Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Ja też patrze maleńki do góry!!!
  2. propozycja 2.Jestem 7 letnim jamnikiem chorym i zrozpaczonym otwórz swoje serce i mnie pokochaj więcej niechce tylko być częścią kochającej rodziny.Pokochaj mnie a zyskasz całe moje serce.Twój AMI!
  3. Mam tylko 7 lat i długie życie przed sobą zostałem porzucony chory ze złamanym serce to brak miłości mnie zabija adoptuj mnie a oddam ci serce nic nie stracisz a zyskasz przyjaciela.Ja tylko proszę pokochaj mnie!!!
  4. Trzymam kciuki za maleńką czekam na zdjęcia.Jakie maleńka ma imie?
  5. Amisiu trzymaj się psiaczku!!!Martwimy się o ciebie.Cioteczki cię kochają!
  6. Uwielbiam was cioteczki każda zrobiła coś a efekt cudowny nowe życie dla małej!!!Najgorsze jest to że co chwile znajdują się inne bidule zastanawiam się jak ludzie mogą coś takiego zwierzakowi zrobić...bo albo chce mieć psa kocham go karmie opiekuje się albo nie mam.Nienawidze ludzkich potworów!
  7. Jamniki bardzo zle znoszą brak miłości czy porzucenie.Ludzie to potwory!
  8. Hop do góry maleńka
  9. :Rose::Rose::Rose:Dziękuje aniele:Rose::Rose:
  10. Jak się mają moje kruszynki przesyłam wirtualne buziaki:kiss_2::kiss_2::kiss_2:!!!
  11. Daj jej glukoze taką jak dla dzieci do picia to jej pomoże a potem wycałuj ją mocno[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
  12. Do góry Maleńka:multi: co u ciebie?
  13. Bidula zobaczcie doczego zdolny jest człowiek:nerwy: może damy jej NADZIEJA albo WIKTORIA bo mimo wszystko walczy:-(
  14. Próbowałam sytuacja jest taka:ja na chorobowym chore serce ,mieszkam w domu z rodzicami jednorodzinny 3 osoby ogródek 2 psy +8-10 którymi się zajmuje.Często w szpitalu wtedy opiekuje sie moja mama ale już madosyć:shake: nie mieszkam sama bo szczerze mogła bym mieć 10 i mi nie przeszkadza;)
  15. Hop do góry!!! Mam nadzieje że u was wszystko dobrze:Dog_run:
  16. A to oznacza że mamy 2-3 tygodni żeby znależć domek:crazyeye: bardzo chciałam go wziąść ale jak go przygarne to będziecie musiały szukać domu dla mnie:shake: a jest taki słodki!
  17. Super mała spędzi noc w łóżeczku:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: uwielbiam takie sabaty cioteczki!!!
  18. Jak kiedys pchły złapałam;) ciocia Mika ściska psiaki tak na odległośćBuziaki przesyła:buzi: trzymajcie się mocno!!!
×
×
  • Create New...