Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. przytulam Anico : Całus: to tak jak u mnie wyglądam tęsknie za wiosną
  2. trzymam za ten ukochany jedyny idealny na zawsze
  3. oj ostatnio ciężko trochę nie domagam i do tego pogoda nie poprawia nastroju i doszło trochę problemów innej natury .Czekam na słoneczko to nastrój się poprawi. Co do Maksia jest okropny łakomczuch i będzie trzeba zmniejszyć porcje nie może wskoczyć na fotel .On jest z tych mniejszych jamników a 0,5 kg widać, nie chcę męczyć jego stawów .
  4. dziś Maksio był u doktora Czesia zadowolony ze stanu szczepienie dostał i plakietkę i przytył o,5 kg nasza Klucha
  5. tak to prawda nigdy nie było problemów z Maksem aż do grudnia
  6. o dużo jamolków szuka domów ja na leki moich dwóch miesięcznie wydaje 250zł bez karmy i wizyt
  7. pozew zbiorowy o eksmisje zimy z Polski;)
  8. takie jak pogoda za oknem mam dość chce wiosny składam reklamacje
  9. Wszystkiego co Naj......... dużo zdrowia i piesków:evil_lol:
  10. na dniach się poprawie
  11. i kilka lin inaczej się nie uda;)
  12. u psów lepiej u mnie tradycyjnie pod górke:diabloti:
  13. wiem jak to jest mój Maksik choruje ale leki pomagają nie wyobrażam sobie dnia jak go zabraknie:-(
  14. kochany Lodek taki siwiutki jak mój Maksio takie staruszki to najlepsze stworzenia
  15. moje są odporne Maksio słucha kiedy chce a Pik to Pik
  16. kolejny raz jestem ze stratą dla słów ... jak można wyrzucić chorego psa na ulicę .........Marto szacunek
  17. Fiodorek łamie mi serduszko
  18. u mnie od pół roku ciągle coś Pikuś dziś lepiej za to ja nie domagam
  19. Tosiek prawdziwy samiec alfa
×
×
  • Create New...