-
Posts
1887 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szafranekm
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiem MaDi, że kubraczek powinien być, ale Pani, która Leosia przyprowadziła, mówiła, że nie jest potrzebny bo nie jest zimno.Ale jutro jak będę u niego to poproszę koniecznie o ubranko. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Skóra jest na razie bez zmian, ale będzie dobrze tylko trzeba dać mu trochę czasu. Przede wszystkim Leoś był kąpany i już tak nie śmierdzi, sierść nabrała połysku, będzie coraz lepiej, ja już widzę poprawę skóry, te place są jakby mniejsze. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Leosia i chłopak jest w pełni sił, tak, mogę to potwierdzić.Byłam z nim na spacerze, załatwił swoje potrzeby i tak cieszył się śniegiem. Spacerek był krótki, bo oszczędzaliśmy łapkę, której już prawie używa.Chłopak jest na prawdę na medal. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak, jutro na pewno będą świeże informacje, tak jak pisałam jadę do Leonka do klinki w poniedziałek, może uda mi się spotkać z MaDi. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Do Leonka wybieram się jutro w odwiedziny, napiszę jak wrócę, jak chłopak się miewa. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
MaDi ja mam koc i w poniedziałek się do niego wybieram mogę zabrać, zadzwonię do Ciebie jutro. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przesłałam już pieniążki dla Leonka a w poniedziałek jadę go odwiedzić, może uda się nam wyjść na mały spacerek. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Leoś już jest wspaniałym i mądrym psem, baaardzo wdzięcznym pomimo choroby i jego bezdomności , przyszły właściciel będzie miał kochającego i oddanego przyjaciela. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też oprócz deklaracji finansowej do karmy się mogę teraz dołożyć. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Osoba znalazła się dziś lub wczoraj.Ja jak zauważyłam psa, poszłam do UM i dzwoniłam do Animalsu w Lublinie, oni też chętnie pomagają, ale musi być osoba która by go przygarnęła, są w stanie dać budę, karmę i ja tak przekazałam.Pytałam, czy żadna z Pań nie zna kogoś kto by psa przygarnął.A tak w ogóle to pies jest koło sklepu od około 20 listopada piątku, pytałam też o to. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem od Pani ze sklepu to kobieta, która mogłaby go przygarnąć, wzięła by go po leczeniu, bo to dla niej to mogą być duże koszty, jest sama no i wiecie, nie jest w stanie pokryć leczenia.Ja się jeszcze upewnię jutro czy aby ta Pani jest na pewno zdecydowana.Na razie trzeba wyleczyć/podleczyć skórę no i tą łapkę, a czas działa na niekorzyść. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Z tego co mówiły Panie w sklepie, na terenie którego Lapo przebywa, kuleje od niedzieli 21 listopada lub poniedziałku 22.11. Panie mówiły, że ta łapka może być spowodowana pobiciem, bo to miało miejsce w sobotę lub niedzielę - ( na monitoringu powinna być dokładana data).Chyba że potrącił go samochód, nie mamy pewności co jest przyczyną.Trzeba obejrzeć monitoring. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za Budrysia / Lapo, jutro też wybieram się do niego, jak pogoda będzie sprzyjać, może uda się go zabrać do Lublina.Panie ze sklepu : Pani Marzenka i Pani Jadzia to wspaniałe kobiety, dokarmiały go,utrzymywały pieska przy nadziei.Wiem bo widziałam.Będąc przejazdem w Bełżycach, zauważyłam Lapo pod sklepem, potem dowiedziałam się od Pań z tego sklepu o tym, że jest bezdomny, niestety interwencja moja w UG nic nie pomogła ( może i dobrze) bo pewnie by Lapo uśpili, a tak ma szanse.Trzymamy kciuki, jest na prawdę kochany i mądry, tuli się do człowieka - potrzebuje kontaktu. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Proszę nie kontaktować się z Policją w Bełżycach, bo ona z kolei zawiadomi UGminy, a oni u siebie albo w schronisku go uśpią.My staramy się go zabezpieczyc. Okaże się, że nasze tarania na ma nic.Gmina ani Policja nie może o tym wiedzieć. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Z tego co powiedziała pracownica UM w Bełżycach, zamawiają hycla a on wiadomo co z psami robi. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
szafranekm replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Urząd gminy w Bełżycach ma podpisaną umowę z Puławami, nie najlepsze to schronisko słyszłam opinie, a swoją drogą oni by go uśpili.Urząd podobnie zrobi, jak go zobaczy. -
Bernardyn_Iwan Groźny,czyli MILUŚ_wspaniały pies JUŻ MA swój dom!
szafranekm replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
Miluś jest cudowny.Chciałabym wpłacić coś dla Milusia, ale nie widziałam nr. konta, bardzo proszę o przesłanie na pw. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
szafranekm replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie na watek od Elka_Ka.Poproszę o nr konta na pw. Dopiero w sobotę prześlę pieniążki na pewno. -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
szafranekm replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na wątek i proszę o nr konta na pw, pomogę w miarę możliwości ,to straszne co spotkało tą małą kruszynkę. -
Właśnie zapoznałam się z wątkiem pary owczarków, chętnie pomogę jak będzie zbiórka na hotelik, może jakieś deklaracje by były. Ja tez uważam że należałoby im znaleźć dom i kochanego człowieka, ale koniecznie razem to może być trudne, ale trzeba by spróbować.Na zdjęciach widać, że strasznie tęskną,aż serce ściska, nie mogą się zaaklimatyzować, nic dziwnego- zostały pozbawione swojego przyjaciela, pana, miłości......Teraz trzeba by się ich psychiką zająć bo trudno im będzie.Trzymam kciuki i służę pomocą.