Pik jest gadającym psem nawet w domu ciągle do nas przemawia kiedyś nagram. A w gabinecie ma uwagę wszystkich lekarzy personelu i pacjentów, jego reakcja mnie nie zaskoczyła u weta był ostatnio 5 miesięcy temu. Przedtem bywał regularnie 1-2 razy w miesiącu.