Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. przepraszam że pisze tak chaotycznie ale net co chwila siada nie łudze się że uda się wiele zdziałać mozna by jeszcze powiadomić straż dla zwierzat lub Toz żeby złożyli wizyte właścicielowi tego psa może to go czegoś nauczy
  2. dam przykład moi sąsiedzi mieli boksare był energiczny przewrócił pewną ''panią' ta złożyła doniesienie i skończyło się w sądzie dostali kare grzywny dlatego uczulam ciociu Neris niech ci państwo nie odpuszczają
  3. ciocie wystarczy że was pies skoczy na kogoś nie daj boże przewróci to osoba poszkodowana może to zgłosić i dostaniecie mandat za nie dopilnowanie waszego pupila ato był duży niebezpieczny pies bez nadzoru który zaatakował i zabił więc nie wiem co robiła policja zastanowiła bym się czy właściciel i policjanci nie byli kolegami a po za tym właściciele jamniczka muszą mieć od weta obdukcje zwłok psa jako dowód w sprawie plus nagranie i z tym do prokuratora lub do komendanta a jeżeli dziewczynce oprócz szoku jaki przeżyła ma choć zadrapanie to też jest dowód
  4. nie nie pogryzł wystarczy żeby na nią skoczył lub przewrócił
  5. ale słodka
  6. a i trzeba zaznaczyć że policja jest też od zapobiegania przestępstw i nie ukarali właściciela psa robią się współwinni tragedii jaką owo zwierze i jego właściciel mogą zrobić a poza tym ludzie mogą scigać tego faceta z prywatnego oskarżenia tylko kogo na to stać
  7. dziewczyny to dla nich nie przestepstwo wiem jak policja olewa ludzi aż nie dojdzie do tragedii wstyd przyznać byłam związana z policjantem z dochodzeniówki
  8. ciocie trzeba napisać petycje do komendanta głównego policji złożyć doniesienie na policjantów o niedopełnienie obowiązków służbowych bo ten pies zaatakował też dziewczynke a to jest już przestępstwo nie można tego tak zostawić ewentualnie wysłać na kontakt 24 do Tvn24
  9. Jaga wrzuć zapytanie na wątek transportowy
  10. wiem że ludzie lubią duże grożnie wyglądające psy ale nie rozumiem ludzi którzy robią z nich agresywne bestie i puszczają luzem
  11. dobrze że tak trafił na kochający domek
  12. i nadal nic nie wiadomo
  13. chociaż jedna dobra wiadomość
  14. czyli śledztwo a duża ta miejscowość może zapytać listonosza
  15. wybieraj +48 i numer telefonu
  16. nie chyba nie bo to komórka
  17. musisz przed komórkowym wybrać numer kierunkowy Polski 048 potem numer
  18. :-(:-(KRECIK numer 31 Umarł dziś w nocy w schronie z tęsknoty
  19. wybacz mi Kreciku że nie mogłam ci pomóc nigdy sobie tego nie wybacze
  20. jak mój jamnik uciekł to biegałam z rodziną po całym mieście nie wiem jak można nie szukać tak długo swoich psów chyba jak każdy tu mam mieszane uczucia
  21. :crazyeye:ciesze się tylko jak one dotarły tak daleko a chip na pewno by się przydał
  22. trzymam kciuki moje jamole też i czekam na zdjęcia
  23. cudowny Amik ja nigdy takich zdjęć nie mogę zrobić jak jeden jest to drugi dopke pokazuje
  24. cudowne wiadomości
×
×
  • Create New...