Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. straszna zgotowana przez "kochającego pana/panią" starość
  2. to już tamowanie rzeki łyżeczką rzeczywiście wygląda lepiej niż sunia
  3. jestem i ja bestialstwo pamiętacie http://www.dogomania.pl/threads/192694-Babule%C5%84ka-miniatura-jamiczka-niewiele-%C5%BCycia-zosta%C5%82o-odesz%C5%82a-ju%C5%BC-za-TM-(
  4. trzymam kciuki taki słodziak!!!
  5. ja jestem z wielkopolski ale mam rodzinne w Gdańsku i Gdynii i codziennie czytam co u małej
  6. czekamy na nasz dream team
  7. porzucił nas prawdziwy facet
  8. ja też wole siedzieć ze zwierzakami wtedy wiem że są bezpieczne
  9. i ja dołączam najlepsze życzenia samych cudownych domków dla naszych podopiecznych!!!
  10. wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!!Mój Maks dostaje kota niestety
  11. trzymaj się Kasiu i całusy dla jamola
  12. :evil_lol:też tak uważam a przy tej ilości jeden więcej
  13. i oczy mam spocone wszystkiego dobrego mały w jamniczym raju
  14. cudowna para moje też czasem mają spięcia
  15. trzymam kciuki za domek
  16. trzymaj się ciocia Bianka pomyśl sobie że jak wrócisz do domu to powita cię stado jamników
×
×
  • Create New...