Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ciocie zapraszam pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/205508-Jamik-w-wielkiej-potrzebie..czy-zd%C4%85%C5%BCymy-mu-pom%C3%B3c-Wroclaw?p=16642968#post16642968[/url]
  2. ciocie zapraszamy na jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205508-Jamik-w-wielkiej-potrzebie..czy-zd%C4%85%C5%BCymy-mu-pom%C3%B3c-Wroclaw?p=16642968#post16642968[/url]
  3. Monika083 załóż małemu wątek i będziemy szukać pomocy dla niego
  4. no i że piesek choruje a to kosztuje zabezpieczona posesja i gdzie trafi na wypadek wyjazdu
  5. oczywiście jeżeli to moje okolice nie ma sprawy
  6. a z jakiej części wielkopolski?
  7. oj ciężko się pozwolić im iść do ds ostatnio był u mnie onkek zgubił się turystą był tylko 3 dni a ja ryczałam jak jechał z pańciami do domu
  8. ale ma kolegów u mnie każdy nowy trafia do pralni no my to tak nazywamy to pokój z wyjściem na ogród nowy pies musi się wyciszyć a rodzina poznać ale jak ktoś słyszy pralnia to myśli o zimnej piwnicy a tam tylko stoi pralka,deska do prasowania no i mieszka papuga
  9. :lol:mizianko dla małej dziękuje za serce dla staruszki
  10. on jest genialny nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł go wyrzucić
  11. :lol:biedny Amik czyli do lecznicy jechaliście na sygnale jamniczy pojazd uprzywilejowany
  12. :lol:jamnik w swoim żywiole
  13. :loveu::loveu:słodki miodzio ciociu uważaj bo nie wiadomo czy to pierwsza próba:evil_lol:ps. mój Maksiu też śpi na mojej szyjce
  14. chyba twojej babci mojego Pika podeśle bo wygląda jak szkielet i tylko wątróbke chce jeść nic innego
  15. zapraszam ciocie można się pośmiać [url]http://www.dogomania.pl/threads/205157-Znacie-dowcipy-przychodzi-baba-do-lekarza-Anegdoty-o-psach-kt%C3%B3re-przysz%C5%82y-do-weta[/url]!
  16. hooooooooooooopam malutką
  17. ;)jutro wpłace za kwiecień.Dobrze że Atos taki wychowany widać tą jamniczą mądrość
  18. ja też podaj Lodkowi espumisan a jak mu brzuszek zostanie to trzeba do weta i czekamy na zdjęcia
  19. kochana kruszynka mizianko dla całego stada
×
×
  • Create New...