasadnienie takiej decyzji- "szukający" twierdzą ,że lepiej wziąć szczeniaka bo stare psy( czyt. rok w górę) już mają swoje przyzwyczajenia i w nowym domu się nie oddajdą- będą niszczyć wyć, uciekać albo zagryzą właściciela.... Ale na szczęście zdarzają się odpowiedzialni ludzie jak Aga_D :)
  9. [quote name='Ewelinaaa']Ja też jestem bardzo ciekawa jak z tymi wizytami, i o jakie psiaki chodzi? :)[/QUOTE] przyłączam się do pytań
  10. moja Tośka kochana powoli zaczyna pokazywać Wam swoje prawdziwe oblicze- pieska tulisia i buziaczka:evil_lol: a na spacerkach jest grzeczna? jak zniosła krótką samotność dzisiaj? nie nabroiła? Tobik już siostry nie szuka, humor mu wrócił, spokojnie śpi po szaleństwach z Dexterem.
  11. [quote name='szyszunia557']Zgadza się [B]dexterka[/B], chłopaki są od Fioletowego Psa i ponieważ mają już swoje wątki na Dogo, zdecydowałam, że do pakietów pójdą [B]Sara[/B] i [B]Goya[/B], nowe suczki, które jeszcze nigdzie nie były ogłaszane ;)[/QUOTE] Ja Emira i Jazza ogłaszam,także z czystym sumieniem można ogłaszać Sarę i Goyę:)
  12. AmelioRjaki nr podawać w ogłoszeniach, do schroniska czy do jakiegoś wolontariusza?? Zrobię jej ogłoszenia
  13. potencjalny domek Tobiego przyjeżdża się z nim zapoznać jutro wieczorem:multi: Tobik ma szanse mieszkać pod Opolem , w domku z ogrodem- będzie miał czego pilnować
  14. [quote name='Aga_D']cos czuje,że 9 pazdziernika szykuja sie wielka dogomaniacka popijawa...dorosli % a Antonia i Antek picolo :-)[/QUOTE] ale będzie imprezka:) szkoda,że ja z lutego:P
  15. jestem:) dotarłam dopiero do domu i od razu poleciałam do kompa sprawdzić wieści. Cieszę się, że Tośka już odważyła się pójść chociaż do swojego legowiska. Miała dzisiaj dzien pełen wrażeń , także nie ma co się dziwić ,że taka zestresowana. Trzeba jej dać czasu na oswojenie z nowym miejscem i funkcjonowaniem bez ukochanego braciszka.. :) dziękuję Ci raz jeszcze z tego miejsca za wielkie serce dla Tosi:) czekamy na dalsze relacje PS A jak reszcie rodzinki psiak się spodobał? PS II Tobi chodzi po mieszkaniu i szuka siostry...
  16. A co to za Emir i Jazz??? Ja ogłaszam już pewnego Emirka i Jazza, ale one są z Fundacji Fioletowy Pies. No chyba ,że znowu coś mi się pomieszało:P
  17. [quote name='piescofajnyjest']i bardzo prosze tez Ekipe wysciskac ode mnie!!!![/QUOTE] zrobione :)
  18. [quote name='Aga_D']juz jutro o tej porze bede wracała z Tosinką do domku :-) w domu trwa wielkie odliczanie haha...dzis komisyjnie zakupiona smycz ciężko było wybrać tak doradzali,Antek juz szykuje swoje łóżko dla małej[/QUOTE] ja siedzę, przytulam maluchy i się zastanawiam jak jutro Tosia odnajdzie się u Ciebie i jak Tobiemu będzie bez siostry. A Tosia Twojego Antka zacałuje w zamian za spanie na łóżku:)
  19. Odświeżę wszystkie Luckowe ogłoszenia:(
  20. [quote name='Kava']kochana nie robi sie pusto..... ROBI SIE MIEJSCE NA KOLEJNE BIDY[/QUOTE] wiem wiem i tylko to mnie pociesza... no i cudowne nowe domki dla moich psiaków
  21. odnalazł się właściciel? Może warto zrobić ogłoszenia, zarówno w mieście jak i internecie. Mogę pomóc jeżeli chodzi o internet...
  22. W czwartek przyjeżdża do mnie rodzina, aby zapoznać się z Tobim, chociaż są już zdecydowani na 90% :) I tak nagle pusto się zrobi.... :(
  23. [quote name='szyszunia557']Pisałam już wcześniej - odezwała się do mnie Pani z prośbą o opis i zdjęcia, wysłałam wczoraj, ale odpowiedzi na razie brak.[/QUOTE] sorki, nie zauważyłam powyższego wpisu. Mam nadzieję,że Pani się jeszcze odezwie:)
  24. [quote name='dexterka']dostałam odpowiedź na moje ogłoszenie Chou Chou:) Pani póki co zapytała tylko czy suczka znalazła domek. Odpisałam jej, dodatkowo podając dane Kasi od adopcji[B][B] - maila i telefon. [/B][/B][/QUOTE] cioteczki czy ktoś się odezwał w sprawie Chou- Chou??
×
×
  • Create New...