Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. dokładnie tak się nazywa
  2. Maksiu też kiedyś walczył teraz jest spokojny a Pik to ewenement na skale światową
  3. Marcelku trzymaj się mały:-(
  4. Pik jest gadającym psem nawet w domu ciągle do nas przemawia kiedyś nagram. A w gabinecie ma uwagę wszystkich lekarzy personelu i pacjentów, jego reakcja mnie nie zaskoczyła u weta był ostatnio 5 miesięcy temu. Przedtem bywał regularnie 1-2 razy w miesiącu.
  5. [COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=comic sans ms]Wszystkiego Naj..................... dla Jasieńki kolejnych [/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRCNIMNJlg9xG195dCjnwDFvC6FVcUTGaBNrVM8ZTcuQQ5CEFGRxA[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=5][FONT=comic sans ms]udanych lat [/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://www.tapetus.pl/obrazki/n/145297_bukiet-rozowych-gerberow-roz.jpg[/IMG]
  6. pozdrawiamy szczęściarza :loveu:
  7. tylko na kilka minut ;)
  8. Pik po weterynarzu musiał zostać uśpiony w uszku wyhodował bakterie dostaje antybiotyk ,zaszczepiony ale z powodu histerii wszyscy lekarze w klinice się zbiegli tak się darł nie zbadali serducha kolejna wizyta za 2 tygodnie:diabloti:
  9. oni są jak stare małżeństwo nienawidzą się a żyć bez siebie nie potrafią
  10. chłopaki uciekły przed odkurzaczem
  11. u nas robią często latem z powodu kocich rozmów ale w środku nocy z bosymi nogami w piżamce dygoczę na progu a Maks wącha ,potem jest picie przeciąganie i mogę go wnieść na piętro do sypialni
  12. trzeba skontrolować czy jakiegoś kota nie było. Najlepiej mi się podoba jak wstaniesz w nocy go wypuścić marzniesz a on stoi na progu i wącha:diabloti:
  13. szczególnie Maksio kiedy o 23.30 w łóżku odczuwa potrzebę zabawy z moim tatą a on musi wstać o 4 rano lub budzi go o 2.00 (jak by połknął zegarek) bo chce poszczekać na dworze:evil_lol:
  14. pozdrawiamy serdecznie to takie małe diabełki:loveu:
  15. Sopelku tęsknimy :-( Celinko dałaś mu raj na ziemi może w całym swoim życiu dopiero w twoim domu zaznał miłości
  16. gratuluje Kubusiu twój Pan może odpocząć w spokoju. Jako osoba wychowana z końmi nie rozumiem jak można je jeść to tak jakbym psa lub kota chciała zjeść
  17. o Marcelku uroki starości ,ten proszek pomaga choć nie wszystkie psy go lubią
  18. trzymaj się mały
  19. Feliks to pies sąsiadów .U nas dziś też powrót zimy choć teraz słonko i wszystko się topi Anico maść z witaminą A pomogła ładnie się goi
  20. miłość .................
  21. oczka wyglądają o niebo lepiej
  22. oczywiście karmę:evil_lol: nie psa mój Pik raz je duże raz nie ale dla Maksia tłukę ząbki już nie te
  23. ja zawijam w ręcznik i tłukę wałkiem do ciasta
×
×
  • Create New...