Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Moje zdanie jest takie-lepiej grubitki ale szczęśliwy niż szkielet w schronisku;) psy sa różne mój Pik wyglądał jak ofiara obozu przytył 2kg i jest normalny a Kacperek za TM tak piilnował jedzenia jak nie dostał to szukał i jad co się dało.Trzymaj się ZABEK:cool3:
  2. Absolutnie cudowna:razz: wycałujcie ją mocno:iloveyou:
  3. mam nadzieje że woda was ominie.Malutka trzymaj się!!!
  4. maluchy trzymajcie się napewno wszystko będzie dobrze musi być
  5. Trzymajcie się mam nadzieje że tylko troche was podtopiło?Trzymam za was kciuki
  6. Maleńka błagam:modla:trzymaj się mocno tylko do jutra!!!
  7. Tragedia dwie Bidule:no-no-no: ale przynajmniej są razem
  8. :watpliwy:nienawidze ludzi ważne że telewizor uratuja co tam pies można nowego kupić a podobno jesteśmy gatunkiem rozumnym!?:watpliwy:
  9. powiem tak poczytałam i jestem na etapie morderstwa ten grzyb nie leczony występuje w parze z gronkowem leczenie ok.1 miesiąca do tego nawraca jak ten babsztyl w xxi wieku mógł tak psa potraktować.biedaku musimy cos wymyslec domek musi byc dogomaniacki tylko kto znas nie ma psa?
  10. Ami trzymaj sie mocno napewno ciotki przybędą:loveu:
  11. [U]hej mała!!! [/U]
  12. tego się bałam trzeba coś wymyśleć!
  13. Dziewczyny Ami ma nowy watek jest bardzo chory potrzebuje naszej pomocy zapraszam!!!
  14. wiadomo cos o jamnikach z olsztyna?
  15. oby domek był dobry a jest wykastrowany? bo jest tak ładny że może jakiś pseudo go chcieć!
  16. nadal pustka co u ciebie mały coś wiadomo:shake: trzymaj się Ami:-(
  17. niestety mała nie ma szczescia:-(
  18. tu nadmiar chętnych a u Suzi pustki może i dla niej bedzie domek?rzeczy na bazarek wysłane!
  19. przepraszam że się wtrącam ale dajcie zdjecia i namiar kontaktowy to napewno Danka umieści je na 1 stronie jamnikow
  20. do góry mały ale z ciebie słodziak palce lizać;)
  21. do góry mały!!!cioteczki podnoscie też suzi z dobrocina i amika
  22. znowu pustka pyszczku:-( nikt nie odwiedza może jutro się cos ruszy:shake: trzymaj się malutki!
×
×
  • Create New...